reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Witam wszystkie przyszłe mamusie:) I ja dołączam do grona szczęśliwych mam, których pociechy pojawią się już za kilka miesięcy.
Podobne uczucia mi towarzyszą jak większości z Was - euforia, szczęście, radość, ale i obawy. bowiem jestem w 7 tygodniu ciąży, a już dopadło mnie jakieś przeziębienie, z którym na szczęście dałam sobie już radę, jednakże martwi mnie OPRYSZCZKA. która wyskoczyła na buźce, na wardze, zastanawiam się czy to może mieć jakiś negatywny wpływ na moje dziecko:((( Jeśli miałyście, macie bądź słyszałyscie o jakiś konsekwencjach tego - napiszcie proszę. Pozdrawiam.
 
reklama
hej dziewczyny!

byłam dziś na wizycie u mego gina i uśmiał sie ze mnie bo jeszcze niedawno mu mówiłam że narazie drugiego dziecka nie planuje a tu wpadam rozpromnieniona żeby potwierdzić ciąże:)
zrobił mi usg i pokazał tętniący życiem pulsik:)))))
jestem w początku 7 -go tygodnia:)
super drugie kwieniowe dzieciątko:)

pozdrawiam mamuśki:)
 
jednakże martwi mnie OPRYSZCZKA. która wyskoczyła na buźce, na wardze, zastanawiam się czy to może mieć jakiś negatywny wpływ na moje dziecko:((( Jeśli miałyście, macie bądź słyszałyscie o jakiś konsekwencjach tego - napiszcie proszę. Pozdrawiam.

opryszczka na buzi nie jest szkodliwa , nie ma wplywu na dziecko.. wiec sie nie martw ;-)
dobranoc
 
Witam wszystkie nowe kwietniowki :D ale sie nas nazbierało :D

A ja jutro mam juz 2 wizyte :D okaze sie jak wyszła cytologia...jak wyszly badania krwi...troche sie boje :|
Jutro jak wroce z wizyty to dam znac..... dyg dyg dyg :|
 
Hej kochane. Mam problem. Wczoraj zaczęłam plamić............... Trwało to ok pól godziny, żadna krew , żaden śluz tylko jakby woda o pomarańczowym zabarwieniu :szok: Nigdy czegos takiego nie widziałam. Gdyby to był koniec ciąży powiedziałabym, że to wody płodowe, a tak nie wiem............
Teraz już suchutko. Wizytę mam o 13. 40. Może Wy wiecie co to takiego. Tak mi się zrobiło jak się napiłam koperku włoskiego:-D
 
Nie mam pojęcia Niktosiaaa co to może byc ja jak plamiłam to i troszke krwi było i sluz brązowy potem.
Daj znać co ci lekarz powiedział i głowa do góry wszystko bedzie dobrze.;-);-)
 
Hej Wam kochane,

Niktosia, nie martw się, wydaje mi się że chodzi tutaj o to że właśnie zbliża się przewidywany czas @ gdybyś nie była w ciąży to właśnie teraz miałabyś @, w tym czasie mogą być niewielki plamienia właśnie.

Dopiero się obudziłam idę jeść śniadanko.
 
Niktosiaaa spokojnie może to jakas reakcja organizmu, ja ostatnio piłam sok pomaranczowy i miałam dziwne siusiu też sie wystarszyłam bo myslałam że to krew! pogadaj z lekarzem i szybko daj znac!

Goniah ja miałam opryszczkę na ustach wyskoczyła mi w 5 tyg ciąży! spokojnie jak to na ustach to nic dziecku nie grozi a nota bene mi opryszczka juz schodzi i Tobie moja droga tez szybko zejdzie!nie martw sie!

a u mnie... malujemy z mężem mieszkanie :) wczoraj pomalowali z tesciem prawie wszystko a nerwówkę mam bo musze to mieszkanie opuscic w sobote jutro wyprowadzka a dzis konczą malowanie...szalenstwo...stres mały mam, już chcę żeby było po wszystkim!

 
reklama
Niktosia daj znać co i jak po wizycie, mnie zawsze takie objawy przyprawiaja o dreszcze.
Ja wczoraj narobiłam wyników- tsh, ft3, ft4, ob i morfologia, az mi sie słabo zrobiło jak ze mnie spompowali :p ale bede miała komplet na wizyte u gina w piatek, tylko że on nie ma usg w gabinecie ;/ a serducha chyba nie słychać w tak wczesnej ciąży? chyba polecę gdzieś na usg sobie sma żeby Trollatko podgladnąć, jakoś jeszcze momentami zapominam że jestem w ciązy, jak zobacze gluta tp może do mnie dotrze :)

A wy powiedziałyście rodzinom już? jam mam plana na sobotę.
 
Do góry