reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
witajcie laseczki

u mnie dzisiaj deszczowo...w sumie od 3 dni leci z nieba mrzaweczka..ale nie jest strasznie ...a z 2 str..szkoda bo mlody nawet nie moze sobie pobiegac bo zaraz mokre buty i cala reszta

ja jestem jak najbardziej za zamkniecie watku na grudniu 2005 mielismy zamkniety i jak ktos chcial sie do nas dostac pisal wiadomosc na PW .i nie bylo klopotu :tak:

zycze wszystkim milej soboty
 
Witam Was kochane

U nas slcizna pogoda slonko ...musze chtake ogranac i moze na spacerek z Mala sie wybiore, M dzis w pracy a jak wroci jedzimy do znajomych bo juz w domu siedziec nie moge :baffled:

Ktoś tu pisał, że nas podczytuje a my sie chcemy zamknąć. No kurcze właśnie o to chodzi, zeby nie czytały nas osoby postronne!!!!!!!!!! To nie jest scenariusz do filmu, tylko nasze życie - kobiet oczekujących dziecka. Potrzebujemy trochę intymności. Jeżeli jesteś w ciąży, rodzisz w kwietniu, dołącz. My będziemy czytały ciebie a ty nas

tez tak mysle, bo wlasnie o to nam chodzi, teraz mamy ktore nas podczytuja moga sie zdecydowac czy chca pisac z niami czy nie...

Niktosiaaa to chyba nie jest najlepszy pomysł z dostępem dla osób piszących regularnie. Ja np nie mam mozliwości takiej żeby pisac codziennie a tez chciałabym bym byc z wami. Co to w ogóle są za ograniczenia. uważam , że to jest nie w porzątku.

no tak , tez sie z tym zgadzam bo ja w pazdzierniku jade na m-ac do PL i nie bede tak czesto zagladac bo wiadomo chce jak najwiecej czasu z rodzinnka spedzic, rozumiecie mnie , co?? a chcialam bym zaliczyc sie do watku zamknietego...

jak myslisz, USG moglo zaszkodzic?...u mnie jest problem - albo bede czekac z mniej lub bardziej obgryzionymi paznokciami do 27 wrzesnia, albo pojde we wtorek ORAZ 27 wrzesnia...musze co miesiac dostarczac zaswiadczenie do pracy ze nadal jestem w ciazy....Dziewczyny poradzcie...
USG nie jest szkodliwe, jesli jest potrzeba usg to czemu nie, ale nic na sile...wiesz Twoj gin nie musi robic usg zeby potwierdzic ze jestes w ciazy i zeby dac zaswiadczenie do pracy... tak mi sie wydaje, ale moge sie mysli. Bo jak ja chodze do GP9lekarz ogolny) to ona słucha seduszko przez taka aparature bez minitora tylko ma takie maly ekarnik zbey bylo widac ile na minute bije serduszko...
wiem ze moj gin tez to mial w pl jak bylam raz u niego....
 
Ostatnia edycja:
SaaraaJa też jestem z 1985 roku i to z Olsztyna :tak: kórde tyle napisałyście że nie mogłam doczytać się wszystkiegi :-D Ja kolejne USG mam 8 wrzśnia.Nie moge się już doczekać.teraz idę sprzątać i jakiś obiadek robić
 
reklama
Hej dziewczynki!

Jak samopoczucie? Jak mija sobotka?
U mnie pracowicie! Synek wybył do babci ochoczo:) A jak z wielkim zapałem :szok: zabrałam sie na ogarnianie mieszkania:) Jakos mało miejsca się robi w domku dla tych wszystkich ubranek, zabawek , książeczek i sprzętów mego Igorasa:) I tak sie właśnie zastanawiam gdzie ja umieszcze rzeczy mojego drugiego maleństwa:) Ale z taką radością na niego czekam że juz nawet parę pomysłów przyszło do głowy:) CIĄŻA USKRZYDLA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

A co do wątku zamkniętego to jestem za chociaż z tą regularnością NIKOSIAAA to troszkę przesadziłaś;-) Nie zawsze jest sie wstanie dosiąść do kompa albo poprostu juz na sam wieczór nie ma się siły wysupłać jakieś mądrości:) Ale często bywa tak że chociaż się przeczyta co tam u Was , jak się macie! I już jest fajnie!
Więc proponuje jakieś głosowanko przeprowadzić:) I będzie wiadomo:-)

Pozdrawiam i życze miłego dzionka:)
 
Do góry