reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Witajcie Dziewczynki,
widzę że od rana ruch tutaj jak w ulu. Ja trochę dziś dłużej pospałam ale za to miałam pobudkę o czwartej. Obudziło mnie takie ssanie w żołądku, że musiałam wstać i pójść do lodówki:-) Zjadłam trochę sałatki jarzynowej i wróciłam do łóżeczka:-)
A zaraz chyba wezmę się za naleśniki, bo wczoraj miałam wielką ochotę tylko chęci było brak na ich zrobienie:no:
Zauważyłyście ze wieczorami to jakoś tak pusto u nas na forum? Nikt się nie odzywa. Wydaje mi się ze chyba w większości wolimy spędzać wieczorki z mężami, narzeczonymi tudzież konkubentami ;) w domowych pieleszach:tak:

miłego dnia
 
reklama
uwielbiam te jedzeniowe pogaduszki w ciąży:-D:-D:-D

mnie też raczej od słodkiego odrzuca - ciągnie mnie do nabiału i owoców - rano zasysam wszystko jak odkurzacz, a wieczorem na widok jedzenia mi niedobrze:sorry2: od 19 nie jestem w stanie nic przełknąć, najwyżej herbatę:baffled:

co do wypieków naprawdę gorąco polecam stronkę
Moje wypieki
przepisy tam są bajeczne, wszystko się udaje, zdjęcia mówią same za siebie - marcówki 2006 oszalały na punkcie tej stronki i wszystkie jak jeden mąż pichcą i pieką:-D:-D
 
koga naparwde fajna stronka :)szczególnie te ozdoby na jedzeniu....pięknie podane...

ale któras z was narobiła mi smaka na pierogi:) mhm...pycha z truskawkami... w ogóle truskawki ...takie z krzaczka...marzenie...

ja dzis dzien na bieganie...musze prezencik dla męża odebrac :) ale byle wszystko pozałatwiac :)
 
Zauważyłyście ze wieczorami to jakoś tak pusto u nas na forum? Nikt się nie odzywa. Wydaje mi się ze chyba w większości wolimy spędzać wieczorki z mężami, narzeczonymi tudzież konkubentami ;) w domowych pieleszach:tak:

ja tez wieczorkami znikam do mojego mężusia. Bo tylko wieczory i weekendy są dla nas :-)
A ja nie mogę jeść nic słodkiego. I jak przed ciążą mogło mięso dla mnie nie istnieć teraz nie może go zabraknąć ani na jednym posiłku. Wszystko tuszone pieczone smażone wędzone. Każda postać i forma mięsa jest przezemnie przyjmowana :-)
 
Witajcie ja też się melduje.Tak na chwilke bo w pracy jestem.W domu cos mi net padł.Może poradzicie mi co facetowi można niebanalnego na imieninki kupić...11 listopada mj M ma a ja żadnych pomysłów :-(
 
cześć dziewczynki, wpadam się przywitać :-)

Hej babeczki, ja dzisiaj w wesołym nastroju jestem bardzo, odebrałam wyniki badań prenatalnych, robiłam test zintegrowany Pappa, wszystko wyszło ok, brak wskazań do dalszych badań inwazyjnych. Huuuuurrraaa!!!

Super wieści Gosiaczku, bardzo się cieszę :tak:

A ja klikam głównie z pracy więc zazwyczaj do 15 jestem :tak:

Aniu, mi niestety też nic ciekawego do głowy nie przychodzi.
 
Witam i gratuluję wszystkim przyszłym mamusią , i dołączam do was.
Mam termin na 7 kwietnia. Jest to moje drugie dziecko, mam już 7 letniego syna i teraz mam nadzieję, że będzie córa. Ale najważniejsze by było zdrowe a płeć nie gra roli. Mam trochę obaw bo od pierwszego porodu trochę czasu minęło, ale mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.
Pozdrawiam.
 
reklama
ania_g21 Mamy ten sam problem, mój M też 11tego ma imieniny :-D ale co gorsze w przyszłym tygodniu ma jeszcze urodziny, a ja nie mam kompletnie żadnego pomysłu.:szok:
Ratujcie dziewczynki, może coś podpowiecie?

ewka1983 Witaj wśród Kwietniówek :)
 
Do góry