reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

A ja właśnie wróciłam.Jestem przeszczęśliwa bo jak narazie wszystko jak najlepiej.Widziałam moje maleństwo na USG.Ma juz 2,5 cm nawet pomachało do mnie z monitorka bo coś je obudziło ale zaraz poszło spać z powrotem.Rozwija się narazie dobrze i jak na 9 tyg i 5 dni jest już naprawde duże :-) Następną wizytę mam za 4 tygodnie.mam tylko małą infekcje dróg moczowych i pani doktor przepisła mi vrosept i vitamine C mam brać przez 10 dni a potem zrobic badanie moczu i zadzwonic do niej jaki jest wynik.
 
reklama
didi i lulka tak się zastanawiam. Obie macie chłopców i piszecie, że w pierwszej ciąży spoko, a teraz masakra. Ja mam dziewczynkę i w pierwszej ciąży było kiepsko, a teraz bezproblemowo.
Może teraz wy będziecie mieć dziewczynki, a ja chłopca? :-);-):-)
 
A ja właśnie wróciłam.Jestem przeszczęśliwa bo jak narazie wszystko jak najlepiej.Widziałam moje maleństwo na USG.Ma juz 2,5 cm nawet pomachało do mnie z monitorka bo coś je obudziło ale zaraz poszło spać z powrotem.Rozwija się narazie dobrze i jak na 9 tyg i 5 dni jest już naprawde duże :-) Następną wizytę mam za 4 tygodnie.mam tylko małą infekcje dróg moczowych i pani doktor przepisła mi vrosept i vitamine C mam brać przez 10 dni a potem zrobic badanie moczu i zadzwonic do niej jaki jest wynik.

super, że wszystko ok. Fajnie, że widziałaś swoją dzidzię. Ja idę dopiero za tydzień.
 
Aniu, super, bardzo się cieszę razem z Tobą.

U mnie też lepiej, jeszcze dziś leci ze mnie coś brązowego, ale to normalne, uprzedził mnie wczoraj o tym lekarz w szpitalu i dzisiaj skontaktowała się ze mną współ lekarka mojego lekarza prowadzącego i też mnie uspokoiła, mam dużo leżeć i w sumie nic nie robić.

Zmykam bo dzisiaj nie mam laptopa którego mogę w łóżku mieć tylko siedzę a jakoś pewniej czuję się w łóżku gdy leżę.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za słowa otuchy i wsparcia, mam nadzieję że już po komplikacjach czego i sobie i Wam życzę.
 
agnieszkaaa1985 strasznie mi przykro.... :( Trzymaj sie!
Mandarynka ale detektyw z Ciebie :-) Dobre, dobre :) Czyli wg Twojej analizy wychodzi,ze bede miała synka :D hiihih :D
ania_g21 juz 2,5 cm ? wow!!!! gratulacje ogromne :D Ale sie ciesze,ze z Twoja kruszynka wszystko oki :D A no i oczywiscie gratuluje podpisania aktu :) koncu swoje mieszkanko, to swoje :D Zanim sie obejzysz, bedziesz przygotowywała w tym mieszkanku kącik dla malensta :D:D:D:D
 
Witajcie dziewczyny.
Przede wszystkim wielkie dzięki za info o coli. Piłam przez weekend i bóle głowy jak ręką odjął. Normalnie mogłam spać. Super!
W czwartek tj. 11 wrzesnia idę na USG może i ja w końcu zobaczę moją fasolkę. Wy tak przeżywacie, że widziałayście swoje maleństwa a ja od 7 tygodnia nic.
Wtedy co prawda widziałam bijące serduszko wielkości ziarna gorczycy ale nie wiem, co działo się do tej pory. Może też da mi jakiś znak, że wszystko ok, tak jak maluszek ani _g21:-)
Już nie moga doczekać się czwartku.
 
Dzięki za gratulacje.Ja trzymam teraz kciuki za wasze USG i wiem że wszystko będzie w jak najlepszym porządeczku.zobaczycie.... :-) Zmykam na spacer z pieskiem i potem do pracy.Całuski;-)
 
reklama
hej

zaliczylysmy z ewka zakupy i spacerek, wrocilysmy w sama pore, bo leje jak z cebra :laugh2: ... w piatek dzidzie widzialam, ma cale 11,3 mm, kawal czlowieka :tak:

MANDARYNKA ciekawa teoria, u mnie w pierwszej ciazy luzik i jest dziewczynka, teraz roznie bywa, licze na chlopaczka ;-):-p


ide chalupke ogarnac

pozdrawiam brzuszki :-)
 
Do góry