reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
bluebell wiesz co niewiem dlaczego tak mysle, ale takie mam przeczucie;-):-) inna sprawa, ze ja wlasnie mam termin na poczatek kwietnia, wiec moze stad takie moje myslenie..mam nadzieje, ze synus nie bedzie czekal do 40 tygodnia;-) bo juz sie go doczekac nie mozemy.. teraz jak ktos pyta ile mi zostalo, to mowie ze tak mniej wiecej 2,5miesiaca jeszcze z dwupaku:-D hi hi
nenius nio to zdrowka zycze tobie i calej twojej rodzince;-):-)
Viola1978 nio powiem ci, ze cos wiem na ten temat:baffled: dzisiaj probowalam sobie obciac paznokcie u nog:zawstydzona/y: nameczylam sie jak niewiem co i cochwila robilam przerwe:baffled:
 
Mi do porodu zostało 98 dni. Też się duża robię:-) ale jakoś sobie radzę.Termin mam na 5 kwietnia , ale wiem Tusia przyszłą na świat w 41 tc więc mogę sobie jeszcze poczekać dość długo:zawstydzona/y:
Właśnie dziś dowiedziałam sie,że moja Niunia będzie miała wśród moich znajomych kolejną dwójkę rówieśników:tak: Fajnie bo jeden szkrab to nawet z naszej wioski,:-) więc Zuzia będzie miała towarzystwo na spacerkach;-).
Dziś ostatni dzionek błogiego lenistwa:zawstydzona/y: i ciut mi żal:baffled:, ale nie mogę odejść z pracy zbyt wcześnie bo wiele osób na mnie liczy:confused:
Mój M jest zły bo chciałby abym była w domku odpoczywała i czekała na Zuzię, ale mnie męczy bezczynność:-(. W pracy wszyscy śmieją się,że ja w ciągłym ruchu, czasem wieczorami napina mi się brzusio i cosik pobolewa, ale ja jestem szczęśliwa i tylko te Święta mnie rozleniwiły:sorry2:. A jeszcze Mała płacze już że jutro mnie nie będzie:no:. Oj chyba zaczynam myśleć o L4, ale co dalej:confused: Tuśka 5 stycznia wraca do przedszkola, w domu jest mama i babcia więc nie mam zbyt wiele obowiązków. Chyba więc posiedzę w pracy do 20 marca jak myślałam:confused::confused::confused:
Pozdrawiam i życzę dużo zdrówka oraz tego aby Wasze Maluszki dawały Wam niezłe kopniaczki!!!!!!!!!!!
 
witam sie z wami po wielkim obżartswie...naprawde wielkim!ciqasto mojej mamy the best...dobrze zjesc cos czego samemu sie nie robiło hihi

wszystkie które sie martwiły to ciesze sie że już spokój...

od jutra ograniczam jedzenie to szok ile można zjesc...hahahaha
 
szczesliwa pociesze cie, ze nie tylko ty sie obzarlas w te swieta:-) ja w pierwszy dzien nie moglam sie juz ruszac, tyle zjadlam.. inna sprawa, ze mezus nas wkopal w dwa obiady bezmala jeden po drugim;-)juz dawno bylo wiadomo, ze do jego babci na obiad jedziemy, ale tesciowa tez nas zaprosila i bylo mu glupio odmowic i sie zgodzil:-D hi hi w drugi dzien bylismy na chrzcinach i tez najpierw obiadek, a pozniej suto zastawiony stol..
nio a ja nawet dzisiaj nie koncze swietowac:zawstydzona/y: wlasnie stwierdzilam, ze mam ochote na barszcz z uszkami i mezus siedzi w kuchni i mi gotuje uszka;-) oj.. chyba bede szersza jak wyzsza przez te swieta:-D hi hi
 
Malutka co do obcinania paznokci to tez mialam przygode...Nie radze sobie z tym juz tez od ok miesiaca i wczoraj wybralam sie do mojej przyjaciolki,ktora zafundowala mi pedicure full wypas,z masazem i depilacja lydek :tak::tak::tak: normalnie dzis czuje sie podniecajaca i sexowna :-D .Bylo bosko!!! takze dziewczyny wykorzystujcie przyszle ciocie-----faceci sie do tego nie nadaja :no:
 
witam po swietach:-)
dziewczyny ja tez sie najadlam ze wszystkie czasy i boje sie na wage stanac wieczorem w wigilie mialam w pasie 100 cm ale juz dzisiaj 98cm przestalam jesc i sie lepiej czuje i lzejsza zobaczymy za pare dni:-) ale jak tu nienajesc sie pysznosciami w swieta:-D
teraz siedze i mam ochote na kakao, wiec ide robic:-)
gratuluje wszystkim dziewczyna ktore poznały płec:-)i chorym zycze powrotu do zdrowia.
dobranoc
 
dzien doberek:-)
ja jak zwykle juz na nogach i niestety dokucza mi okropny bol glowy:baffled: dzisiaj troche latania po miescie mam, a przez te swieta sie juz calkiem rozlenilam i nic mi sie nie chce, zwlaszcza wychodzic w to zimno..
milego dnia wszystkim zycze:-)
 
reklama
Witam was poświątecznie :-)
siedzę już w pracy i powoli zaczynam rozruch. Po tych świętach czuję się ciężka i ospała jak słonica, choć według moich dość niedoskonałych pomiarów w brzuchu ubyło mi 4 cm. Widać przy poprzednim pomiarze jednak faktycznie byłam spuchnięta. Święta minęły mi spokojnie, choć w Wigilię nieźle się najeździłam, ale tak to jest, jak ma się rozwiedzionych rodziców. Mój ojciec wreszcie dowiedział się, że zostanie dziadkiem, a strasznie się bałam mu powiedzieć. Wyszło na to, że się cieszy, że będzie miał kogo uczyć majsterkowania :-D Ot, mały cud wigilijny.
pozdrawiam cieplutko
 
Do góry