reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Wiecie co dziewczyny jestescie nie sprawiedliwe.To ja sie staram dowiaduje nainnych forach jak zalozyc zamkniety watek bo narzekalyscie ze osoby postronne czytaja to co piszemy,a tu nagle cos nie pasuje i kompletny brak wdziecznosci.Zawiodlam sie.
Wyslalam reszte listy i mam nadzieje ze juz nikt niebedzie miec zadnych pretensji.
Zegnam was i chyba bardziej sie skupie na watku wrzesniowek bo tam nikt nie ma wiecznie pretensji o byle co.Bo to dla mnie jest glupstwo.Pisalam ze administrator prosil zeby za kilka dni wyslac liste pelna bo stwarza mu to balagan jak tak kilka razy dziennie wysylam mu po 1 lub 2 osoby.Ale widac niektorzy nie umieja czytac.Przykro mi.

 
reklama
Acha i dajcie propozycje kto sie zajmie watkiem zamknietym,a jak napisze do administratora ze to nie ja sie tym bede zajmowac tylko osoba wyznaczona przez was.Watek odnosnie naszej klasy usune i niech ktos go zalozy od nowa jesli chcecie go miec nadal.
`Odpiwedz na temat kto zajmie sie zamknietym wyslijcie na Priva.

 
Naomi kochana zostań z nami:-):-):-) Ludzie tacy są - za swoje niedopatrzenia zrzucają winę na innych. Olej to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-D
 
o ile sie nie myle, to ktores z kolei nieporozumienie na kwietniowkach...dziewczyny wyluzujcie wszystkie :)
Naomi,nie uciekaj od nas! no co Ty. To nie Twoja wina...pisałas przeciez,ze bedzie watek zamkniety i zeby pisac Ci kto jest chetny. Widziałam Twoja prosbe i napisałam od razu,ze sie zgłaszam. Moze reszta dziewczyn niedoczytała Twojgo posta,albo stwierdziła,ze jeszcze jest czas i ze pozniej wysla swoje zgłoszenie. Zostan z nami :D:D:D
 
NAOMI ZOSTAN Z NAMI!!!!! PROSZE CIE! JA JESTEM CI WDZIĘCZNA ZA POMOC W DOSTEPIE DO ZAMKNIĘTEGO :) A OSOBY KTÓRE SIE SPÓZNIŁY MUSZA POCZEKAC TRZA ZROZUMIEC, ZE NIE MOŻNA CO CHWILKA WYSYŁAC LISTY TYLKO ODCZEKAC KILKA DNI AŻ WSZYSTKIE SIE ZGŁOSZĄ I LISTĘ WYSŁAC- ODWALASZ KAWAŁ DOBREJ ROBOTY! TO DZIĘKI TWOIM STARANIOM I PRACY MAMY WĄTEK ZAMKNIĘTY :) NIE UCIEKAJ OD NAS- JESTES JEDNĄ Z NAS!


Mandarynka wiesz ja juz tez przestałam porównywac wyniki, norma jest dosyc szeroka a każde dziecko ma swoje tempo, więc spokój i dobre mysli :)
 
Zostan, zostan Naomi i pisz jak najczesciej :D przeciez jestes jedna z nas:D
A niebawem wszystkie dziewuszki beda miały dostep do watku zamknietego i bedzie ok :)

Dziewczyny...czy to mozliwe,zebym była obecnie w 13tygodniu, skoro mam termin na 27 marca wg OM???? bo tak mi kalkulatory pokazuja...a cos mi sie nie zgadza :| i sama juz nie wiem

ps...juz sie domysliłam...dni na tym paseczku moim zle przeskakuja...dlatego dziwiłam sie,ze mam na nim 11 tydzien a wg kalkulatora 13. Teraz zaktualizowałam paseczek jeszcze raz i data jest bardziej prawdopodobna.
 
Ostatnia edycja:
reklama
alka303 :) dzieki :D ale wg tego kalkulatorka jest jeszcze inaczej...sama nie wiem :D no nic...niech bedzie jak jest...we wtorek bede u gina to sie dowiem ;D O losie...zaczynam sie troszke bac...ostatnie usg miałam robione w 7tygodniu...czyli jakies 1,5miesiaca temu.... mam nadzieje,ze wszystko ok....
 
Do góry