reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2009

Sorga ja nie wytrzymałam i musiałam sie pochwalic! nawet gosciu z warzywniaka wie!hihi chwal sie to piekny i dobry okres byc w ciąży :)

 
reklama
Hej Dziewczyny,
jestem po 1 wizycie u gina... potwierdził, książeczkę ciążową założył, skierował na badania. Powiedział, ze wszystko wygląda bardzo, bardzo, bardzo ok i spytał, czy wytrzymam z usg do 12 tygodnia. Musiałam popatrzeć na niego jak na mordercę moich najbliższych, bo szybko skapitulował i powiedział - ok, ale w połowe września, nie wcześniej...., bo on chce z tego usg też czegoś sie dowiedzieć ;-). Gin jest b.fajny i ma niezlą renomę.
Tak więc poczekam sobie jeszcze trochę z zobaczeniem tego "kropka", który wierci mi się w brzuchu i uprzykrza trochę życie:-). Stwierdziłam jednak, że skoro na razie nic złego się nie dzieje, to nie będę się pchała na to usg. W sumie i tak - będzie co ma być.

Od wczoraj mam 3 dni urlopu (tak chciałam sobie odpocząć, b zakręcona jestem nieźle) i leniwię się w domku. Jutro pojadę na badania.
Czuję się nieźle, nie mam ble, tylko wszystko mi śmierdzi wokoło....

Marzenko1 - mamy ten sam termin 25 kwietnia!!!:-D:-D:-D:-D:-D

pozdrówki dla wszystkich Kwietniówek;-)
 
Sorga ja nie wytrzymałam i musiałam sie pochwalic! nawet gosciu z warzywniaka wie!hihi chwal sie to piekny i dobry okres byc w ciąży :)

No aj też się chwalę :) tylko wiesz rodzinie to wypada osobiście oznajmić, i nikogo nie można faworyzować, najlepiej żeby sie jednocześnie dowiedzieli. wiec głupio bo znajomi wiedzą nwet mój szef wie a rodzina nie :p Organizujemy obiad w sobotę to wreszcie to z siebie zrzucimy :) nie moge sie doczekać reakcji, chociaz i tak wszyscy wiedzieli że planujemy :)
 
ja jak mówiłam rodzince to byli w szoku! każdy myslał, ze ja to na pewno nie teraz hihi piękne jest widziec zaskoczenie :)
jak powiedziałam mojej mamie była w szoku, że zostanie babcią...choc mam 28 lat i tak byli w totalnym oszołomieniu...




 
Czesc Dziewczynki;-)
Alez mi sie dobrze spalo mmmm:-)

Co do informowania znajomych - pierwsza dowiedziala sie szefowa, bo mam nieco skomplikowana sytuacje zawodowa, niewiele brakowalo, a zostalaby rozwiazana umowa;-) jestem na swiadczeniu rehab. do listopada, w zasadzie i tak sie chcialam zwolnic, ale cekawe, co zrobilabym w czwartym miesiacu ciazy i bez pracy...powiem Wam szczerze, ze sie zawiodlam na niej strasznie, mam nadzieje, ze ten stres nie zaszkodzil Fasolce...Rodzicom jednym i drugim tez powiedzialam praktycznie zaraz po wizycie u gina, a w pracy oczywiscie wszyscy juz wiedza;-)

Dostajecie jakies leki? Mnie przepisal Duphaston, jakies hormony, na wszelki wypadek...
 
witam wszystkie nowe mamusie! - to będzie prawdziwy wysyp dzieci w kwietniu:-)

gonia - ja w poprzedniej ciąży przeżyłam najwięcej przęziebień w całym życiu!! a normalnie w ogóle nie choruję - nic się nie martw, jeśli to nie wirusowe to ok

"nawet gosciu z warzywniaka wie!hihi " - alka - dobre:-D:-D:-D

pokhara - mi ostanio śmierdział .... świeży chleb:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Kurcze ciagle zapominam zapytac...wiecie co, ja juz na moje okna i firanki patrzec nie moge, ale nie wiem - na tym etapie jeszcze mozna?...
 
Można można, później jak już przybieżemy odpowiednio to nie można bo ilość krwi w organiźme sie sporo więkrza i serducho nie wyrabia z pompowaniem pod górę i dlatego jest możliwość omdlenia.
 
Witam Dziewczynki
Nam się udało po 15 miesiącach, w końcu odpuściliśmy i stał się cud:)
Mam termin na 1 kwietnia 2009
Pozdrawiam serdecznie słodkie kwietniówki:):tak:
 
reklama
Do góry