reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Nurtuje mnie pytanie odnośnie szyjki - jakie badanie pozwala zmierzyć jej długość? Ja na każdej wizycie jestem badana ginekologicznie, ale lekarz nigdy mi ani słowem o szyjce nie wspomniał.
Co do zakażeń, to i mi coś nie tak na cytologii wyszło, gin zrobił posiew, ale będę wiedzieć co to jest dopiero 23 grudnia. Cholernie swędzi :zawstydzona/y: i jakieś upławy mam.
Malutka mój chłop nie chodzi ze mną do lekarza, na usg też nie był. Trochę mi smutno, jak widzę w poczekalni inne ciężarówki z mężami, ale trudno, nie nalegam, tym bardziej, że mój M. z trudem przełknął fakt, że gin jest facetem. Nawet mała awanturka z tego powodu była :crazy:
 
reklama
Kawka mój gin długość mojej szyjki określa przez badanie usg przezpochwowe. Nie jestem pewna ale możliwe że przez brzuch też jest w stanie stwierdzić jak miewa się szyjka.

Mój mąż też chodzi ze mną do gina.
 
Kawka,usg dopochwowe.W badanie ręcznym po pierwsze wynik taki "na oko",po drugie w pochwie znajduje się tylko część szyjki macicy.
Dziwne z tym posiewem,przecież jak jest infekcja to trzeba jak najszybciej leczyć,a wynik posiewu jest po 48 godz.Ja tam bym zrobiła sama prywatnie i tyle.
 
Cześć dziewczyny,

gratuluję wszystkim udanych wizyt, nowych wiadomości i zdrowych dzidziusiów, ja musze poczekać do 30.12.

U mnie wyjazd turystyczny przełożony na jutro, wracamy w piątek, także dziś poszłam na badania, żeby było już z głowy, i dobrze zrobiłam, bo wyniki dopiero za dwa dni ( na anty HCV trzeba tak długo czekać), a po świętach nie zdążyłabym, więc już jestem po. Wracając z badań poszłam do tesco, no po prosu czuję, że zrobilam interes, za dwa śpiochy - z długim i krótkim rękawem + spodenki + kaftanik + czapeczka + skarpetki ewentualnie rękawiczki w kolorze biło błękitnym zapłaciłam 13,50:szok:, a poza tym zaczynam rozgladać się na allegro za zestawami dla noworodków, do 6 miesięcy, ładne okazje mozna upolować, aukcja która wczoraj się skończyła ceną 150 zł, a tam 58 sztuk ubranek, widać było, ze ich stan jest świetny, także w przyszłym miesiącu (bo teraz to strasznie dużo wydatków) na pewno coś upoluję :-):happy2::-)

Ma_Dunia bezpiecznej podróży i Wesołych Świąt

myszka87 nie wiem, czy czytałaś ale ja miałam przygodę, zaczęłam plamić, i właśnie wszystko przez nisko ułożone łożysko, a nic nie czułam, nic mnie nie bolało, teraz już jest ok, podniosło się, czy jakoś tak, ale zażywałam tabletki, i trochę musiałam zwolnić.
Ja jestem badana ginekologicznie na każdej wizycie, tak samo usg, ogólna rozmowa, sprawdzanie wyników, waga, ciśnienie.

Mój P. też stara się (ale ze względu na pracę nie zawsze może) być ze mną u gina, lubie jak chodzi ze mną, tylko czasem takie pytanie zada lekarzowi, ze muszę chamowac śmiech :-), także jest wesoło.
 
ja powiem tak - ja mojego m. do gin nie zabieram;-):-D tylko na usg połówkowe przez brzuszek i na to jeszcze jedno obowiązkowe przez brzuszek po 30 tygodniu - na pozostałych wizytach nic się nie dzieje, a na badania dopochwowe ani bym nie chciała, ani by lekarz się pewnie nie zgodził
 
U mnie badanie dopochwowe jest w drugim pomieszczeniu, a on - mój P. czeka tam gdzie się z lekarzem rozmawia, dopiero na usg przez brzuszek lekarz go woła.
Tak to też bym nie chciała, żeby patrzył razem z lekarzem co i jak.
 
Spaczyna nio powiem ci, ze ja tez bylam kiedys w tesco na dziale dzieciecym i faktycznie tam mozna dzidzi cos fajnego kupic;-)my jak bylismy to byla promocja na bodziki.. za 7 sztuk 20zl.. nio ale nie kupilismy, bo jeszcze nie wiedzielismy wtedy co dzidzia ma pomiedzy nozkami, a teraz jakos mi sie ciezko wybrac do hipemarketu, bo wiem jaki tam teraz szal panuje a mi odrazu robi sie duszno i musze wychodzic:-(

nio a ja chyba przesadzilam z jedzeniem bo cos mi niedobrze:-( nio ale nie dziwne jak je sie wszystko naraz:baffled: bulke z szynka i cala czekolade do tego, a na deser zupe grzybowa z prazynkami:baffled: chyba juz dzis nic wiecej nie zjem tak mnie zamulilo..
 
malutka z krk
nio znam dziewczyny które chodziły do tego lekarza i tez nigdy nie byly badane nio chyba że np coś im dolegała tzn.miały jakąś infekcje,bolał je brzuch lub miały plamienia a tak to nie.Moj lekarz zawsze ogląda moje wyniki badan,pozatym ostatnio miałam usg nio i zawsze pta czy wszystko w porzadku.Byłam badana tylko raz na pierwszej wizycie.

Tylko jeśli chodzi o moją grzybicę to nie miałam żednych obiaw i gdyby mnie nie badał to pewnie nie wiedziałabym o ty ;-)
 
reklama
Do góry