reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
Kokoszanka witaj wsrod kwietniowek

chyba sproboje z ace

Caro ja torbe tez juz przygotowalam do pakowania i mam to zamiar zrobic dzis, brat sie smieje ze mi odbija bo jeszcze 2 mies., ale coz poradzic:-D
 
Witam nową kwietnióweczkę i całą resztę po weekendzie.

U nas jak zwykle weekend spędzony rodzinnie i w towarzystwie znajomych, etap prasowania dzidziowych ciuszków mam również za sobą, wczoraj córcia skończyła. Także przygotowania na przyjście na świat Aleksa można uznać za zakończone, uff.

Co do pralki to ja użyłam ACE i na gotowanie nastawiłam, dodatkowo wyczyściłam i wymoczyłam filtr i szufladki w domestosie.


Odnośnie ochoty na seks to u nas różnie, w pierwszym trymestrze ja byłam jakaś niewyżyta, wciąż było mi mało potem troszkę spokojniej a obecnie chyba oboje już przystopowaliśmy, mi już ciężko przewracać się z boku na bok i jakoś tak tylko na przytulankach kończymy. Aczkolwiek mam zamiar w okolicach 36 tygodnia jeszcze poszaleć.

Chciałabym urodzić pod koniec marca lub na samym początku kwietnia żeby już na Święta Wielanocne dojść do siebie i mieć Aleksa po tej stronie brzusia.

Miłego dzionka życzę ja zmykam teraz na zakupki
 
cześć dziewczyny!

od rana siedze i próbuję się dodzwonić do różnistych lekarzy i jak na złość o tej porze prawie nikt nie odbiera, może po południu mi się uda...

mam do Was pytanko o USG - w jednym gabinecie kobieta mi powiedziała że po 30tc nie ma sensu umawiać się na 3D bo i tak wszystko będzie zamazane przez to że dzidzia duża??? tylko w tym jednym miejscu mi tak powiedziano, w innym bez problemu mogę jeszcze przyjść na 3D, po 16.00 mam jeszcze zadzwonić w trzecie miejsce.... co na ten temat uważacie? naciągają na to 3D???

Bluebell - wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek!!!

Kokoszanka - witaj
 
tez bym chciala urodzic na pocztku kwietnia aby na swieta juz maly byl z nami, ale caly czas boje sie ze wlasnie w swieta trafie do szpitala
 
witam serdecznie!!

ja już m wyprawiłam do pracy i teraz sobie odpoczywam po obiadku, dzisiaj mam jakiegoś lenia nic mi sie nie chce a taki syf mam ze szok może potem...

jeżeli chodzi o sex to my sie troche na początku przestraszyliśmy jak na drugi dzień dostałam plamienia i lekarz przepisał mi zastrzyki na podtrzymanie:baffled: to przez pewien czas była przerwa ale teraz już spoko, ale powiem wam ze po wczorajszych igraszkach rzuch mnie zaczął boleć i twardnieć:confused: jeszcze pewnie spróbujemy ale jak to sie powtórzy to tzreba bedzie przestać, a wczesniej to mogłabym urodzić bo 19.04 jest wesele mojej przyszywanej siostry a termin mam na 28.04 i chciałabym iść na to wesele i albo bede już po albo jeszcze z córcią w brzuszku:confused::confused: ciekawe...

kokoszanka witaj
Bluebell wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek!!!

apropos tych piecioraczków - to my sie chyba już nie dowiemy że mamy wiecej dzieciątek w brzuszkach ;-);-) moja tak szaleje że wsumie kto wie...:-D
 
Witam wszystkie :-)
Całą niedzielę miałam skurcze po tych tabletkach co dostałam w szpitalu i jeszcze mały nie oszczędzał mamusi i cały czas kopał jak nakręcony, ale dzisiaj jesteśmy już po USG i następnym KTG i na szczęście póki co się uspokoiło i mam nadzieję, że tak zostanie. Szyjka jest jaka była (chociaż doktorka i tak kazała się oszczędzać bo nigdy nic nie wiadomo). Więc leżymy i odpoczywamy. Od razu w szpitalu wypytałam co muszę mieć dla maluszka do szpitala i okazało się, że tylko pampersiaki więc duża ta moja torba nie będzie ;-) Dzisiaj przychodzi ostatnia paczka z rzeczami dla małego i koniec z zakupami czysto wyprawkowymi ;-)
Jeżli chodzi o domestos to ja już zaryzykowałam i zrobiłam pranie na pusto z domestosem a później jeszcze raz bez i samo płukanie i już nie smierdzi domestosem ;-)
Bluebell wszystkiego najlepszego!
 
reklama
Do góry