reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

kochana wybór duży ale też zróżnocowany - ale wybierzesz pod gust na pewno - ja szukałam spodni ciemnych do lasu bo mam psa i zarazem zeby tez na miasto były wyskoczyc i ciepłe... jestem bardzo zadowolona. ale co sie zdziwiłam ceny są bardzo zróżnicowane pomiędzy jednym a drugim sklepem ceny są różne - te spodnie co kupiłam w drugim sklepie były 50 zł droższe tej samej firmy i ten sam rozmiar - szok!

alka303 - a gdzie kupiłas te spodnie, w jakim sklepie? My wczoraj wybraliśmy się na zakupy do Janek i nic ze spodni nie znalazłam :(
Kupiłam tylko 3 bluzki i szlafroczek taki milusi, a pojechałam po spodnie!!!!
Mi brzusio też nie mieści się w spodniach i koniecznie muszę sobie kupić większe.
Oglądałam allegro, weszłam nawet do lumpeksu, ale tam same "szmaty" :(
 
reklama
alka w jakim sklepie kupilas?

ja na allegro kupilam nowe i okazaly sie za duze w biodrach ale zostawie je ...nie chcialabym przytyc ale roznie moze byc
 
Hej dziewczynki!

Ja równiez juz chodzę w ciążowych spodenkach:) wszystkie moje spodnie mi uciskały więc stwierdziłam że po co meczyć siebie i dzidzie i czas nakładać te wyjatkowe bo ciążowe- dla mnie to sama przyjemność:) kupiłam sobie nowe bo te które mam z poprzedniej ciąży to pozyczyłam szwagierce do Londynu i teraz muszę poczekąc aż nadarzy sie okazja by mogła mi przekazać moje szmatki:)

A kupiłam sobie słuchajcie świetne spodenki w h&m :)))
zapłaciłam sporo ale jestem bardzo zadowolona i z fasonu i z materiału i chyba wybiore sie i jeszcze jakieś kupie:) dla mnie plusem jest to że są tam rozmiarki na nieco większe kobietki (mój rozmiar sprzed ciąży 46 :szok:) więc bez problemu wybrałam sobie spodenki i to takie jak chciałam:) POLECAM!!!!!!!!!
 
dorenka i myfa kupiłam spodnie w zwykłym ciążowym firmy Torelle spodnie swietne materiał gatunkowo super spodnie to jakas nowosc z kolekcji jesiennej wyglądaja na normalne spodnie z miejscem na brzuszek i fasonowo ładnie wyszczuplają co sie bardzo cieszę! patrzyłam na allegro ale nie ma tam tych spodni -w sklepie w którym byłam była linia jakby dla "młodzieżowych mam" i "starszych mam" naparwde dopasowane pod wiek, bałam sie na allegro kupic bo mi sponie ciężko dobrac a bałam sie ze kupię za małe lub za duże, musze tylko nogawkę troszku skrócic miałam isc dzis ale miałam lenia...jutro pójde :)
a co do wyboru to jest ogromny przeleciałam u nas kilka sklepów i w każdym cos wychaczyłam patrzyłam też na lumpeksach ale były same szmatki wiec ciągle mam nadzieje, ze cos znajdę...jakis skarb w postaci wspaniałych i nie zniszczonych spodni :)

a u mnie naprawdę zimno...br....

martwie sie o Niktosię zawsze sie aktywnie udzielała a dzis nic...
 
Witam kwietniówki:-) Miło mi jest dołączyć do Waszego Szanownego Grona:-) Właśnie jestem po mojej pierwszej wizycie, po której mogę się przyznać , że moja fasolka:tak:ma 16 mm, a termin porodu przewidziany na 29.04. To początek 8 tyg. Strasznie się cieszymy z mężem, ale jeszcze nie ogłosiliśmy tej wiadomości- tak na wszelki wypadek, żeby nie zapeszać:happy: Pozdrawiam wszystkie przyszłe Mamy i życzę zdrówka i powodzenia w tym niesamowitym dla nas okresie.
 
u mnie jest tak zimno,ze masakra... w pracy siedze w 2 bluzach i tak sie trzese :D Tylko kursanci sie ze mnie smieja :D na szczescie od jutra mamy sezon grzewczy :D
 
reklama
juz napiłam sie z litr kakao hihi cos cichutko na forum...
wiesz SaaRaa tak myslę żeby zaczac sie jakos zabezpieczac przed jakims wirusami, nie wiem jakis sok pic czy syrop z cebuli też amsz takie pomysły? ja boję sie zaziebic bo jak sie zaziebie to juz masakrycznie choruję... a wy co robicie żeby sie nie rozchorowac?
 
Do góry