reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
bluebell nio to trzymamy kciuki za wizyte i oczywiscie czekamy na wiesci;-):-)

a ja dalej mam brak natchnienia na cokolwiek.. mielismy z mezusiem isc do sklepu dzidziusiowego, ale jakos sie zebrac w sobie nie moge:baffled: mam nadzieje, ze to nie sygnal zblizajacej sie choroby.. tak sie wlasnie cos od rana czuje na choruszka i czuje ze robie sie troche "mendliwa" tak jak przy chorobie..
nio a musze wam powiedziec, ze nasz synus od wczoraj chyba ma adhd:-) odkad sie wczoraj obudzilam caly czas rozrabia;-) i niewazne czy cos jem, czy nie, niunius caly czas mnie bombarduje kopniakami;-) mam nadzieje, ze to, ze od wczoraj jest nadpobudliwy, nie oznacza, ze zaraz mu sie leniuszek wlaczy i nie bedzie do mnie pukal dluzsza chwile.. mezus sie smieje i mowi, ze ma nadzieje, ze to nie oznacza, ze maly lobuz nam rosnie:-D hi hi nio, ale moze "trenuje" gre w pile nozna, zeby mogl z tatusiem kiedys pograc, a pozniej zostac wielkim i slawnym pilkarzem:-) hi hi
 
Witajcie!
Ja miałam dzisiaj ciężką noc :baffled:Wyobraźcie sobie, że śpię, rozbudziłam się i było mi tak niewygodnie, że wpadlam w histerię :crazy: Uwaliłam się rycząc na podłodze i użalalam sie nad sobą, że jestem jak słoń i że mi niewygodnie. Musiał się M. nieźle natulić, zanim sie uspokoiłam i wróciłam na łóżko :szok:

Dzisiaj już humorek lepszy, idę po południu oglądać mojego chłopczyka :-) Chyba wogóle dzisiaj nas dużo idzie ;-)

Miłego dnia!!
 
Kamile85 to nie jestes jedyna.. ja od dluzszego czasu jecze do mezusia, ze jestem jak wielki 2 tonowy slon;-) a tak naprawde gdzies od tygodnia czuje, ze coraz wiecej rzeczy sprawia mi trudnosc.. zwlaszcza jesli chodzi o schylanie i wszystkie zwiazane z tym czynnosci.. w nocy tez juz sobie dogodnej pozycji znalesc nie moge i czuje, ze ciezko mi sie przekrecic z boku na bok:baffled: wsumie ostatnio tez mialam kryzys, obudzilam sie w nocy i zaczelam ryczec jak bobr, ze jest mi ciezko, ze bede znowu niewyspana itd:zawstydzona/y:
nio faktycznie widze, ze wiecej dziewczyn ma dzisiaj wizyty u lekarza, wiec w takim razie zycze wam wszystkim powodzenia:-):-):-)
 
Blubell, aniu, kamile powodzenia u lekarza :-)


a ja zjadłam zwykłe proste snaidanie i ...czuje ulgę hihi że juz nie musze tych sałatek, ciast bez liku...:-D

a jak prezenty udane po swiętach?
 
Witam w południe.
Ja też zaczynam mieć problemy z zkładaniem skarpetek, rajstop. Wczoraj byliśmy na małych zakupach i kupiliśmy kilka rzeczy dla synusia: 2 pajace, body z krótkim rękawkiem, rampersy, 2 smoczki, gruszkę do noska, szczotkę do włosków i opakowanie wkładek laktacyjnych.

Mam do was pytanie odnośnie smoczków i butelek: z jakiej firmy kupujecie? Słyszłam, że fajne są z Tommeee Tippee i zastanawiam się nad tą firmą.
 
Już jestem z powrotem i gorąco wszystkich pozdrawiam. :-)

Płeć już znam- będzie dziewczynka, tylko na usg 3/4 D nie dało się nawet fotki zrobić, nie mówiąc już o nagraniu na płytę dvd bo córcia tak się ułożyła że nic nie było widać.
Gratuluję córeczki! :-)

A ja mam termin na 30 kwietnia 2009r. a i okazało się ostatnio,że będzie córeczka, już nie mogę się doczekać.
Gratulacje! Następna panienka! :-)

Witam wszystkich! Moja córunia ma 5 lat i pod koniec kwietnia spodziewam się prawdopodobnie drugiej. Staraliśmy się 11 cykli. Bardzo się cieszę. Mąż pewnie ma nadzieję na synusia - ale się okaże.
Witaj wśród Kwietniówek! :tak:

No ja po polowkowym
z dzidzia wszystko ok i bedzie córeczka :)))
Gratulacje! :-)

Właśnie wróciliśmy z Wrocławia, byliśmy na usg 3/4D (połówkowym). No i najważniejsze: mamy ślicznego, zdrowego SYNKA, waży 628g.
Gratuluję synka! :-)

to znowu ja jestem tu nowa. nie znam sie jeszcze tak na tej stronie ale mysle ze bedzie lepiej. JA tez ostatnio nie umiem spac. . ostatnio dowiedzielismy sie ze bedzie syn.:-D
Witam serdecznie i gratuluję synka! :tak:

witam was
a wiec Mam na imie Asia mieszkam w szczecinie jestem mama 2.5 letniej Oliwki i 2.04 zostane mama synka jestem obecnie w 25 tyg ciazy
:tak:
Witam serdecznie! :-)

Dzisiaj jestem bardzo szczęsliwa bo wiem juz ze bede miała córeczke - emilke.
Tak długo czekalismy i w koncu malutka zrobiła nam prezent na święta.
Następna kwietniowa panienka! :tak:

Uff... Przebrnęłam przez czytanie. ;-)
 
reklama
wiyam ja tez wybieeam sie do lekarza.dziewczyny ktore maja wrazenie ze sa jak slon i maja zle humory trzymajcie sie ja dzis troche lepiej ale wczoraj plakalam bez powodu, moj biedny m musial to znosic.
 
Do góry