reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Od czasu kiedy dowiedziałam się o ciąży coś mi kazało szukac czterolistej koniczyny na szczęscie. Od 3 tygodni łaziłam więc na kolanach po działce - bezskutecznie:tak:
Dzisiaj czekając na lekarza wyszłam przed gabinet na dwór. Patrzę oooooooooo jaka ładna koniczyna. Fajnieby było znależć - pomyslałam:-D I ZNALAZŁAM KONICZYNĘ CZTEROLISTNĄ.
Wiek SKARBKA odpowiada 6 tyg i 4 dni ( tak jak na suwaczku). Widziałam 6,3 mm MOJEGO SZCZĘŚCIA I BIJĄCE SERDUSZKO:-):-):-)
Na plamienie dostałam luteinę i mam duzo leżeć na brzuchu, gdyż mam tyłozgięcie macicy.
Mam się zgłościc za 2 tyg i jak nie bedzie już plamienia ( WIEM, ZE NIE BĘDZIE!!!!!!!!!!!) dostane skierowanie na badanie krwi itp.
Dostałam kartę ciąży i dużo fajnych prezentów np.plytkę co widzi i słyszy dzidzia w brzuszku u mamusi.
Ta KONICZYNKA dodała mi wiary i optymizmu:-) Wiem , że wszystko będzie dobrze - innej opcji nie ma.
Idę leniuchować na brzuchu;-)
Nikosiaaa wspaniale:))))))

Cieszę sie razem z Tobą i Twoją dzidzią:) W pierwszej ciąży miałam plamienia więc wiem jaki to stres :( ALE MUSI BYĆ DOBRZE! Wszystkie urodzimy w kwietniu i będziemy chwalić się zdjątkami naszych pocieszek:) pozdrawiam

ps. też sie poryczałam buuuuuuuuu
 
reklama
witajcie dziewczyny:tak:

ja po wizycie u gina, wszytsko bylo jak najbardziej w porzadku, tylko ciaza prawdopodobnie mlodsza niz sie na poczatku wydawalo. Mozliwe wiec, ze bede mama majowa, po raz drugi juz:tak:Chociaz to tez jeszcze nic pewnego.A Maluszek i tak wybierze najodpowiedniejsza dla siebie pore wyjscia z brzuszka:tak:Fasolka jest, a to najwazniejsze:tak::-) Czekam na nastena wizyte i licze na to, ze zobacze wtedy bijace serducho...lekarz kazal sie oszczedzac i odpoczywac, dostalam witaminki i zelazlo, bo hemoglobina dosc niska. Ale jestem szczesliwa...oby nie za wczesnie.

Spokojnego wieczorku:-)
 
witajcie dziewczyny:tak:

ja po wizycie u gina, wszytsko bylo jak najbardziej w porzadku, tylko ciaza prawdopodobnie mlodsza niz sie na poczatku wydawalo. Mozliwe wiec, ze bede mama majowa, po raz drugi juz:tak:Chociaz to tez jeszcze nic pewnego.A Maluszek i tak wybierze najodpowiedniejsza dla siebie pore wyjscia z brzuszka:tak:Fasolka jest, a to najwazniejsze:tak::-) Czekam na nastena wizyte i licze na to, ze zobacze wtedy bijace serducho...lekarz kazal sie oszczedzac i odpoczywac, dostalam witaminki i zelazlo, bo hemoglobina dosc niska. Ale jestem szczesliwa...oby nie za wczesnie.

Spokojnego wieczorku:-)

Hej zielono_mi. Gratuluję Ci fasolki. Strasznie się cieszę że wreszcie po tych cięzkich przezyciach zaświeciło dla Ciebie słonko. Spokojnych pozostałych ośmiu miesięcy ciąży i słuchaj lekarza - oszczędzaj się. Jeszcze raz ogromniaste GRATULACJE!!!
 
Witam w sobotni poranek - nie pada , ale pochmurno:tak:
Wydaje mi się, że to czy widać coś na usg czy nie zależy od jakości sprzętu. W poprzedniej ciąży robiłam usg prawie co 3 tyg - chciała mieć pewność, że wszystko ok. Mój prowadzący ginek mnie w tym utwierdzał. Wyobraźcie sobie w jaki byłam szoku, gdy w 26 tc pojechełam na 3d. Pojechałam tylko po to , aby mieć pamiątke ( dvd) aby poznać płeć. Okazało się, że dużo rzeczy jest nie tak............
Teraz chodzę do innego lekarza.Byłam na usg w 6 i 4 dni. Widziałam główkę, serduszko i wiem , że Ula w czwartek mierzyła 6,4 mm:-) Dzisiaj pewnie 6, 6mm;-)

Ktoś tu pisał, że nas podczytuje a my sie chcemy zamknąć. No kurcze właśnie o to chodzi, zeby nie czytały nas osoby postronne!!!!!!!!!! To nie jest scenariusz do filmu, tylko nasze życie - kobiet oczekujących dziecka. Potrzebujemy trochę intymności. Jeżeli jesteś w ciąży, rodzisz w kwietniu, dołącz. My będziemy czytały ciebie a ty nas
 
I mam taką propozycję, żeby do wątku zamkniętego dopuścić tylko te osoby, które piszą regularnie. Dla tych co pojawiają sie sporadycznie wystarczy wątek otwarty:tak:
 
Niktosiaaa to chyba nie jest najlepszy pomysł z dostępem dla osób piszących regularnie. Ja np nie mam mozliwości takiej żeby pisac codziennie a tez chciałabym bym byc z wami. Co to w ogóle są za ograniczenia. uważam , że to jest nie w porzątku.
 
Niktosiaa, jak myslisz, USG moglo zaszkodzic?...u mnie jest problem - albo bede czekac z mniej lub bardziej obgryzionymi paznokciami do 27 wrzesnia, albo pojde we wtorek ORAZ 27 wrzesnia...musze co miesiac dostarczac zaswiadczenie do pracy ze nadal jestem w ciazy....Dziewczyny poradzcie...
 
Niktosiaaa to chyba nie jest najlepszy pomysł z dostępem dla osób piszących regularnie. Ja np nie mam mozliwości takiej żeby pisac codziennie a tez chciałabym bym byc z wami. Co to w ogóle są za ograniczenia. uważam , że to jest nie w porzątku.

A ja uważam, ze nie wporządku jest interesowanie się cudzym życiem, gdy nie mówi się słowem o swoim:wściekła/y: Kwietniówki są od miesiąca - jeden post na tydzień - to regularność.I naprawdę nie potrafię pojąć, dlaczego osoby które nic nie piszą mają mieć dostęp do wątku zamkniętego??????????????

SKUNKANKA
kochana nie sądze, że usg zaszkodziło:no: Mój pierwszy lekarz na swoim sprzecie nie potrafił dostrzec że coś jest nie tak
 
reklama
Do góry