reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

mi termin sie calyczas cofa zaczelo sie od 20 teraz ju15 zobaczymy jak to bedzie moj T ma ur12 marca takwiec watpliwe ale moj tata 25.03 a moja mama 27.04 moze dostana prezent od wnuka:-)
 
reklama
Witam wszystkich! Moja córunia ma 5 lat i pod koniec kwietnia spodziewam się prawdopodobnie drugiej. Staraliśmy się 11 cykli. Bardzo się cieszę. Mąż pewnie ma nadzieję na synusia - ale się okaże.
 
Hej,witam z wyrka jak zwykle:zawstydzona/y:
Aha,bezpiecznej podróży i udanych świąt.Wypytaj teścia o wszystko;-)
Pozdrawiam wszystkich.Na razie.Pa.
 
Hejka:-)

Bluebell gratuluję zdrowej kruszynki:-) I rzeczywiście na lekarza trafiłaś niezbyt ciekawego...współczuję. Z przesłaniem do myszki zgadam się w 100%

Aniolek Tobie również gratuluję udanej wizyty i zdorwego syneczka:-) Z tym łożyskiem myślę że nie masz się czym przejmować, bo póki co ono się przemieszcza a jak jest na przedniej ścianie to jest ok, ważne żeby nie było za nisko:tak:

Martulka gratuluję córeczki:-)

Szczesliwa ale Ci dobrze ze masz z głowy lodówkę, moja jeszcze czeka i nie może się doczekać na chętnego, który ją umyje:baffled:

Ancia witaj i gratuluję córeczki:-)

Szwedka ogromnie gratuluję udanych starań i witam wśród kwietniówek:-)

Aha Tobie życzę udanej i bezpiecznej podróży:tak:

Co do becikowego... Dziewczyny nie macie się czym martwić, bo nas ten przepis nie obejmie. Ustawa co prawda wchodzi w życie 1 stycznia ale ten przepis, który naklada obowiązek potwierdzenia opieki medycznej nad cięzarną nie później niż od 10 tc - będzie miał zastosowanie dopiero od 1 listopada 2009. Więc bez obaw.:tak:

miłego dzionka...
 
Szwedka witaj w maszym gronie i gratuluje dzidzi!!!!
Aha spokojnej podrozy i bezpiecznie dojedzcie do Polski.Poza tym to podziwaiam Mamuski,ktore mialy 1 badanie ginkologiczne,ja umarlabym ze strachu bez regularnych kontroli :szok: Juz i tak mi odwala bo jesli moje nocne koszmary sie nie skoncza to ubedzie Wam jednej kolezanki z forum:-(Aha tez bym nie szla do tescia ginekologa :-)
Milego dnia kobietki.Ja zmykam sie szykowac bo jade za miasto do przyjaciolki i pojdziemy na gofry (bo mi na nie cieknie slinka juz od tygodnia), za oknem szaro i beznadziejnie,gdzie jest snieg????
 
Witam,
ja też mam strasznego lenia, mogłabym spać na okrągło. Dobrze, że na Wigilię to ja idę w gości, bo gdyby przez przypadek ktoś do mojego mieszkania zajrzał, to byłaby kicha.
Od wczoraj jakoś brzuch mnie pobolewa u dołu, tak jakoś "ciągnie". Trochę mnie to niepokoi, ale myślę, że to po wczorajszej eskapadzie z 5 kilowym plecakiem coś sobie naciągnęłam.
pozdrawiam nowe i zadomowione Kwietniówki :)
dobra, koniec lenistwa, czas się za robotę brać, pa!
 
Witam się z Wami w ten szary i ponury dzień.

Witam nowe koleżanki na naszym forum :-) ale się nas nazbierało, to fajnie.

aha83 bezpiecznej podróży i szczęśliwych Świąt z rodzinką :tak:

Aniolek nie martw się, jesteśmy dwie z tym łożyskiem, powiem że ja przez wczorajszy dzień tą wiadomością byłam przybita i dziś też się tak zapowiada- a może to przez to moje wolniejsze ruszanie się :baffled:

Margaret80 :-D podziwiam cię, Ty chyba całymi dniami debaty sejmowe studiujesz :-D że tak wszystko wiesz :tak:

Szwedka gratuluję udanych starań :blink:


Wszystkie myją te lodówy przed zapełnieniem dobrze że ja już się ze swoją uporałam jakiś czas temu, i jak to dobrze że wymyślili lodówki inteligentne, które same się odladzają :-D:rofl2:
 
reklama
witam:-)
ja sie o dziwo dzisiaj wyspalam, zeby nie powiedziec, ze zabardzo nawet:-) juz nie pamietam kiedy ostatni raz udalo mi sie przespac do 10 godz;-) nio, ale zeby tego dobrego nie bylo za duzo, to juz polezec w loziu nie mialam okazji.. moj haremik sie obudzil i mialam psiaki w calym domu, wiecv musialam sie szybko zebrac i je spowrotem do kuchni wrzucic.. nie wspomne juz o balaganie ktory narobily, bo to jest raczej codziennosc:baffled:
nio a powiem wam, ze od rana mi cos humor dopisuje;-) wczoraj zamiescilismy z mezusiem ogloszenie w internecie o naszych psiakach i juz 2 osoby sie odezwaly:-):-):-) czyli moze nie bedzie tak zle i znajdziemy im jakies domki:-):-):-) bo ja od tygodnia martwie sie co z nimi bedzie itd.. raz mysle, ze bedzie ok, zaraz znowu potrafie plakac jak bobr, co zrobimy jak nowych wlascicieli nie znajda..

aha83 nio to bezpiecznej podrozy wam zycze, nio i oczywiscie zdrowych i spokojnych Swiat:-) oczywiscie kciuki beda trzymane, zeby wasze badania w polsce dobrze powychodzily:-)
-Szwedka- gratuluje i witam:-)
 
Do góry