reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Witaj EWELINA:-)
Ja dziś przechodzę samą siebie. Mama upiekła mi domową pizze w prodiżu. Mama zjadła kawałek a CAłą RESZTę ja sama. Popiłam coca- colą i nadal jestem głodna:baffled:
 
reklama
Witam
A ja mam lenia ;-)

Załozyłam nowy watek : https://www.babyboom.pl/forum/kwiecien-2009-f257/zakupki-dla-mamy-i-dzidzi-18685/ mam nadzieje ze sie spodoba :)

bo dzis leniwe zakupy na necie zrobilam ...

Ja sobie dzis kupilam dzinsy ciazowe. nie wiem jak wy ale ja sie w normalne juz nie dopinam.:-)
ja tez nie a jak sie dopne to siedziec nie moge, a za kazdym razem zapisan odpinac to mi sie niechce...


Ide sobie teraz Was poczytac...


Witam NOWE KWIETNIÓWKI
 
Ostatnia edycja:
Hej Kochane, witam cieplutko nowe mamuśki kwietniowe.
Ja czuję się świetnie jak ciągle jem dosłownie co godzinkę bo jak nie......wolę nie myśleć, ale kibelek murowany.

Żadne spodnie już na mnie nie wchodzą, koniecznie jakieś ciążowe muszę zakupić w tym tygodniu, no i z tego co zauważyłam to następny kg mam już na plusie czyli razem już 2 kg mi przybyło.

Jutro jadę zrobić badania z krwi i moczu. Mam nadzieję że bedą ok.

Miłego wieczorka
 
Hej,a ja się czuję tragicznie i jak jem i jak nie jem.Jak nie jem to gorzej,ale zjeść nic nie mogę.Właśnie chleb też mi odpadł z menu:baffled:
Pozdrawiam.
 
Niktosiaaa miesiące ciąży:
Wg "W oczekiwaniu na dziecko":
1-4 tydz.-I miesiąc
5-8 tydz.-II
9-13 tydz.-III
14-17 tydz.-IV
18-22 tydz.-V
23-27 tydz.-VI
28-31 tydz.-VII
32-35 tydz.-VIII
36-40 tydz.-IX

I inna, ale zbliżona:
0 - 4,5 pierwszy miesiąc
4,5 - 9 drugi
9 - 13,5 trzeci
13,5 - 18 czwarty
18 - 22,5 piąty
22,5 - 27 szosty
27 - 31,5 siodmy
31,5 - 36 ósmy
36 - 40 dziewiąty

Ja w sobotę zaczęłam 9 tydzień, więc 3 miesiąc. Miesiąca ciąży liczy się inaczej. Po 28 dni - tzw. miesiące księżycowe.
 
wstawiam teraźniejsze nasze foteczki
 

Załączniki

  • SI852657.JPG
    SI852657.JPG
    87,1 KB · Wyświetleń: 39
reklama
Do góry