reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
Ewa_1983 ja też dziś oglądam Szreka:-)
Szopka myśle o Karowej ponieważ to jeden z najbliższych szpitali, słyszałam też wiele pozytywnych opinii chociaż negatywnych też no i to że Karowa jest przereklamowana. Mam oczywiście wiele obaw czy się dostane itd ale myśle pozytwnie.

Życze miłego wieczorku i dobrej nocki Kwietnióweczki:happy2:
 
Witam się w sobotni poranek :)
dziś znowu trochę nie wyspana ale cóż...trzeba się chyba przyzwyczaić. A za oknem na termometrze ... -3 stopnie, brrrr:baffled:
Ja w zasadzie na chwilę, bo dziś wyruszam do rodziców mojego M na weekend. Moje kochanie dzisiaj zdaje egzamin na patent żeglarza jachtowego i trzymam za niego mocno kciuki :yes:

Aha gratuluję udanej wizyty:-)

Alka a Tobie udanego torcika, może wrzucisz przepis na odpowiedni wątek, ja mam w przyszłym tygodniu urodziny M więc może skorzystam:-)

Miłego weekendu :-) Trzymajcie się cieplutko:-)
 
Witam Kwietnióweczki!!

U mnie dziś też zimno i tak nieprzyjemnie. A do tego jeszcze ciągam nosem, głowa mnie boli, czyżby jakaś grypka chciała się ze mna zaprzyjaźnić..... o NIE !!!! :no:

Poza tym to od wczoraj chodzę normalnie jak w chmurach, jestem taka radosna i co chwilę właczam sobie to bicie serduszka mojej gwiazdki. Wczoraj jeszcze przesłałam do PL do teściów i do siostry krotki filmik bo mężuś nagrał mnie. ( i mam nadzieje ze dzis moi rodzice tez dostana :tak:). Wszyscy przeszczesliwi :rofl2:

Alka co do tortu to tez czekam na przepis hihih bo ja mam niedlugo urodziny i moze sama sobie upieke!!!hehe!!

Pozdrawiam i buźka
 
Witam wszystkie kwietnióweczki w ten zimny poranek jak tam zdróweczko dopisuje, ja już byłam dzisiaj w pracy przed 8.00 a teraz gotuje obiadek ;-) popołudniu mam zamiar iść na spacerek wczoraj już sobie posprzątałam także dzisiaj mam dzień tylko dla siebie:-D

pozdrawiam serdeczne wszystkie dziewczynki i udanego weekendu życze

:-D;-):-);-):-);-):-);-);-):-);-):-):-D
 
Witam serdecznie wszystkie kobietki!!!

ja wczoraj byłam w pracy, dziś od rana wzięłam za porządki, ale od czasu do czasu muszę odpocząć :) ...pozdrawiam serdecznie
 
więc też się przywitam:)

Dzien zaczełam od zakupów na śniadanko, teraz leniu****emy razem z M. Pogoda pięknie się zapowiada więc pewnie pójdziemy dziś na cmentarz,trzeba posprzątać,pomyć...Eh jak ten czas leci już na niedługo Wszystkich Świętych, a potem Swięta!!!! Juz nie mogę się doczekać !!! A WY??:-D:-D
 
dziękuję kochane! tort wyszedł hihi jak na mnie to cudo...i na moje zdolnosci - naparwde dobry :)



szopka tort bardzo od serducha... choc co roku wychodził jak to mówił mój mąż jak skocznia małysza...hihi


lolaliciouse bardzo lubię swięta szczególnie jak ludzie przyswajają wartosci o które w nich naprawdę chodzi, a z dodatków to uwielbiam ubierac choinkę...w tym roku to specjalne swięta bo jestesmy brzuchatkami :)więc więcej szczęscia nas czeka... :)

a ranek mija mi pracowicie :) dzis goscie jutro też... hihi sprzatanie mieszkania...robię jedzonko :) kochane miłego wekendu :)
 
Ja też słyszałam w czwartek serduszko mojego maleństwa, tylko, że lekarz za bardzo nie mógł go znaleźć a maleństwo usadowiło je gdzieś z dołu brzucha. Śmiać mi się chciało jak szukał gdzie to serduszko, ale wkońcu stwierdził, że bije tak jak powinno.
Słyszał jakieś szumy i stwierdził, że jestem naelektryzowana. Nie za bardzo wiem o co mu chodziło ale mniejsza z tym. A ruchy już chyba też zaczynam odczuwać, bo w okolicy pępka czasem czuje takie małe mrowienie, to napewno nasz dzidziuś daje o sobie znaki.
Pozdrawiam wszystkie mamusie.
 
reklama
a mnie dopiero czeka taka frajda jak usłyszenie bicia serca mojego Ludzika po raz pierwszy... nie mogę się doczekać. A czujecie ruchy dziecka? Ja jakoś jeszcze nie... a niby 17 tydzień się kończy... W ogóle to potrzebuję namiar na dobrą położną we Wrocławiu, macie? Będę bardzo wdzięczna...
Pozdrawiam!!
 
Do góry