reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

martulka gratuluje dziewczynki:)
a kobietka co mialy robione usg gratuluje zdrowych maluszkow:)!!!


Ja dzisiaj mialam jakies zmienne nastroje:( i atakowalam mojego faceta:(sama sie nie poznaje a co najgorsze nawet nie umiem sie przyznac do bledu:((najmniejsza glupota mnie denerwuje tez macie takie zmienne nastroje?przeciez kobieta w ciazy powinna byc oaza spokoju:(Pozdrawiam wszystkie mamusie

 
reklama
jestem sama z siebie dumna bo wreszcie umyłam lodówkę:-)dokładnie i jest sliczna biała uf....a juz sie bałam że do swiąt nie zdążę...
 
to jeszcze raz ja----Martulka gratulacje niunki!!to juz wiecie przynajmniej ze trzeba bedzie garderobe w rozu przygotowac,nie?;-)
chcialam tylko napisac wam jescze cos o ruchach dzieci,bo pamietam ze ktoras z was poruszla ten watek.Dzis pytalam o to lekarza,powiedzialam ze czasem nic nie czuje nawet po 4h i czy to ok.On na to ze jak najbardziej tak,poza tym to ze nie czujemy to nie znaczy ze sie nie ruszaja!!!Dzis widzialam na wlasne oczy jak moj synek wiercil sie i krecil a ja nic po prostu nie czulam :confused: Pan dr powiedzial ze jest to mimo wszystko jescze wczesna ciaza i dzieciaczek ma jeszcze dosc duzo miejsca:tak: i jesli juz sie uda mi go poczuc to po prostu otarl sie o scianke macicy.Wiadomo,ze z dnia na dzien bedzie musialo sie to czesciej zdarzac bo miejsca coraz mniej :-p.Moje bebe wazy juz ok 560 (chyba,o ile nic nie przekrecam)-to juz cos ;-).
Takze dziewczyny,nie ma co sie martwic na zapas-najwazniejsze ze wyniki mamy dobre.Pozdrawiam wszystkie ''przeswietlone" dzis kwietnioweczki a cala reszte sciskam i czekam na wasze "zeznania" z usg.
 
szczesliwa ja sie zabieram dziennie do sprzatania bo juz w piatek jedziemy z M do rodzinki no i chyba wszystko musze jutro zalatwic:)gratuluje czysciutkiej lodowki:)))
 
hej kwietniówki!!!!

Ja jak zwykle spać nie mogę, więc jak codziennie rytuał wczesno ranny powtórzony.

Czyli wstaje, herbatka, nadrabianie zaległości na naszym kwietniowym BBoom i zaraz mężuś wstanie ..... :happy: Ale dziś wyjątkowo nie mogłam spać, bo wyjeżdzamy po pracy męża do Polski. Jestem taka szczęśliwa. Co prawda zatrzymujemy się w hotelu w Niemczech , więc do domku zajedziemy dopiero jutro wieczorkiem, ale to mało istotne.

bluebell gratuluję zdrowej dzidzi. Szkoda tylko , że taki lekarz Ci się trafił , ale najważniejsze , że wszystko ok.
A i jeszcze coś - w związku z przesłaniem do Myszki - ja jeszcze nie byłam badana ginekologicznie od poczatku ciąży :szok: Zresztą jak już wcześniej wspominałam tu w Holandii ciąże prowadzi położna i ona tam nigdzie nie zagląda. Żeby dostać się do gina i żeby prowadził Ci ciąże, to musi być to ciąża zagrożona, czyli wymagająca specjalistycznej opieki. Ale mimo wszystko żeby się do niego dostać to trzeba mieć skierowanie od rodzinnego. :szok:
Parodia wiem i też dopiero zaczynam się do tego ich systemu przyzwyczajać.:baffled: Ciąza to nie choroba i nie ma co zawracać dupy specjalistom, takie jest ich zdanie.

A więc dziś wyjeżdzam do Polski, więc na 100% zaliczę gina .... ale napewno nie będzie to mój teść ;-) Więc ciekawe jaki "grzyb " tam u mnie sie zadomowił i jak to ta ciąża od innej strony wygląda .. hehe :happy2:

aniolek20k gratuluje udanej wizyty i zdrowej niuni.

szczesliwa to mówisz , że powalczyłaś z lodówką, więc również gratuluję uporania się z tą zmorą. ;-)

Ma_Dunia mam nadzieję, że dojechałaś szczęśliwie i Wesołych Świąt

Oki idę mężulka z łóżka zwalić,bo pora wstawać :blink:
 
Ostatnia edycja:
Czy Wy dziewczyny na każdej wizycie jesteście badane ginekologicznie??Moj lekarz ostatnio podal mi obwod brzuszka i glowki.Wam tez takie wymiary podaje?Jakie macie?POzdrawiam i czekam na odpowiedzi
Ja jestem badana na kazdej wizycie, mi podaja wymiary BPD i FL na kazdym usg


Moja Maleńka jest zdrowa i duziaaa rośnie :-D
Pan Dr zbadal dokładnie nerki, serdusio, brzucho, główke, stópki, łapeczki, nosek, buziala mojego :-) i wszystko jest OK. ! :-D
gratuluje i ciesze sie razem z toba z niunia zdrowa:-)


bluebell wspolczuje lekarza na usg ale najwazniejsze ze wiesz ze w brzuchu masz zdrowego dzidziusia::-)

martulka gratuluje dziewczynki:-)
 
to teraz moge sie przywitac:):-)
dziendobry:-)
ja juz po spacerku z psem i zakupach Julia spi a ja wcinam sniadanko.
Dzisiaj juz troche spokojniej podeszlam do calej sprawy z tym moim cofnientym lozyskiem widocznie to nic zlego skoro lekarka od usg nic niemowila, wczoraj spanikowalam w domu no bo jak niby łozysko sie cofa:confused: do lekarza niejade tylko bede do niego dzwonic wynik usg dostl kopie juz wczoraj tak wiec powie mi przez telefon co jest grane.
a co do wyprawki to mezus po swietach ma przyniesc mi kartony z ciuchami po Juli to sobie poprzebieram a po brakujace elementy pojedziemy po nowym roku do hurtowni z artykułami dzieciecymi:-D:Dariusz:.
milego dnia
 
Witam wszystkim, myślałam ,że tylko ja mam ogromnego lenia przed świętami.
Mam umyć oka i już tydzień się zabieram.... jedyne co udało mi się zrobić to wyprać dywanik ha .Ale myślę ,że może się dziś zmobilizuje.A ja mam termin na 30 kwietnia 2009r. a i okazało się ostatnio,że będzie córeczka, już nie mogę się doczekać.

A czy już słyszałyście o projekcje dotyczącym becikowego????? to już od stycznia 2009r. a zmiany mają dotyczyć tzw,, zaświadczenia od ginekologa" becikowe otrzymają kobiety które zdążą iść do ginekologa do 10 tygodnia ciąży. śmiechy ,,, ale wiadomo kto może to wymyślić nasz kochany rząd. ( tak sobie myślałam a co z kobietami które np. miały okres 3 miesiące i dopiero potem się dowiedziały)
 
ja tam nieslyszlam ze maja byc zmiany wzgledem becikowego, ale jesli tak to jak piszesz ma byc to chore:wściekła/y:ja w pierwszej ciazy dowiedzialam sie dopierop w 14tyg. ze jestem w ciazy no ale z becikowym problemu niemialam teraz naszczescie jestem pod opiekom od 6tc.:-)

ancia38 witam i gratuluje dziewczynki w brzuszku:-)
 
reklama
Czytałam o tym pomyśle i dlatego mam mały problem, bo zmieniłam ginekologa:crazy: i nie wiem co teraz. No cóż w 7 tyg miałam plamienia i byłam w szpitalu w Poznaniu:dry:, ale czy to będą chonorować, nie wiem, ale muszę coś pomyśleć, bo nie będę przecież prywatnie płącić 2 lekarzom, skoro zmieniłam miejsce porodu a nowy ginekolog jest naprawdę super;-).
Co do świąt, to też mam lenia:tak:, mieszkam w domku z mamą wiec pracę dzielić powinnyśmy na 2, ale ona tak biega po domku,że niewiele mi zostaje:-) więc nie jest źle:tak:. Zresztą ja jeszcze pracuję. Wyjeżdzam z domku o 7, wracam po 16 i wtedy moja 4-ro letnia córeczka włącza bieg " mamusiu bądź ze mną non stop":-D, wszystko ze mną robi, każe czytać sobie baśnie, uczyć ją pisać więc sama powalczyc mogę tylko w week-endy, kiedy Mała ma mnie cały dzień i Mąż jest z nami.
A co do płci, to nie rozumiem mojego otoczenia. Ludzie, którzy mają parkę, lub 1 dziecko albo wcale reagują rozczarowaniem na wieść,że znów będziemy mieli dziewczynkę. Nie wiem czy ze mną coś nie tak, bo ja się cieszę a to,że nie będziemy mieli synka...no cóż nie zawsze trzeba mieć parkę i można być szczęśliwym;-)Choć w głębi ducha też liczyłam na Marcela to naprawdę dobrze mi z moimi Panienkami:-) a Anastazja wprost szaleje,że będziemy mieli Zuzię.
Mój Mąż nie mówi zbyt wiele- w naszym związku to ja jestem gadułą:baffled:, wiem,że marzył o synku ale gdy zobaczył zdjęcie 3 D Zuzi oszalał na Jej punkcie i chyba marzy,że Zuzia zrobi Mu niespodziankę i zamiast 5 kwietnia pojawi sie w dniu Jego 30-tych urodzin 27 marca:tak:. Byłoby super:-)
 
Do góry