reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Witam ranne ptaszki ;-) Ja też jek się obudzę np o 6 to już nie zasnę wrrr, a potem o 20:30 zasypiam jak niemowlę z córcią.
Dziś idę na wizytę do gina i stres mnie tak wpiernicza że szok, Wizyta o 15 a do tej pory to się wykończę :wściekła/y:
 
reklama
AAA dziewczyny przypomniało mi się coś. Mam pytanko, czy wy farbowałyście albo będziecie farbowały włosy w ciąży??
Bo ja muszę, poprostu chyba nie mam innej opcji, bo wygladam już, że tak powiem ŚREDNIO ładnie. :sorry2:
 
witam dziewczyny!! z wielka radością dołączam do was!! Mam termin na 20 kwietnia.
Już nie mogę sie doczekac kiedy utulę moje maleństwo w ramionach!!!
16 idziemy na usg!! dla mojego meża będzie to pierwszy obraz naszego groszka:-D
Jesteśmy tacy szczęśliwi!!
 
Hej Wam, znowu nie śpię od 4.30, mąz w delegację wyjechał i jak wstał to się obudziłam, teraz już kawkę popijam (zbożową oczywiście) i czekam aż dziewczynki wstaną bo do szkoły będę musiała Je zawieżć.
Strasznie mam z tym spaniem w nocy jak się obudzę to już d..., nie zasnę znowu.

Miłego dzionka
Oj myślałam,że tylko ja wstaję o tak dziwnych porach..
jak się obudzę to czytam ksiązke,pomaga na jakies pół godziny,potem zasypiam,choć takie wstanie o 6 też ma swe plusy0lubię połazic rankiem z skarpetach po domku
pijecie kawę-taka np latte?
pozdrawiam z gór-SPA i spóznionyurlop-bosko:)szkoda,że nie mogę wszystkich zabiegów wykorzystać..ale w basenach się napływam:-)
 
Witajcie :)
ale Was wcześnie z łóżek pozrywało, ja na szczęście wstaję trochę później - tak ok 7-8, chociaż nocki też ciężkie i budzę się co kilka godzin przewracając z boku na bok.
Dzisiaj u mnie samopoczucie troszkę lepsze niż wczoraj i nawet wzięłam się za prasowanko :-)

Frezja życzę udanej wizyty i trzymam kciuki
lolaliciouse Gratulacje! Witam w naszym gronie:-)

AAA dziewczyny przypomniało mi się coś. Mam pytanko, czy wy farbowałyście albo będziecie farbowały włosy w ciąży??
Bo ja muszę, poprostu chyba nie mam innej opcji, bo wygladam już, że tak powiem ŚREDNIO ładnie. :sorry2:
Miałam ten sam dylemat ale dwa dni temu udałam sie do fryzjera i zafarbowałam bo już nie mogłam na siebie patrzeć. Czytałam sporo na ten temat i opinie są bardzo zróznicowane, generalnie podobno można po 12 tygodniu ciąży - taka jest opinia wiekszości ginekologów. Chociaż mój jak go o to spytałam nie dał mi jednoznacznej odpowiedzi - powiedział że nikt tak na prawde nie badał wpływu współczesnych farb na ciążę. Myślę że warto też pogadać o tym z fryzjerem zeby to nie była farba zawierająca amoniaku.

pozdrawiam
 
witaj wsród nas lolaliciouse :)

aha można farbowac włosy ja farbowałam jestem w 3 miesiącu moje kolezanki tez farbowały jak były w ciąży ale farba musi byc bez amoniaku!
 
lolaliciouse witaj w gronie!
Ja mam odwrotnie z tym spaniem. Długo nie mogę zasnąć, przewracam się z boku na bok i słucham jak mój S. pochrapuje :-D A potem z rana nie dam rady się obudzić. I tak wstaje o 10. Ale jak nie przepisie tych swoich godzinek to popołudniu mnie tak morzy na sen.

Ja też będę musiała włosy pofarbować. Bo już takie odrost mi się zrobił. Ale poczekam jeszcze na ten II trymestr.
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny :-)

Dziś idę na wizytę do gina i stres mnie tak wpiernicza że szok, Wizyta o 15 a do tej pory to się wykończę :wściekła/y:

powodzenia na wizycie, daj znać :tak:

witam dziewczyny!! z wielka radością dołączam do was!! Mam termin na 20 kwietnia.
Już nie mogę sie doczekac kiedy utulę moje maleństwo w ramionach!!!
16 idziemy na usg!! dla mojego meża będzie to pierwszy obraz naszego groszka:-D
Jesteśmy tacy szczęśliwi!!

Witaj :-)


pijecie kawę-taka np latte?
pozdrawiam z gór-SPA i spóznionyurlop-bosko:)szkoda,że nie mogę wszystkich zabiegów wykorzystać..ale w basenach się napływam:-)

ja piję bezkofeinową :tak:a urlopu zazdroszczę, ale Ci fajnie :-)

Ja też będę musiała włosy pofarbować. Bo już takie odrost mi się zrobił. Ale poczekam jeszcze na ten II trymestr.

a ja odwrotnie, zamierzam wrócić do naturalnego koloru (bedę ścinać póki całkiem farby nie zetnę). Mam dość farbowania i odrostów.
 
reklama
Do góry