reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Cześć dziewczynki :-)

Córeczka jest już duza i napewno dobrze przyjmie rodzenstwo tylko musisz juz jej tlumaczyć co sie zmieni, moja Jula ma niecale 2 latka i odkad sie dowiedzialam o ciazy tlumacze jej ze mama ma dzidziusia w brzuszku niedawno bratowa rodzila to mowie ze bedziemy mieli dzidzie jak Cyprianek:)
Ze dzidzius bedzie spal w jej łużeczku a Juli kupimy łuzko i takie tak Julia sie bardzo cieszy i mowi wszystkim ze bedzie miala brata:) przychodzi do mnie rano do łużka i caluje brzuch dziendobry dzidzius:D
Naprawde od poczatku jej tlumacze nawet zabralismi ja na usg i ona chodzi dumna i opowiada ze bedzie mamie pomagac przy dzidziusiu mam nadzieje ze jak urodze to dalej bedzie miala takie podejscie:)

taaaa, ja tłumaczenie to zaczęłam juz na długo przed zajściem w ciążę :-p ale Daria przechodzi teraz taki trudny okres, wścieka się, walczy o swoje zdanie, chce stawiać na swoim, marudzi - mam nadzieję, że jej to niedługo przejdzie.

Co do wózka to mam po D, dopiero spacerówkę bedę musiała kupić bo nasza się rozlatuje :baffled:. Ciuszków jeszcze nie kupuję bo mam naprawdę dużo ale moja mama już trochę kupiła :tak:. Śliczności takie...ach

Ja karmiłam rok i 3 i pół miesiąca ale niestety nie chudłam z tego powodu. Ćwiczyłam tez brzuszki, figura owszem poprawiła się ale do wagi sprzed ciąży nigdy nie wróciłam :no:. Teraz też boję się jak to będzie...no ale trudno, dziecko najważniejsze :tak:
 
reklama
Myfa80 i taki powinien byc dobry pojazd dla malucha ja mam ten sam opis inna firma i jestem bardzo zadowolona:)(gleboki z nosidelkiem i robi sie z niego spacerówke) prócz tego mam samą mala spacerowke
 
Ostatnia edycja:
duża, szeroka i wygodna gondola zdecydowanie jest potrzebna - już nie chodzi o to czy dziecku będzie ciepło, tylko o jego prawidłowy rozwój - powinno leżeć na czymś płaskim i usztywnionym - a rozkładane spacerówki tego nie zapewniają - chociaz mogę nie być już na bieżąco;-):-D

a po za tym - tak jak pisze myfa :tak: i waga wózka jest super ważna, bo potam to my go tachamy z dzieckiem w środku:tak:
 
a ja je pokochałam...hihi kiedys jadłam okazjonalnie (imprezki czy swieta) a teraz....na kilogramy! choc ciepłe bułeczki nie pogardzę...hihi
I ja mogę wcinać w każdej postaci śledzie.

A czy któraś z Was ma problem z jedzeniem nabiału i wszystkich mlekopochodnych? Ja tak mam i zauważyłam ze jak zjem z rana np mleko albo serek to od razu jest rozmowa z kibelkiem. Trochę mnie to martwi bo przecież potrzebuję teraz dużo wapnia. Nie bardzo wiem czym go uzupełnić.
Mnie odrzuciło od mleka. Nie mogę jeść serków , jogurtów, pić mleka , a nawet lodów. Po prostu choruje po nabiale. Teraz dostałam uczulenia wiec biorę wapno. takie zwykle rozpuszczalne. By złagodzić skutki.

Co do ubranek, to na maksa mnie korci zeby cos juz kupić, ale czekam aż dowiem się kogo ja tam mam w brzuszku. A więc jeszcze miesiąc jakos wytrzymam.:blink:
I ja czekam. Bo tego tyle jest wszystko takie śliczne i kupowałam bym wszystko. A przecież nie wiem czy męskie czy damskie :-) Kupie dla zaspokojenie samej siebie kilka uniwersalnych śpioszków a resztę jak już będę wiedzieć płeć.


I ja myślę ze przydał by się nam oddzielny wątek na wózki.
 
Widzę, że rozmawiacie na temat wózeczków.
Ja niby mam wózeczek po synku, ale to było już prawie 8 lat temu, więc napewno kupię nowy, a ten stary może się przydać jak nowy latem będzie na dworze to w starym w domku może sobie maleństwo poleżeć.
Mam już nawet wybrany na necie wózeczek, ale mam trochę obaw aby kupić go z netu. A jak coś będzie z nim nie tak?
A żeby po niego jechać to strasznie daleko, więc to raczej odpada, chyba, że będę szukać w sklepach takiego samego jaki mam upatrzony.
A co do ubranek to mam strasznie dużo po synku i po co mam kupować wszystko nowe, wiadomo coś się kupi nowego ale napewno nie wszystko. No chyba, że będzie córka. O czym skrycie marzę, ale najważniejsze aby było zdrowe.
Łóżeczko też stoi na poddaszu, więc tylko oczyścić i gotowe.
A apetyt mam zależny od dnia, teraz na przykład zjadłam całą czekoladę, a od początku ciąży przytyłam tylko 3 kilogramy, ale mój ginekolog stwierdził, że w drugiej połowie ciąży napewno dopiero zacznę tyć.
Synek jak się urodził miał tylko 2800 gramów był mały, ale kłopotów zdrowotnych z nim nie mam wogóle. ODPUKAĆ
 
Co do wózka to na dzień dzisiejszy decyzja padła na Babyactive model Jet- widziałam go w sklepie na żywo, nawet dźwigałam, ma wszystko co powinien mieć, duże pompowane koła tylnie a przednie trochę mniejsze i obrotowe z możliwością zablokowania, duża gondola, spacerówka rozkładana do leżenia, fotelik samochodowy z możliwością zamontowaniu na stelażu wózeczka, i po złożeniu wejdzie mi do mojego autka, a dodatkowo uważam że jest niedrogi w porównaniu z innymi podobnymi wózkami, no i jest polski także w razie czego myślę że z serwisem nie byłoby problemu.

Dzisiaj mój dzidziolek mocno mnie kopie, hihi, jest kochany.
 
Wózek – temat rzeka. :-) Ja wstępnie upatrzyłam już swojego faworyta, to Teutonia model Fun System lub Spirit. Bardzo dużo widzę tych wózków na spacerach, w sklepie oglądałam i ma wszystko co potrzebuję: solidne wykonanie, łatwo się prowadzi i tapicerka, bardzo dobre materiały no i kolory jak marzenie. :-D Jednak to dopiero początek poszukiwań i pewnie jeszcze kilka razy zmienię zdanie.

A osobny wątek o wózkach to bardzo dobry pomysł, Mamy z doświadczeniem będą mogły podzielić się hitami i kitami.
 
:)

o temat wózków fajnie, że oosbny wątek załozony bo ten co niby sobie upatrzyłam to jednak...do kitu ech...


a teraz jestem po sledziach i wcinam jabłka :)
 
reklama
Do góry