reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

jestem tu nowa ale mam nadzieję, że się odnajdę:) mam 22 lata - dzieciątko planowaliśmy z mężem, choć mieliśmy trochę problemów... niedawno zrobiłam test i wyszły upragnione 2 kreski, wg mojego lekarza, jeśli wszystko będzie dobrze to termin przypada mi na około 15-19 kwietnia

Gratuluję!

dziękuję bardzo:)u Nas w rodzinie nastąpił prawdziwy boom na dzieci:) moja siostra ma termin na listopad:) a ja na kwiecień:)

To tak jak u mnie. Moja bratowa ma termin na listopad, a ja na kwiecień :tak:

hej dziewczyny jestem taka szczęśliwa jak wy wszystkie pare dni temu zobaczyłam dwie kreseczki byłam też juz u lekarza nie znam dokładnej daty porodu ale z moich obliczeń to cos około 23 kwiecień

Witam wszystkie kwietniowe Mamuśki :)
Witam i gratuluję!
 
reklama
Kochane Dziewczyny - czy mogę iść do kina na Mrocznego Rycerza? Bo słyszałam, że nie powinno się w czasie ciąży ciężkich filmów oglądać:(
Moim zdaniem to zależy tylko od Ciebie jak bardzo się przejmujesz i stresujesz tym co widzisz na ekranie. Bo jeśli nie bardzo wszystko przeżywasz to chyba bym poszła.
Cyba nie chodzi Ci o ten zabobon, że jak w ciąży spojrzysz na kogoś brzydkiego to Ci cię urodzi brzydkie dziecko? :szok::rofl2::-D:-D:-D
 
Witam Was serdecznie przyszłe i obecne mamusie. Własnie dołączyłam do forum.
Jestem świeżusieńką mężatką a także w 6 tyg. ciaży. Jesteśmy z mężem bardzo szczęśliwi :)
Termin mam na 14 kwietnia :)
 
"Jeśli to jest tylko plamienie a nie krwotok to nie ma się czym martwic. Plamienia zdarzaja się w czasie ciąży. Poronienia są dosyc częste. Duphaston używało się ale 30 lat temu. Teraz już się tego w tym kraju nie podaje. Trzeba czekac:crazy:"
To właśnie powiedział mi lekarz:wściekła/y:

Jutro idę prywatnie na USG to się dowiem czy z dzidzią wszystko ok.
Już mi ręce opadają na to jakie oni mają podejście do sprawy:-:)-:)-(

Teraz tak sobie pomyślałam, że mogłam go zapytac, no bo on obmacywał mi brzuch i przyłożył stetoskop:confused: Myślicie, że mógł usłyszec bicie serca??? No bo jeśli nie to po co go przykładał?????
 
Czesc dziewczyny.
Chcialam sie od was przylaczyc.Bylam dzisiaj u lekarza i potwierdzil mi ze jestm w ciazy 5 tygodniu,termin mam na 23 kwietnia 2009.Mamy juz coreczke ktora ma juz prawie 11 miesiecy.Drogie dziecko planowane i mamy nadzieje ze bedzie chlopczyk Kubus.

Prosze o wpisanie mnie na liste mam.Dziekujei pozdrawiam.
 
hej.
sylwia.m - co tam jest za naród??!! Trzymam kciuki żeby sie uspokoiło...

To ja jestem 30 lat zacofana bo teraz mam brać duphaston??!! W pierwszej ciąży miałam plamienie na przełomie 7-8 tygodnia - dostałam duphaston i po dwóch dniach było czysto sucho i przyjemnie. Brałam go 3 tygodnie wtedy. I dzisiaj Młody ma ponad 3 lata. :-) Nie wiedziałam że tam tak jest

A u nas w Polsce wprowadza od stycznia 2009 ten przepis że "dostaniesz becikowy 1000 jak od co najmniej 10 tygodnia będziesz pod kontrolą lekarza". I to raz w miesiącu - potwierdzone kartą ciąży lub odpowiednim zaświadczeniem - tak nawiasem mówiąc to we wrocławskiej regionalnej tv pan stwierdził że od 10 miesiąca ;-)
 
reklama
Mnie tez Duphaston uratował fasolkę i wcale nie uważam , że to sie stosowało 30lat temu. Prawie wszystkie moje koleżanki leciały na Duphastonie i teraz maja zdrowe i szczęśliwe dzieci.
Naprawdę czasami zadziwia mnie podejście niektórych lekarzy. Zachowują sie jakby wszystko mieli gdzieś:crazy::crazy::crazy:.

Sylwia.m odpoczywaj duzo i zobaczysz że wszystko będzie dobrze. Ściskam mocno
 
Do góry