reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
Własnie wróciłam od lekarza. Tydzień zwolnienia, lekarstwa to herbatka z cytrynką, mleko z miodem, syrop z cebuli i czosnku i płukanie gardła solą, coś do ssania na gardło i tantum verde.
To wszystko na co mogę sobie pozwolić. Zrobię dziś ten syrop z cebuli, mam nadzieję, że dla dobra Fasolki zmuszę się do jego wypicia i nie wyloduje on z powrotem w kibelku :no:
Myfa80 - spróbuję tak jak mówisz, posypać cebule cukrem i bez dodatków.

Trzymajcie się ciepło dziewczyny.
 
Cześć dziewczynki kwietnówki.
Ja juz nie zostane niestety kwietniową mamą. Serduszko przestało bić, dzisiaj mam zabieg o 19.00:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(
Życze wam powodzenia dbajcie o siebie bardzo.
Buziaki
 
Własnie wróciłam od lekarza. Tydzień zwolnienia, lekarstwa to herbatka z cytrynką, mleko z miodem, syrop z cebuli i czosnku i płukanie gardła solą, coś do ssania na gardło i tantum verde.
To wszystko na co mogę sobie pozwolić. Zrobię dziś ten syrop z cebuli, mam nadzieję, że dla dobra Fasolki zmuszę się do jego wypicia i nie wyloduje on z powrotem w kibelku :no:
Myfa80 - spróbuję tak jak mówisz, posypać cebule cukrem i bez dodatków.

Trzymajcie się ciepło dziewczyny.

Jakby Ci bardzo nos przytkało to polecam zamiast kropli sól fizjologiczną w sprayu albo wodę morską to w zasadzie to samo.

Agi bardzo mi przykro :( Trzymaj się i bądź silna.
 
Zosia wejdz na którys z naszych suwaczków i krok po kroku rob co w instrukcji, uda się na pewno

Agi pisałam już na wątku zamknietym ale powtórze bo to tragedia - współczuję ci i kochana bądz silna... jestesmy myslami z Tobą..
 
reklama
Do góry