reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Witajcie, jestem tu nowa... zaczynam od tego tematu, bo też mam termin na początek kwietnia... poza tym czuję się trochę samotna, żyję w związku, który na razie jest na odległość, nie ma w moim otoczeniu kobiet w ciąży... nie bardzo jest z kim pogadać, żeby zrozumiał różne obawy, nastroje, radości... chyba dobrze trafiłam... a w ogóle jest ktoś z Wrocławia??
 
reklama
Witam i gratuluję wszystkim przyszłym mamusią , i dołączam do was.
Mam termin na 7 kwietnia. Jest to moje drugie dziecko, mam już 7 letniego syna i teraz mam nadzieję, że będzie córa. Ale najważniejsze by było zdrowe a płeć nie gra roli. Mam trochę obaw bo od pierwszego porodu trochę czasu minęło, ale mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.
Pozdrawiam.

Witajcie, jestem tu nowa... zaczynam od tego tematu, bo też mam termin na początek kwietnia... poza tym czuję się trochę samotna, żyję w związku, który na razie jest na odległość, nie ma w moim otoczeniu kobiet w ciąży... nie bardzo jest z kim pogadać, żeby zrozumiał różne obawy, nastroje, radości... chyba dobrze trafiłam... a w ogóle jest ktoś z Wrocławia??

witajcie, rozgośćcie się :-)
 
Witaj cedora :-) Przykro mi że tak u Ciebie to wygląda i nie masz przy sobie swojego partnera, ale tak jak napisałaś na razie więc pewnie niedługo się to zmieni. Trzymam kciuki i myślę, że bardzo dobrze trafiłaś:-)
Ja jestem z Wrocławia:-D
 
Witam wszystkie nowo przybyłe do naszego grona. cedora nie smuć się i jak najczęściej zaglądaj do nas. Mój związek z mężem dopiero po ślubie przestał być na odległość. A tak też on w jednym końcie ja drugim. A teraz jesteśmy razem ale za to nie mam żadnej znajomej na miejscu. I siędze tu :-) A zresztą przecież my wszystkie teraz jesteśmy na podobnym etapie naszego życia, wiec łaczy nas niesamowicie dużo :-)
 
Ostatnia edycja:
dzięki śliczne, naprawdę:) Już widzę, że dobrze trafiłam... i już mi lepiej. A - pytam bo nie ogarniam jeszcze do końca układu forum - jest tu dla przyszłych mam z Wrocka forum regionalne? Bo znalazłam takie tylko dla obecnych mam. A może chociaż my - kwietnióweczki, założymy sobie jakąś listę skypową, żeby czasem pogadać... znaczy popisać chociaż, bo z gadaniem lipa:/ która ma skypa, Dziewczyny.
A w ogóle jak się czujecie? Bo ja fizycznie super, tylko psychicznie gorzej... smuteczki i samotność.
 
A w ogóle jak się czujecie? Bo ja fizycznie super, tylko psychicznie gorzej... smuteczki i samotność.
Samotność ?? nie jesteś sama. Tam w brzuszku rośnie ci jedna z najważniejszych ( choć ja myślę ze najważniejsza :tak:) osoba w twoim życiu. Jak mi coś zaczyna smutek doganiać to ręka na brzuszko i gadam.O wszystkim o tym co jest co będzie. Bądź silna. Będziesz mamą i na pewno wszystko się powoli poukłada.
 
Z tego co wiem to jest właśnie to forum wrocławskie takie ogólne ale tam w większości są już obecne mamy i nie spotkałam się z żadnym wątkiem dla przyszłych mam we wro.
A jeśli chodzi o samopoczucie to jak to u kobiet w ciaży raz lepiej raz gorzej :-) Na forum właśnie najczęściej wymieniamy się swoim aktualnym stanem psychofizycznym na bieżąco:-) Osobiście dzisiaj mam całkiem niezły dzionek :-)
I dokładnie tak jak pisze marys nie jesteś teraz sama :) Masz przy sobie największy skarb na świecie i z nim też warto sobie pogadać. Uśmiechnij się :)
 
reklama
Witajcie. Ja również jestem tu nowa i bardzo chętnie poklikam. Termin mam na 10 kwietnia:-)

Witaj:-)

dzięki śliczne, naprawdę:) Już widzę, że dobrze trafiłam... i już mi lepiej. A - pytam bo nie ogarniam jeszcze do końca układu forum - jest tu dla przyszłych mam z Wrocka forum regionalne? Bo znalazłam takie tylko dla obecnych mam. A może chociaż my - kwietnióweczki, założymy sobie jakąś listę skypową, żeby czasem pogadać... znaczy popisać chociaż, bo z gadaniem lipa:/ która ma skypa, Dziewczyny.
A w ogóle jak się czujecie? Bo ja fizycznie super, tylko psychicznie gorzej... smuteczki i samotność.

Ja mam skypa ale jestem w pracy więc z czasem na rozmowy różnie bywa (no ale jakby co to nenius2005

Jak się czuję? Głowa mnie boli :baffled: , do tego problem z gardlem i niewyspanie - czyli nie za bardzo dzisiaj.
 
Do góry