reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Witam wszystkich...
Jak na szpilkach od od godziny siedze bo dzis wielki dzien...poznamy plec dzidzi (pod warunkiem ze sie rozkraczy i ze nie odwroci tylkiem) i czy wszystko ok.
Zobaczymy czy nasze i znajomych przeczucia sie sprawdzily co do plci (myslimy ze chlopiec) i mojego R horoskop na cale zycie (poki co sie spelnilo wszystko)
 
reklama
hej!

rety ile napisałyście w jeden dzień! :-D

witam nowe mamusie!

gratuluję udanych badań i trzymam kciuki za wszystkie, które się na badania wybierają :happy:

co do badań ginekologicznych - mam co wizytę - z tego co piszecie widzę, że ten mój NFZetowy lekarz najgorszy nie jest ;-) póki co wszystko robi co trzeba (zresztą w pierwszej ciąży też taki był) usg mam standardowo 3 w ciąży, ale to mi nie przeszkadza - bluebell - właśnie po takim potraktowaniu w pierwszej ciąży i uiszczeniu słonej zapłaty, uznałam,że takie traktowanie mogę mieć za darmo i wyszukałam sobie fajnego lekarza w szpitalu, w którym chciałam rodzić i chodze do niego państwowo

wracam do pracy - rany musze się dzisiaj wyspać - bo dwie noce zarwałam przy kompie a wczoraj trzecią na wigilii z pracy - chyba trzeba kapke przystopować:dry:
 
-Szwedka- witaj wsród kwietnówek :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)


dzięki za gratulacje z tą lodówką wiem, że to smieszne ale naprawde nie lubie tego robic i ciesze sie ze jest czysta...uf...ulga

ja dzis byłam na badaniu krwi jutro wyniki plus mocz w sobote usg...będzie film z niunią naszą -ale sie cieszę radocha jak nic :-):-):-)
 
Aha bezpiecznej podróży i wesołych swiat:-)

Witam wszystkich...
Jak na szpilkach od od godziny siedze bo dzis wielki dzien...poznamy plec dzidzi (pod warunkiem ze sie rozkraczy i ze nie odwroci tylkiem) i czy wszystko ok.

no to tzrymam kciuki:)

dzieki za gratulacje z tą lodówką wiem, że to smieszne ale naprawde nie lubie tego robic i ciesze sie ze jest czysta...uf...ulga

ja dzis byłam na badaniu krwi jutro wyniki plus mocz w sobote usg...będzie film z niunią naszą -ale sie cieszę radocha jak nic :-):-):-)

dokladnie cie rozumiem nienawidze myc lodowki dobrze ze tym razem mnie mezus wyreczył:-) powodzenia w sobote:-)

Frezja zobaczysz ze bedzie dobrze najwazniejszy teraz jest odpoczynek


dzwonilam do swojego lekarza i powiedzial mi ze wszystko narazie w porzadku ale niepowinno sie cofac łozysko spowrotem na przednia sciane tylko powoli isc na tylnia wiec jesli nic sie niezmieni to czeka mnie druga cesarka i toze juz mialam cesarke moze byc spowodowane cofnienciem sie łozyska za miesiac musze skontrolowac to łozysko na usg, a i synus caly czas jest ulozony miednicowo poprzecznie Julka tez tak byla i to bylo przyczyna cesarki, lekarz mowi ze jeszcze moze sie obrocic ale z doswiadczenia po Julce watpie ona tez sie tylkiem wypiela i przez cala ciaze byla wypieta dupka na swiat:-D
 
Ostatnia edycja:
Margaret80 :-D podziwiam cię, Ty chyba całymi dniami debaty sejmowe studiujesz :-D że tak wszystko wiesz :tak:
:-D...nie, jeszcze taką maniaczką prawa i sejmu nie jestem. Przeczytałam po prostu dokładnie tą nową ustawę prorodzinną, ale tylko z tego względu że dotyczy mnie ona osobiście (macierzynski, becikowe, l4 w ciąży). I dlatego też śledzę na jakim etapie jest proces legislacyjny, bo chcę już być pewna że od stycznia zacznie obowiazywać:tak:

dzwonilam do swojego lekarza i powiedzial mi ze wszystko narazie w porzadku ale niepowinno sie cofac łozysko spowrotem na przednia sciane tylko powoli isc na tylnia wiec jesli nic sie niezmieni to czeka mnie druga cesarka i toze juz mialam cesarke moze byc spowodowane cofnienciem sie łozyska za miesiac musze skontrolowac to łozysko na usg, a i synus caly czas jest ulozony miednicowo poprzecznie Julka tez tak byla i to bylo przyczyna cesarki, lekarz mowi ze jeszcze moze sie obrocic ale z doswiadczenia po Julce watpie ona tez sie tylkiem wypiela i przez cala ciaze byla wypieta dupka na swiat:-D

Trzymam mocno kciuki, żeby Syneczek Ci się jeszcze obrócił, no i łożysko poszło na tylną ścianę:tak:
Moja Tolcia jest ułożona główkowo podłużnie ale to jeszce tyle czasu, że może kilka razy zmienić pozycję.
 
i ja sie przyłączam do życzen bezpiecznej podróży dla Aha :-)

madzia daj znac----pokazało sie co mieszka w Twoim brzuszku?

Margaret80 podziwiam cie że chciało ci sie czytac ja pewnie przy połowie bym wymiękła,,,,hihi
 
i ja sie przyłączam do życzen bezpiecznej podróży dla Aha :-)

madzia daj znac----pokazało sie co mieszka w Twoim brzuszku?

Margaret80 podziwiam cie że chciało ci sie czytac ja pewnie przy połowie bym wymiękła,,,,hihi


Podpisuje się pod szczęśliwą :tak:

Dziś dzień zleciał mi tak szybko, że nie zauważyłam nawet pory obiadowej, musiałam troszkę popracować i nadrobić zaległości.
Teraz sobie odpoczywam, a jak mój K wróci z pracy to wybieramy się do dziadka do szpitala w odwiedziny.
Pozdrawiam;-)
 
reklama
Do góry