reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

szczesliwa ja sniadanko tez zjadlam zwykle, ale juz mezusiowi zapowiedzialam, ze na obiad znow uszka z barszczykiem:-D hi hi taka mnie zajafka chwycila na ten barszczyk;-) a fakt o salatkach i ciastach niechce juz slyszec..
zreszta dzisiaj nie moge zjesc za wiele slodkiego, bo jutro na glukoze ide:baffled: inna sprawa, ze troche sie wystraszylam, bo w swieta tesciowa zmierzyla mi cukier i wyszlo mi 7,6, a norma jest do 7,8 podobno.. takze mam nadzieje, ze to nie zapowiedz mojej dietki przez najblizsze 3 miesiace tylko taki jednorazowy "wypadek"..
 
reklama
Ale fajnie tym co idą dziś do lekarza, ja idę jutro i się doczekać nie mogę:zawstydzona/y: Tylko ta waga mnie przeraża... od ostatniej wizyty +4 kg, chyba trochę dało mi się we znaki to obżarstwo świąteczne, no nic, jeden kg to czuję, że naciągany :-) i jutro z rana będzie 3 do przodu, a przynajmniej mam taką nadzieję.

Didi wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!!!


A my z moim P. wieczorem świętujemy pierwszą - papierową rocznicę :-)
 
a ja własnie zakupiłam łóżeczko dla córeczki...rózowy baldachim i posciel...mąż sie zdziwi od ilosci rozu(a obiecałam sobie że posciel nie będzie różowa...ale nie dałma rady:-D)

DIDI JA TAKŻE CI ŻYCZĘ WSZYSTKIEGO DOBREGO NA NOWEJ -SZCZĘŚLIWEJ- DRODZE ŻYCIA
:-):-):-):-):-):-):-)WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!:-):-):-)
 
Didi wszystkiego najlepszego
i oby dziś było pięknie !!!

Spaczyna,Tobie też naj naj.:tak:

Witam z wyrka.
Hmm,zapomniałam co miałam napisać:-p
Czekam na dobre wieści po dzisiejszych wizytach.
Sylvii,ja smoczki używałam najpierw aventu silikonowy(jest dobry,bo symetryczny,jak sobie maluch sam wkłada to zawsze jest dobrze,a nie na odwrót), a potem nuka kauczukowy.Musisz taki wybrać,żeby nie było problemu z kupieniem takiego samego,jak sie zgubi albo uszkodzi,bo jak się dziecko przyzyczai to nie chce innego (oj ile sie czasem naszukaliśmy konkretnego smoczka,w konkretnym rozmiarze,zawsze były wszystkie oprócz tego co chcialam).;-) A butelki nigdy żadnej nie używałam,to nie wiem,ale niekapki potem avent używaliśmy.
Ale ogólenie takie rzeczy,to Ty sobie możesz wybrać,a dziecku co innego będzie pasować,często trzeba kilka wybróbować.W końcu to mały suwerenny człowiek i ma prawo mieć swoje zdanie:rofl2:
Na razie.Pa.
 
No i już jestem po wizycie..Maleństwo bardzo dobrze się rozwija,ze mną też wszystko ok.Mam się coraz więcej oszczędzać żeby z własnej głupoty niczego nie "zepsuć" ;-) Mały szalał podczas Usg i nie chciał dac sie pomieżyć.Leży sobie narazie główką w dół,pupką w strone świata.Dlatego czuje teraz kopniaki u góry i pani doktor się śmiała że jak pogłaszcze brzuszek to mogę go poklepać po pupce:-D Mógłby sie obrócić troszkę jak będę chciała iść na 4D.

Didi ja też życzę Ci dużo szczęścia na Nowej Drodze Życia :tak:

A u mnie dziś studniówka :-)
idziemy z młodym robić obiadek.Wypróbujemy sprzęt do gotowania na parze,który dostałam od mojego M....tzn od Mikołaja:-D
 
didi Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia

Wszystkim mamusią wybierającym się na badania – powodzenia

Ja też dziś byłam u lekarza, z dzidzią wszystko ok., rośnie i potwierdziło się, że dziewczynka

Dodatkowo robili mi badania mocz, morfologie, cukier i musieli pobrać krew wryyy jak ja tego nie cierpie!

Po pobraniu krwi poszłam do mamy na oddział – pracuje w tutejszym szpitalu na noworodkach, i obok jest sala porodowa, na której akurat był poród, biedna dziewczyna krzyczała na cały oddział, strasznie jej współczułam, włosy mi stanęły dęba i uciekłam stamtąd
 
didi wszystkiego najlepszego, ;-);-);-)ja wrocilam od lekarza maly rosnie szybko moj maz byl tez na usg i tym razem maly tez pokazal dumnie tatusiowi ze jest chlopczykiem:-D:-D:-Dlekarz powiedzial ze jest duzy 1300 gr.
 
reklama
DIDI

Zdrowia, szczęścia, pomyślności!
Sto lat w zdrowiu i miłości,
całonocnych przyjemności,
bez przykrości i zazdrości!
Zdrowia, szczęścia, beczki wina,
tysiąc złotych co godzina.
Pannie młodej szafy szmatek,
a młodemu silnej ręki.
Bozia niech Wam błogosławi,
ród wasz w świecie niech rozsławi.
A z teściami żyjcie w zgodzie,
bo wygodnie to i w modzie.
 
Do góry