reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Witajcie dziewczyny,a ja lece zaraz podpisać akt notarialny do mojego mieszkanka a potem na 12 na wizytę do mojej pani ginekolog.Boże jak ja sie stresuje czy wszystko w pożądku.Ostatnio to byłam 3 tygodnie temu i tak wiele mogło sie zmienic....Trzymajcie kciuki.
 
reklama
3mam:)
Powiedzcie mi dziewczyny, czy zapisujecie się już na USG, to które się robi po 12 tyg. ciąży???? Pytam oczywiście te z Was, których bobasy jakoś na dniach wchodzą w ten 12 tydzień. Ja się dziś zapisałam, tzn. zadzwoniłam " z głupia frant" i się okazało, że są odległe terminy - przynajmniej u warszawskich dobrych lekarzy (tych, których mam z polecenia). Pani w rejestracji powiedziała mi, że czeka się minimum 3 tygodnie. Na szczęście coś się zwolniło i upchnęła mnie na za 2 tyg. Jutro wchodzę w 11 tydzień (licząc od OM). W ramach NFZ mam USG w przychodni, ale tam nie można przyjść z mężem, a my chcemy razem...więc prywatnie. No i z tego, co słyszałam, to specjalistyczne prywatne gabinety mają czasem lepszy sprzęt. Chociaż z tym pewnie też różnie bywa.
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczynki!

Wkońcu udało mi się przeczytać wasze posty:) Jakoś mi sie udało bo czuję się koszmarnie:( w poprzedniej ciąży nie miałam praktycznie żadnych objawów i miałam nadzieje że i teraz tak będzie a tu ... niespodzianka ... nie jestem w stanie nic robić, ani jeść i wogóle koszmar...paw za pawiem:szok:
W sobote to nawet synka odesłałam do rodziców bo szkoda mi go było żeby cały dzionek spędzał przy mamie w ubikacji(on przeżywa że z mamą coś nie tak i tak bardzo mnie żałuje ) i ja głupia nawet zastanawiam sie czy to całkiem normalne że całymi dniami czuje swój żołądek???? a może cos złego sie dzieje?
 
a ja mam w 13 tygodniu ciąży badanko USG ide co prawda prywatnie

nie wiem jak to jest z tymi tyg..... w pierwszej ciazy mialam chyba w 11 tyg....
 
Czesc dziewczyny, jak czesc z Was wie, wyjechalam na tydzien do rodzicow, niestety nie udało się, zaczęlam plamic, natychmiast do szpitala, zrobili usg, PLOD MARTWY , na drugi dzien już byłam po zabiegu:( Zycze Wam szczesliwych 9 miesięcy i udanych porodów, mnie się niestety nie udało. Całuje!
 
reklama
Hej dziewczynki!

Wkońcu udało mi się przeczytać wasze posty:) Jakoś mi sie udało bo czuję się koszmarnie:( w poprzedniej ciąży nie miałam praktycznie żadnych objawów i miałam nadzieje że i teraz tak będzie a tu ... niespodzianka ... nie jestem w stanie nic robić, ani jeść i wogóle koszmar...paw za pawiem:szok:
W sobote to nawet synka odesłałam do rodziców bo szkoda mi go było żeby cały dzionek spędzał przy mamie w ubikacji(on przeżywa że z mamą coś nie tak i tak bardzo mnie żałuje ) i ja głupia nawet zastanawiam sie czy to całkiem normalne że całymi dniami czuje swój żołądek???? a może cos złego sie dzieje?


ja mam podobnie ...w pierwszej ciazy tak nie bylo a przez 2 dni to myslalam ze wypluje zoladek..dopiero dzisiaj juz czuje sie normalnie ..ehh...mam nadziejej ze wszystko jest ok...musze zapisac sie na USG przed wylotem do PL...a do tego doszly mi straszne bole glowy..ehhh
 
Do góry