reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

ale piekne brzusie :D:D:D:D jestem dziewczyny pełna podziwu :)

a u mnie jakie jaja...wpadł do nas własnie kolega i mowi,ze cos mu sie sniło..i pytał sie czy u nas wszystko dobrze... Zdziwilismy sie...
Wiecie co mu sie sniło ?????? ZE W CIĄŻY BYŁAM....
ale szaku doznałam.... co to mozne oznaczac ???
 
reklama
Martwią mnie troszkę dzisiejsze bóle tak jakby jajnika i ciągniecie w pachwinie. Praktycznie nic nie robiłam a dokuczały mi pół dnia. Gdzieś wyczytałam, że jak macica się rozciąga to tak to własnie wygląda..... Co myślicie?
Tak to nic mi nie dolega, no moze lekkie mdłosci ..
 
hihi ja tez mam zamiar kupic spodnie ciążowe bo ciezko mi sie dopiąc jak wam w normalne spodnie
co do apetytu...kocham mc donaldsa i zupę kapusniak!
koga dzięki za odp, podobnie mmay zwariowane pomysły na odpoczynek :)

 
O rrany...... ja zaczelam siodmy tydzien i brzucha nie ma, no chyba ze po kapusniaczku i jabluszkach :tak: ile waze nie wiem i poki co nie chce sprawdzac, ale po spodniach czuje, ze mi w bioderkach przybywa, wiec jakies 52 kg bedzie w sumie pewnie ;-) juz pomijam kwestie problemow ze tak powiem z bielizna....

Mnie w glowie jakos dziewczynka siedzi, ale zobaczymy, nastepne USG mam 3 wrzesnia, zrobilam wszystkie wskazane badania poza tokso, i zaplacilam 45 zl...w Gliwicach i prywatnie...straszne ceny Dziewczyny podajecie...

Pozdrawiam:)
 
ja jutro ide na badania krwi prywatnie i tez nie mam pojecia ile zapłace...ale az sie boje...jak patrze jakie u was ceny ...szok
 
Gabi a gdzie badania robisz??? w szpitalu miejskim w Olsztynie ?
Jesli mozna wiedziec to do ktorego lekarza chodzisz ?
Ja jutro z rana tez lece na badania krwi...oczywiscie tez w Olsztynie :)
 
Agado nic sie nie martw to normalne też o tym czytałam, spokojnie nie martw sie :)

Saaraa ktos ma dobry nos do wróżenia hihi odbierz to jako dobrą wróżbę ktos wielki w Twoim brzuszku rosnie :)

Gosiaczek ale masz brzuszek...jak w 5 czy 6 miechu , w szoku jestem!

 
SaaRaa w Olsztynie możesz zrobić w przychodni na Dworcowej (koło telekomunikacji) i na Kopernika jest laboratorium - tam też na można zrobić te badania prywatnie (za kasę). Ja za ten komplet co wypisałam wcześnie zapłaciłam 70zł na Dworcowej. Podejrzewam że w szpitalu też można zrobić, ale za to już głowy nie dam.
 
Alka, ja sama w szoku jestem że taki duży już mam brzuszek, ale cieszę się jak wariatka i chcę żeby był jeszcze większy, hi hi.

To moja 3 ciąża, ponoć w kolejnych ciążach brzuszki są coraz większe, i u mnie to się sprawdza, no i może to nasz wymarzony chłopczyk bo z dziewczynkami i czułam się inaczej i brzuszek też był inny.

Zmykam do łóżeczka spać bo rano pobudka i do laboratorium trzeba jechać.

Buziaki
 
reklama
dobry wieczor:tak:
jak Wam minal dzionek kobietki? Mam nadzieje,ze milo i przyjemnie:tak:

Gosiu, twoj brzuszek juz taki pokazny:-)Cudny:-) Sama taki mialam w dosc wczesnym etapie ciazy, ale u mnie byla to ciaza blizniacza, wiec troszke inaczej.(chyba, ze sama maszw brzuszku dwoch malutkich lokatorow, ale jeszcze o tym nie wiesz;-)) Naprawde pod wrazeniem jestem :tak:

ja zmeczona po calym dniu, ale jakos zasnac nie moge, przewracalam sie z boku na bok i same glupie mysli do glowy przychodzilo. :-( Wiec wstalam i pomyslalam,ze troszke z Wami popisze, bow ciagu dnia jakos zawsze czasu brakuje.
 
Do góry