reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
a jeszcze takie pytanie... Wasi faceci palą?
bo ja postanowiłam,ze od dzis walcze z paleniem M. Wczoraj tak mnie wyprowadził z równowagi,ze szok. Mam juz tego dosc. Ja nie pale...a duzo bardziej czuje teraz zapachy. Mojego M ulubiona czynnoscia wieczorem jest wyjscie i zapalenie ok 2 papierosów przed snem. Jak wraca do lózka...i poczuje smrod fajek, to mam odruch wymiotny...mam juz tego dosc! Nie pamietam juz kiedy wieczorem sie przytulalismy, czy nawet rozmawialismy....bo mnie po prostu odrzuca....i kreci mi sie w głowie jak lezy obok... mam tego dosc :wściekła/y:cały dziem czuje sie dobrze, mdłosci mam w momencie,kiedy kladzie sie obok w łózku. Od dzis albo fajki, albo ja...nie zamierzam sie przez jego idiotyzmy zle czuc...a poza tym, dlaczego dzidzia ma wachac jego smrody :(
 
Hej. Moja animacja osiągnęła 2 stopień wtajemniczenia:-):-):-) SARA - twoja to już dzidzia prawdziwa:-D.
Mój M też pali, ale widzę, że sie ogranicza przy mnie:tak: Ja nie śpię w nowo wyremontowanej sypialni - bo dmucham na zimne - może jakieś toksyny się wydzielają:confused:, więc ostatnio też bez przytulań.
Ja dzisiaj dzień spędzę na działce, bo od czwartku nie wychodziłam z domu.
MIŁEGO DNIA
 
SaaRaa mnie też strasznie odrzuca od zapachu fajek, momentalnie mam mdłości.
Twój M. powinien rozumieć to jak źle to na Ciebie wpływa i może niech pali przed prysznicem i myciem ząbków, to powinno zlikwodować zapach fajek.
Mojemu tez się czasem zdarzy zapalić wieczorem a potem robi wszystko, żeby nic nie było czuć.
Powodzenia:-)
 
SaaRaa w Mirowie jest przepieknie:tak: Zameczek to raz, ale piekne tereny do spacerkow, skalki, las, niesamowite powietrze, a do drugiego zamku, w Bobolicach, 1,5 km i w weekendy mozna tam sobie wejsc zobaczyc, jak wyglada po przebudowie. Male bo male, ale robia wrazenie:tak:

A ja mialam dzisiaj straszne sny...chyba nie bylo najlepszym pomyslem zjedzenie pol sloika czerwonej, pasteryzowanej kapusty na kolacje;-)ale mnie strasznie ciagnie do takich niezdrowych rzeczy, rosnie mi w brzuszku kolejny czlonek pokolenia McZarcia;-)
 
reklama
skunkanka w tamtym roku byłam w Bobolicach i w Mirowie tez :) bo mam tam rodzinke (w Bobolicach dokladnie...uwielbiamy tam spedzac wakacje) :) z tamtejszych rejonow podoba mi sie tez zamek w Ogrodziencu :) a raczej pozostałosci po nim :) Sliczne tereny :) Jednak chyba najbardziej wrazenie zrobił na mnie ten zameczek Bobolicki :) taki malenki, a z tego co widziałam to juz w tamtym roku trwała jego odbudowa i podobno ma byc tam restauracja i jakis hotelik o ile sie nie myle :D
Szkoda,ze jestem z Warmii i Mazur i tu nie mamy takich urokliwych zameczków :|
 
Do góry