reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Spóźnione i trochę nieaktualne, ale muszę to powiedzieć - Naomi, zostań z nami, bez Ciebie to już nie te same Kwietniówki. Ja udzielam się też na Marcówkach i gdy zajrzałam po raz pierwszych do Was, to rzuciło mi się w oczy kilka najaktywniejszych Dziewczyn i poczułam do Was dużo sympatii i Ty byłaś wśród nich! Tak więc cieszę się bardzo, że zostajesz.


Saaraa - wg mnie jesteś właśnie w 13 tygodniu ciąży. Ja wg OM mam termin na 25 marca i mi tak ginek wyliczył, że pierwszy wpis w karcie ciąży miałam w 10 tyg (na drugiej wizycie założono mi kartę ciąży) i suwaczek wylicza mi identycznie - a więc teraz mam 13 tydzień ciąży.
 
reklama
no i zaczął sie nowy dzionek... piję kakao i wcinam resztki sałatki z wekendu, kupiłam sobie spodnie ciążowe w sobote ( mąż mi doradzał)i dziś pójde i je skróce bo nogawka za długa
normalnie nikt mi nie wierzy z znajomych, ze ja juz musze miec spodnie ciążowe bo normalne cisną jak diabli w brzuszku a nie chce chodzic w rozpietych żeby sie nie zaziębic...
a jak u was dzis samopoczucie?
 
SaaRaa mi wg kalkulatora na BB wychodzi że dzidzia jest o prawie dwa tygodnie starsza a to nie możliwe.Ginka powiedziała że wg OM to dzisiaj mam 10 tydz i 5 dni a wg USG za każdym razem wychodziło że musiałam odjąć 4 dni.A tak wogóle mam już wkoncu dostep do wątku zamkniętego :-) Dzięki Naomi :tak:
 
Witam wszystkie w ten dzionek.U mnie pochmurno,ale cieplo.Dobrze ze jeszcze nie pada.

Mi wedlug tego kalkulatora wyszlo poprawinie 24 kwiecien.

Zycze wszystkim ciezarowka milego dnia.

 
kochana wybór duży ale też zróżnocowany - ale wybierzesz pod gust na pewno - ja szukałam spodni ciemnych do lasu bo mam psa i zarazem zeby tez na miasto były wyskoczyc i ciepłe... jestem bardzo zadowolona. ale co sie zdziwiłam ceny są bardzo zróżnicowane pomiędzy jednym a drugim sklepem ceny są różne - te spodnie co kupiłam w drugim sklepie były 50 zł droższe tej samej firmy i ten sam rozmiar - szok!
 
a ja jutro mam kolejna wizyte...ale sie juz boje...bo przeciez nie miałam usg 1,5 misiaca :( zobaczymy co sie okaze :D mam nadzieje,ze wszystko bedzie OK !

a co do ubran ciazowych...mam kilka bluzeczek takich typowych(jeszcze w sumie ich nie nosze)..ale ze spodniami mam wiekszy problem,bo cisna mnie jak nie wiem co...wiec trzeba bedzie kupic ciazowe :D
 
reklama
Cześć, u mnie szaro i ciągle pada. Mąż w pracy do 22, więc mam całe popołudnie małego na głowie, a mam takiego lenia że szok. U mnie sie zaczął 8 tydzień, i też nie wchodzę w spodnie. Wszystkie za wąskie, a poszło mi trochę w biodra i w tyłek (w sumie to byłam bardzo drobna). Też muszę wybrać się na zakupy, tylko niech przestanie padać!!!
Pozdrawiam!
 
Do góry