reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

oj aniolku masz racje, ze czas zaczal szybciej mijac:-) teraz swieta ida i nowy rok, wiec pewnie grudzien zleci jak z procy strzelil i juz 2009 rok.. wiec do kwietna czasu coraz mniej:-) dzisiaj rano weszlam na grudniowki z nudow i z tego co widzialam duzo dziewczyn juz rozpakowanych i to wiele z nich przed terminem.. nio i tak sobie pomyslalam, ze jak ja mam termin na poczatek kwietnia to wszystko mozliwe, ze z dzidzia zobacze sie juz w marcu:-);-) zreszta ja od jakiegos czasu mam takie przeczucie, ze my do kwietnia nie wytrzymamy i jak ktos pyta ze znajomych kiedy bede rodzic to mowie, ze termin mam na kwiecien, ale cos mi sie wydaje, ze synus urodzi nam sie jeszcze w marcu:-) hi hi
 
reklama
Witajcie dziewczynki.
Nie smutkujcie się.
tak piękny czas teraz mamy. Nasze dzidziusie szaleją w brzuszkach ( mimo iż czasem maja spokojniejsze dni) Zbliżają się święta :tak: A to przecież narodziny najważniejszego z nas wszystkich :-)
Ja latam za prezentami i odwiedzinami. I tak mnie energia rozpiera.
Powodzenia wszytkim życze.
aha83 trzymam za ciebie i Filipa kciuki.
 
Witam z rana,

maluka_z_krk23, ja mam tak samo, nawet gin powiedział mi ostatnio, że według OM 6.04, ale według usg to mi sie przesunął termin na 27.03., poza tym mam na prawde już duży brzuch, wyglądam na 7 a nie na 5-6 miesiąc, a zresztą jak bede mieć więcej czasu to umieszczę zdjęcie to same ocenicie.

Wszystkim smutaskom życzę szybkiego powrotu humorków :-)
 
Witajcie,
mi już jakoś lepiej, pomogła wieczorna ogórkoterapia. Patrzę na słońce za oknem i zaczynam myśleć, że może jakoś wszystko się ułoży:-) Młody w brzuchu mi bryka i przypomina, że wypadałoby coś przekąsić, np. marynowaną paprykę:-D
Co do terminów, to ja mam na 8.04, wg. USG 9.04, ale koleżanka która już rodziła twierdzi, że synkowie lubią się spieszyć na świat (urodziła 2 tyg. przed terminem), więc nie wiem, jak to ze mną będzie.
Wezmę jutro urlop, to sobie trochę mieszkanko poporządkuję. Odpocznę trochę, to mi i dobry humor wróci.
Pozdrawiam i wszystkim miłego dnia życzę
 
Spaczyna nio a ja brzuszka nie mam duzego.. jak ktos niewie, ze zaczelam 6 miesiac to mowi, ze 3-4 gora.. nio, ale synus zdrowiutki, wage ma odpowiednia, takze az tak bardzo sie tym nie martwie, choc chcialabym zeby brzusio troche urosl;-)nawet lekarz mi w poniedzialek powiedzial, ze chyba taka moja uroda, ze z niewielkim brzusiem pojde do porodu;-)
 
Witam dziewczynki :)
Mnie już dzisiaj lepiej, wczoraj kupiłam sobie sukienkę na sylwestra w NewYorkerze (chociaż nigdzie nie ide :-D) za jedyne... 19,95 :tak:
Takie rzeczy przeceniają, co są wiszące, a na mnie się układa pięknie na brzuszku :)

Ja wyprawkę kompletuję z tego co mi ktoś da. Cóż, obciążamy z M. rodziców domem, który muszą dla nas na szybko wyremontować, bo ani u M. ani u mnie nie ma już miejsca, więc kombinuję i szukam ogłoszeń, i jak ktoś chce coś oddać to biorę :) Sama oczywiście później wszystko oddam za darmo (no oczywiście coś zostawię sobie na pamiątkę :-p)
A to wszystko dlatego, że jeszcze studiujemy i nie jesteśmy niezależni finansowo. Ale jak już będziemy bogaci :)rofl2:), to ja będę pomagać innym tak jak oni teraz mnie!

Miłego dzionka!! :-)
 
i ja sie witam :-)

dzis mi też lepiej chyba sen działa cuda...pogoda brzydkaale mam zamiar is ci kupic sobie bluzeczkę wychaczoną szkoda mi było siana ale pomyslałam, że na poprawe nastroju i mi ciężarówce sie nalezy :-) w brzuszku też mam kobitke wiec razem musimy czuc sie pikne hihi:-D

marys i ewelyn_m super że macie pozytywną energię-zarażajcie ją nami!:-):-):-)

malutka...ja też w remocie cały czas...doskonale cie rozumiem...i też łazienka mi została...czasami to mnie już trafia...hihi ale mysle o tym jaki bedzie efekt :-)i ciupkę lepiej :-)
 
Hej

Gabi jak tam dzisiaj samopoczucie???
U mnie z kolei nerwy przed wizytą, ciekawe czego się dowiem, czy szyja się skróciła czy stoi w miejscu od tych 10 dni, no i jakie zalecenia będą tego gina. Nie wiem jak wytrzymam do 21ej. A przed wizytą jeszcze szkoła rodzenia, chyba niczego się dziś nie nauczę z tych nerwów.

Koga gratuluję zdrowego synka:-)
Może i u mnie potwierdzi się dziś płeć. Chociaż w tym momencie nie jest to dla mnie takie ważne...najważniejsze żeby było zdrowe i donoszone.

Aha trzymam kciuki, na prawde jesteś mega dzielna, tylko brać z Ciebie przykład:tak:

Mój brzucholek jest ogromny jak na ten okres ciąży, wszyscy mi mówią, że wyglądam jakbym już lada dzień rodzić miała... ale ja jeszcze nie chcę i nie mogę!!!:zawstydzona/y:
 
Hejka kwietniówki!!

Ja właśnie wróciłąm z badań po obciążeniu glukozą i jestem załamana bo wynik wyniósł aż 233, mam iść jutro koniecznie do lekarza ma mi dać skierowanie do szpitala i niewiem co z nami będzie. Teraz już wiem dlaczego tak szybko mi się przybrało na wadze aż 11 kg, jestem ciągle głodna........
 
reklama
hej, hej

kurczaki - mnie to roznosi normalnie - codziennie chodzę spać po 1 w nocy:baffled:

aniołek - dzięki za gratulacje:happy:

kamile - powiem Ci ,że takiemu maluchowi naprawdę totalnie obojętne czy nosi ubranka używane czy nowe z super sklepu;-) jedyne czego tak naprawdę potrzbuje w dużych ilościach to ...kochania:-)
 
Do góry