reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

ech ... różne rzeczy można w życiu robić na różne sposoby didi - o to tylko chodzi - czasem różnice mogą być bardzo subtelne, ale warto się wysilić by je dostrzec
pozdrawiam
 
reklama
Didi jeśli masz ochotę zrobic swoją listę to zrób:tak:

Powiem tylko tak..... przez ostatnie kilka dni dopisałam kilka nowych mam i pewnie robiłabym to dalej bo to, że mi się nie udało nie oznacza, że mam się obrażac na cały świat a w szczególności na wątek mam kwietniowych:-) Wręcz przeciewnie, troszeczkę Was juz poznałam i kibicuję Wam z całego serca:-)

Ale jeśli komuś to przeszkadza niech powie otwarcie:)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie Wszytkie Kwietniowe Dziewczyny!
nie chciałam się zapisywać dopóki nie będę miała pewności (wizyta u gin), ale "podglądałam" sobie Wasz wątek i jak zaczęłyście straszyć, ze przestanie być państwowy i ukryjecie go - przestraszyłam sie... i jestem.
pozwólcie, że napisze wiecej o sobie jak tej pewności zyskam więcej, w każdym razie termin z OM to 25 kwietnia 2009.

pozdrawiam Was wszystkie (ja też jestem kwietniowe dziecko... moj M też, może wiec będzie nas troje kwietniaków:-))
 
Hej! To ja się podłączę do tematu, bo jestem w 7 tyg, a termin mam wyliczony na ok. połowę kwietnia 2009. A teraz będziecie sie śmiać, ale niepokoi mnie, że nie mam żadnych mdłości, ani innych dolegliwości ciążowych - tylko spać mi się chce i zmęczona jestem ciągle...no i mam ochotę na ostre i kwaśne jedzenie :)
to mnie czasami martwi, bo nie wiem czy nasz mały Astronauta ciągle tam w brzuchu sobie pływa.
Wszystkim zyczę dużo zdrowia i trzymam za wszystkie kciuki!!!
Czy któraś z Was też nie objawów typowych?
 
Lagmalena i Pokhara Witajcie

Lagmalena ja nie mialam na poczatku zadnych objawów ale nic sie martw ze ich nie masz;-) jeszcze bedziesz na nie narzekac;-)

A ja wlasnie pije rumianek i odpoczywam ;-)

sylwia.m a my kubicujemy Tobie
 
sylwia m. kibicuję Tobie :)
w tym wszystkim chodzi o łatwosc i lekkosc a nie żeby budzic złe odczucia
co do wątku zamkniętego ja jestem za :) a na tym otwartym pisac o pierdołkach co by nikt nas nie podglądał i naszych zdjęc nie wykorzystał nie tak jak bysmy sobie tego życzyły!
Niktosiaaa super stronka! miło sie czyta wiedza fajnie podana

a dzis to przerastam samą siebie... mogłabym spac i spac... aż mój mąż sie wkurzył i powiedział, że robie z ciąży chorobę!bo leze...ale sie wkurzyłam! a oczy same mi sie zamykają...i musze sie położyc...też macie podobnie?ja czuje ze to przez to że kawy nie piję tylko inkę z rana zapodaję...ale odrzuciło mnie... co robicie żeby miec wiecej energii? bo normalnie powiem wam sama siebie nie poznaję...
dzis jak wybierałam farby do mieszkania naszego miałam silne pragnienie połozyc sie i zasnąc hahahahaa


 
Witam kwietniowe Dziewczyny.
Ostatnio czytałam sobie wasz wątek i postanowiłam się dopisać. Mój test pokazał dwie kreseczki i strasznie się cieszę, ale wizyta u ginekologa dopiero za tydzień w czwartek. Jutro idę zrobić badanie BHCG, jestem ciekawa co dalej. Według moich obliczeń termin to ok 25 kwiecień. Zobaczymy co powie ginekolog. Pozdrawiam!
 
Witajcie Nowe Kobietki:)
Lagmalena - ja nie mam zadnych :-) no moze rzeczywiscie poza zmeczeniem non stop i siusianiem co 10 minut...a i tez mam smaki na kwasne i ostre:-) bole w kregoslupie wynikaja z dlugo leczonego kolana (zaleznosc odlegla fizycznie, ale istnieje), bo przeciazalam go sukcesywnie i niesymetrrycznie, no i sie nabawilam dyskopatii...ale powiem Wam, bylam dzisiaj na basenie i dolegliwosci nieco mniejsze, wiec szczerze polecam, poza tym stosuje sie do cwiczen z baby boom i tez daja efekty, tylko trzeba sie zmotywowac i regularnie je uskuteczniac :tak:

Pozdrawiam cieplutko, a tym, u ktorych pada, przesylam sloneczne promyki:-)
 
Kobitki wpadłam właśnie na pomysł, zeby założyc wątek OBJAWY I DOLEGLIWOŚCI CIĄŻOWE. Widze, ze temat objawów często się powtarza. Pisałybysmy tu np o mdłościach wzdeciach a w bardziej zaawansowanej ciąży o np zaparciach, zgadze, nietrzymaniu moczu itp. Dzięki temu wymieniałybyśmy sie informacjami jak zlikiwidowac lub zmiejszyć " dokuczliwości " ciążowe. Co Wy na to?
 
reklama
Witam dziewczynki...Przyłączam sie do was.
Według moich obliczeń i dołączonego na stronie babyboom kalendarza przybliżony termin porodu to 28 kwietnia 2009 a jestem 6 tygodni i 4 dni w ciąży. Byłam zapisać się juz do gina. Szczescie moje ze jak sie zapisywalam to gin byl obecny i pogadalam z nim i wzial jakies kolko do obliczania i tez obliczyl ze 6 tc. wiec mam potwierdzenie. w piatek beda skierowania i wywiady i wogole jak wroce to zamelduje sie i powiem co i jak.


Narazie pozdrawiam i caluje

https://www.babyboom.pl/forum/../ci...ndarz_tydzien_po_tygodniu/szosty_tydzien.html
 
Do góry