reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

J
No nic, na razie zmykam na sniadanko i na USG.
Miłego dzionka wszystkim.

Niuni powodzonka i miłego podglądania dzidzi!!!!!

Nie będę się rozpisywać bo lecę do lekarza ciekawe co wymyśli:tak:,jak wrócę to napiszę... Miłego śnieżnego dnia:-):-):-)

Powodzonka u lekarza !!!! Czekamy na wieści :tak:

ule brzydule też oglądam hihi

własnie wcinam gofry z miodem mniam

Ja też brzydule sobie czasem ściągam :rofl2:

A te gofry uuuuuuuuu mniam mniam :-D
 
reklama
Kokoszanka w edycji sygnatury wklejasz BBCode w duze okno dialogowe;-)
Kocham cię kobieto:tak::tak::tak: miłością wręcz dozgonną.... ja już zrezygnowałam z wklejenia suwaczka bo kiedyś tak się zestresowałam że nie potrafię że pół nocy nie spałam i mąż się ze mnie nabijał( on nie rozumie:-p) ,a tu JEDNA cenna rada i już jest dziękuję dziękuję dziękuję:-D:-D:-D
 
Ja nawet nie mogłam męża informatyka o pomoc poprosić jak zaczynałam na forum... wklejenie suwaczka było męką - na szczęście trafiłam na dobrą instrukcję krok po kroku i w końcu się udało
 
moj jest technik elektronik montaz i instalacja sieci, z uprawnieniami dla elektrykow ale jak internet podlanczalismy to musialam goscia od serweru wolac zeby kable pociagnol i wszystko porobil bo mojemu sie niespieszylo, widocznie jak ma sie fachowca w domu to trzeba sobie samemu radzic:-D
pozytku tyle z niego ze nauczyl mnie formatowac, stawiac system i napradiac komputery a nawet skladac na czas, zawsze mozna sobie troche dorobic:-D


powodzenia na wizytach i usg.
 
hehe dziewczyny ja też mam męża informatyka-programistę, ale jesli chodzi np. o neta to ja jestem bardziej obcykana :-) i tak w ogole to nie pozwalam mu się dotknąć do mojego laptopa bo jak on coś zaczyna kombinować to mnie szlag trafia :crazy: i koniec końców to co ja zepsuje to sobie naprawię sama :tak:

Tak jak aniolek mówisz fachowiec w domu, a często nieprzydatny ;-)
 
Hej dziewczyny,
u mnie dzis kiepski nastrój od rana. Nie wyspałam się wogóle, od kilku nocek już mam tak że budzę się co chwilę, bo mi niewygodnie, brzuch cięzki, na jednym boku za długo nie poleżę, na wznak to wbija mnie w materac i do tego jeszcze nie mogę złapać oddechu:baffled:

Co do seriali to od kiedy jestem na l4 czyli od sierpnia - zaczęłam ogladać, i ogladam brzydule:zawstydzona/y: i czasami na wspólnej i m jak miłość, ale to już rzadziej. Za to najgorsze co oglądam to pierwsza miłość.. głupi ten serial jak nie wiem co ale zawsze mnie ciekawi co tam nowego wymyślili:zawstydzona/y:Lubie też te na discovery jak rozwiązują zagadki kryminalne i takie survivalowe z różnych stron świata.:tak:

Wczoraj pojechaliśmy z M ogladać wózki i foteliki. Co do fotelika to zdecydowaliśmy się na zupełnie inny niz początkowo wybrałam :blink: A z wózkiem jest po prostu masakra, bo mamy ograniczony mocno budżet i na prawde nic nam sie nie podoba w tym zakresie cenowym. Byliśmy narazie tylko w trzech hurtowniach... wiec czekają nas kolejne polowania na wózek.:dry:

No i zrobiliśmy też wczoraj testowy przejazd do najbliższego szpitala, skrótem - z boku miasta tak żeby nie pakować się w korki :) Zajęło nam to 15 minut więc całkiem szybko.

Wstawiłam pranie i chyba walnę sobie kawkę, bo ledwo widzę na oczy z tego niewyspania... milego dnia :)

edit: Mój M to filozof - ogrodnik więc o komputer to on mnie pyta, hehe
 
Witajcie laseczki z rana:-)
Udało mi się Was doczytać. Wczoraj też skończyłam czytać wątek "poród na wesoło" ale się uśmiałam:-D Dzisiaj wizyta u gina, mam nadzieję, że wsio będzie oki;-) Muszę pojechać też do księgarni, bo zamówiłam "Album naszego dziecka" - fajna pamiątka. Wczoraj wieczór miałam z lekka nerwowy, ponieważ upatrzyłam sobie wózek na allegro, a marcówki się już rozpakowują, to poprosiłam mamę żeby mi zrobiła przelew w tym tyg. na wózek, bo to prezent od rodziców. Wchodzę na wózki i okazuje się, że mój wózek droższy o prawie 300zł.:szok: Załamana, bo bedzie trzeba kupić tańszy, ale K powiedział żebym napisała do gościa, czy może nam sprzedać w poprzedniej cenie, bo mieliśmy go zamawiać tylko na przelew czekamy - może się zgodzi(ceny poszły do góry chyba przez to euro wysokie) No i napisałam.Dzisiaj opisał mi pan, że ma jeszcze dwa w starej ceniew, więc dzisiaj zamawiam:-)
Zmykam gotowac żurek;-)
 
hejka:rofl2:
co do suwaczka to też na początku miałam kłopot ale miałam dobra instruktorkę i się udało:rofl2:
Co do seriali to tez oglądam brzydule razem z Marlenka :-D
A wieczorne seans zaczyna sie o 19 30 po kąpieli Marlenki to jest Cliford i później o 20tej obowiązkowo razem Na wspólnej :rofl2:
Po na wspólnej jest czytanie bajek i Marlenka idzie spać a ja zajmuje się sobą czyli kompanie i takie różne ... i czytam namiętnie książki kryminały lub obyczajowe:rofl2::rofl2:
Co do informatyka w domu to mój M tez jest informatyk i grafik , handlowiec ale do mojego laptopa tez nie każe mu sie dotykać bo aż mnie telepie jak ona tam ustawia masakra zawsze coś popsuje...
 
reklama
Żeby wybrać wózek naprawde trzeba się ochodzić i wydać sporo kasy. My postanowiliśmy kupić używany a fotelik od znajomych którym maluch już wyrósł z niego.
5564.png
5566.png
5567.png
 
Do góry