reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
a ja sie dzis baaaardzo ciesze bo bylam na kontroli o okazalo sie ze nie mam toxoplazmozy :-):-):-) tzn mialam ja wczesniej jeszcze przed ciaza i teraz mam p/ciala czyli zaden kot ani psiur mi nie straszny!!! ;-)
poza tym okazalo sie ze moja szyjka ma 41mm wiec spoks i nie potrzebnie wyladowalam w tym szpitalu w swieta :crazy:
nio i niestety dostalam na miesiac L4 i nie wiem jak to zniose :szok::szok::szok:
Gabi ''dopiero"----7miesiac????? to "juz" 7 wg mnie:sorry2: ale tez juz chce konca
 
U mnie nie dośc że zimno to jeszcze wieje wiatr i sypie śnieg- gdybym mogła nie wystawiłabym nosa z domu, ale muszę po córkę do szkoły pojechać i do sklepu na zakupki wyruszyć.
 
no ja niestety musialam raniutko wstac i pojsc do ginekologa ale na sczescie to tylko 10min piechotka ale bylo chyba -15
at teraz sie zastanawiam czy isc spac czy napic sie kawki :sorry:W sumie to nawet sie ciesze tym zwolnieniem;-)
 
Witam Was kochane!!

A ja też nie wychodziłabym dziś z domu, najchętniej przeleżałabym cały dzień w łóżku, mimo że w Holandii nie jest tak zimno jak w Polsce.
Udało się nam wyjechać tylko co przed tymi wielkimi mrozami :happy:

No ale niestety dzis muszę wyjść i to jeszcze się troszkę wyszykować, bo mam angielski wieczorem..... oj jak mi się nie chce:baffled: masakra.

bluebell gratuluję dobrych wieści

Oki kochane chyba pora się ubrać :tak: więc idę sie balsamować i doprowadzic do porządku !!

Narka
 
reklama
Do góry