reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

a tak w ogóle to witam sie bo ledwo co wstałam...:-D
Ja, niestety, wstaje z kurami. :dry:

Witam::)
Jestem nowa tak jak wy mam termin na kwiecień dokładnie na 7, mam synka 5-letniego on urodził się dwa tygodnie po terminie i coś przeczuwam, że moja "dziewczynka"(tak pokazuje usg) urodzi się w marcu, ale zobaczymy....
Witaj wśród Nas! :-)


Pochodziłam dzisiaj trochę po sklepach, sezon wyprzedaży się zaczął. :tak: Niestety dla siebie nic nie kupuję, bo kto wie jaki rozmiar nabyć powinnam? Co prawda mam nadzieję wrócić do mojego rozmiaru sprzed ciąży, ale... :sorry2: Tak więc dla siebie niczego nie szukam, a dla synka nic fajnego nie znalazłam. Pooglądałam za to torby do wózka i chyba znalazłam baaardzo fajną, muszę jeszcze poszperać w internecie. ;-)
 
reklama
Siruna witaj:-)

dziekuje zza mile slowa:)

no i odwiedzilam mojego grubaska wyglada jakby miala lada chwila urodzic ale trzyma sie dzielnie jeszcze troche i ja bede taka chodziła:-)

My z Julia tez duzo czytamy ona woli takie bajki od tych w telewizi pod choinke tez kupilismy jej ksiazeczki i sie z nich wlasnie najbardziej cieszyła:-)
Mala ma swoj pokoj teraz wiec niuniek bedzie narazie zamieszkiwal nasza sypialnie i dla niego mam przeznaczona kompde z czterema szufladami, przy Julce tyle starczyło a teraz zajmuje mala caly pokoj(2szafy jedna z polkami druga z wieszakami i małą komodke nieliczac zabawek:-D)

własnie wrocilysmy z dworu julka z tatusiem pojezdzila na sankach pozucalismy sie sniegiem i troche w nim potarzalismy teraz pijemy gorace kakao na rozgrzanie:-)
 
ja spac chodze kolo 23 a przyzwyczajona jestem wsawac ok 7-7.30 dobrze ze Julia lubi spac do 10-11 to mam troche czasu dla siebie i na porzadki :-) bo z mala wole wychodzic na dwor a nie sprzatac:-)
 
Ostatnia edycja:
ja spac chodze kolo 23 a przyzwyczajona jestem wsawac ok 7-7.30 dobrze ze Julia lubi spac do 10-11 to mam troche czasu dla siebie i na porzadki :-) bo z mala wole wychodzic na dwor a nie sprzatac:-)
ja wlasnie chce sie tak przestawic, bo chodze spac o 1-2 a wstaje 9-10
chce sie przestawic zeby chodzic spac ok 24 i wstawac o 8.
Mysle ze sie nam to uda bo moj Skarb prace zaczal taka ze o 6 musi wstawac i chodzi wczesniej spac, a przez to i ja :-)
 
hej dziewczyny co do przygotowan obecnych dzieci do pojawienia sie nowego w domu, to my rowniez poczynilismy przypadkowo kroki. bedac przed swietami w markecie przechodzilam obok ksiazeczek i wpadloa mi w rece taka w twardej oprawie o tytule " bede miec rodzenstwo to nic strasznego", zaintrygowana zajrzalam do srodka i moim oczom ukazal sie tekst: zuzia jest owinieta w cieply kocyk na raczce ma opaske ze swoim imieniem" a wlasnie dowiedzielismy sie, ze prawdopodobnie zostaniemy rodzicami dziewczynki, wiec ksiazke szybko do koszyka i od tej pory czytam ja naszemu olkowi kilkanascie razy dziennie:) dodam, ze olek bedzie mial 2 lata dopiero 25 lutego i ta ksiazka akurat jest dopasowana do jego wieku, sam ja przynosi i karze sobie czytac o zuzi:)

a co do prania kiedy bylam w ciazy z olkiem pralam wszystko, kocyki tez w plynie do prania lovella, ale tak krotko przed terminem porodu, potem wszystko prasowalam i odkladalam do komody.
a co do wczesniejszych przygotowan to w szkole rodzenia polozna powiedziala, zeby spakowac torbe do szpitala tak miesiac przed porodem i podala nam liste niezbednych rzeczy. uwiezcie w godzinie W nie biegalam nerwowo szukajac wszystkiego, moj M poprostu wyjal z szafy torbe i jednego stresu nam to oszczedzilo:) a torbe z ubrankami na wyjscie dzidzi spakowalam tez wczesniej i moj M byl mi za to wdzieczny i jest do dzisiaj. tak wogole to wyobrazam sobie co by ten moj M przygotowal i sama sie do siebie usmiecham:) olek pewnie by musial wracac w mojej kurtce owniety bo tatus zapomnial by zabrac dla niego polowe rzeczy:)
 
Witam kochane!!

Dawno mnie nie było i mam dużo do czytania ale wszytsko przeczytam obiecuje;-) chciałam tylko powiedzieć że ostatnio źle sie czułam strasznie bołam mnie kręhgosłup, brzuch i nogi mi puszną i byłam dzisiaj u lekarza i dał mnie na L4 wyszły mni złe badania jakiegoś chormonu mi brakuje:baffled: i brzuch mi twardnieje i jek będzie bardziej twardy to jade do szpitala:baffled::-( i musze odpoczywać. Ale lekarz powiedział że z dzieckiem wszytsko ok dobrze sie rozwija moja córeczka :tak: także to jest chyba najważniejsze a reszte jakoś przemęcze.

Nic narazie kończe i biore sie za czytanie zaległości

pozdrawiam
 
reklama
Frezja - ja z moją teściówką praktycznie mieszkam, więc nie bardzo mogę jej nie odwiedzać ;-)

Siruna - witamy serdecznie w naszym kwietniowym gronie!

Misza - Ja też czasami podglądam, jeszcze niedawno podglądałam temat porodów u grudniówek, a ich już nie ma... :tak:

Gabi - no właśnie, jak wyprać ten wózek, skoro nie mieści się do pralki??!!:-D

A mnie humorek troszkę zelżał i zabieram sie za pisanie pracy mgr, choć już wyszukalam sobie usprawiedliwienie przed promotorką, dlaczego mam tak mało :-p
 
Do góry