reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

sylwia - ja się moimi chętnie podzielę:-D a tak na poważnie to nie pozostaje Ci nic innego jak się nie zamartwiać! i być dobrej myśli:happy:
 
reklama
Nenius - ja dziś prawie całą noc nie spałam ze względu na ból brzucha (tak pod żebrami, dość wysoko), więc nie jesteś odosobniona. Myślę, że to normalne, choć wydaje mi się, że trochę za szybko na te bóle. W pierwszej ciąży miałam takie dolegliwości, ale dopiero pod koniec 3 miesiąca.

to brzydko zabrzmi :zawstydzona/y: ale jakoś mi raźniej :sorry2:
Mnie w poprzedniej ciąży bolało właśnie na podobnym etapie jak jestem teraz.
Może żołądki (czy co tam innego) mamy jakieś wraźliwe hihihi

A Ty Olciu bierzesz jakieś leki? Tzn. zastanawiam się, czy to nie leki podrażniają.
 
Witam wszystkie mamusie kwietniowe:)
Z wielka radościa chetnie zapisze sie do Was:)Wczoraj odebrałam beta i wynosi 3211.22:)Na poczatku nic nie czułam wiec nie myslamal ,ze bedzie dzidzia a w dniu planowanego okresu czułam sie jak szalona:ból brzusia, głowa, mdlosci a zarazem wielki apetyt:) no i teraz wiem ,ze to mój dzidziolek tak broił
Moja fasolka przyjdzie na swiat 22 kwietnia :)



pozadrawiam wszystkie mamusie:)
 
Ja w poprzedniej to mialam objawy, i czulam sie w ciazy a teraz niiiccccc, naprawde zaczynam sie bac Nawet mysalam, zeby zrobic jeszcze jeden test, zeby sie upewnic czy oby napewno :zawstydzona/y: ciaza jest caly czas
no ale faktycznie jak leze to na brzuchu nie jest mi wygodnie, ale to moze psychiczne
dzis zjadlam pol jogurtu, buleczke i wypilam kefir i nie jestem glodna
Niktosia ja tez 63kg:-), a wymiotowalas, moze dlatego chudniesz
Dziusia77 ja mialam objawy zanim zrobilam test i jakis 2 dni po a teraz nic :-( , ja za tocale dnie ziewam, bo spac nie mam kiedy najpierw praca a potem pierworodny ;-) a w noc sie potem budze o 3 i nie moge spac! grrrrrr
Ania_g21 fajnie, ze juz slychac serduszko
Olcia75 taaa nie jest fajnie jak nagle oddechu brakuje
 
to brzydko zabrzmi :zawstydzona/y: ale jakoś mi raźniej :sorry2:

No problem, w grupie raźniej;-):-)

Mnie w poprzedniej ciąży bolało właśnie na podobnym etapie jak jestem teraz.
Może żołądki (czy co tam innego) mamy jakieś wraźliwe hihihi

A Ty Olciu bierzesz jakieś leki? Tzn. zastanawiam się, czy to nie leki podrażniają.

Ja nic nie biorę oprócz witaminek (elevit) i foliku. Dopiero jutro idę pierwszy raz od poczęcia do gin. Mam nadzieję, że nic nie będę musiała brać, bo pomimo, że już jestem mamusią to pierwszą ciążę przeszłam "książkowo" i jestem "zielona" na temat jakichkolwiek leków w ciąży. Oby w tej ciązy było podobnie:-)
 
Ja w poprzedniej to mialam objawy, i czulam sie w ciazy a teraz niiiccccc, naprawde zaczynam sie bac Nawet mysalam, zeby zrobic jeszcze jeden test, zeby sie upewnic czy oby napewno :zawstydzona/y: ciaza jest caly czas
no ale faktycznie jak leze to na brzuchu nie jest mi wygodnie, ale to moze psychiczne
dzis zjadlam pol jogurtu, buleczke i wypilam kefir i nie jestem glodna

No wypisz, wymaluj to co u mnie:szok: Kurcze identycznie, tez nawet o kolejnym teście myślałam:crazy::-)
Czyli może nie jest tak źle;-) skoro mamy takie samo objawy:-p
 
Najprostszym sposobem zrobienia listy byłoby założyć nowy wątek, gdzie każda po kolei by się wpisała, ale to najpraktyczniej byłoby po założeniu osobnego działu....

Mi się wydaje, że bardziej przejrzyście będzie jak jedna z nas zrobi taką listę. Potem jak dojdą nowe mamy to po wysłaniu wiadomości na priv można je dopisac do listy.
Chodzi o to żeby był to tylko jeden post:-)
No ale to dopiero ja założą nam nowy dział:-)
 
Niczka, weź mi nic nie mów, bo w anglii pierwsza wizyta dopiero w 12 tygodniu:-:)szok: Więc jeszcze z miesiąc poczekam:wściekła/y:
Tutaj nie ma prywatnych gabinetów więc muszę czekac aż przyjmą mnie w przychodni:baffled:
 
reklama
Witam wszystkie mamusie kwietniowe:)
Z wielka radościa chetnie zapisze sie do Was:)Wczoraj odebrałam beta i wynosi 3211.22:)Na poczatku nic nie czułam wiec nie myslamal ,ze bedzie dzidzia a w dniu planowanego okresu czułam sie jak szalona:ból brzusia, głowa, mdlosci a zarazem wielki apetyt:) no i teraz wiem ,ze to mój dzidziolek tak broił
Moja fasolka przyjdzie na swiat 22 kwietnia :)


pozadrawiam wszystkie mamusie:)


Witam serdecznie i gratuluję :tak:

Ja w poprzedniej to mialam objawy, i czulam sie w ciazy a teraz niiiccccc, naprawde zaczynam sie bac Nawet mysalam, zeby zrobic jeszcze jeden test, zeby sie upewnic czy oby napewno :zawstydzona/y: ciaza jest caly czas
no ale faktycznie jak leze to na brzuchu nie jest mi wygodnie, ale to moze psychiczne
dzis zjadlam pol jogurtu, buleczke i wypilam kefir i nie jestem glodna
Niktosia ja tez 63kg:-), a wymiotowalas, moze dlatego chudniesz
Dziusia77 ja mialam objawy zanim zrobilam test i jakis 2 dni po a teraz nic :-( , ja za tocale dnie ziewam, bo spac nie mam kiedy najpierw praca a potem pierworodny ;-) a w noc sie potem budze o 3 i nie moge spac! grrrrrr

no to jednak objawy są tylko po prostu inne, ja też budzę się w nocy (na siku co normalnie się u mnie nie zdarzało albo dlatego że brzuch mnie boli) i czasem też nie mogę zasnąć

Ja nic nie biorę oprócz witaminek (elevit) i foliku. Dopiero jutro idę pierwszy raz od poczęcia do gin. Mam nadzieję, że nic nie będę musiała brać, bo pomimo, że już jestem mamusią to pierwszą ciążę przeszłam "książkowo" i jestem "zielona" na temat jakichkolwiek leków w ciąży. Oby w tej ciązy było podobnie:-)

Super, że pierwsza ciąża książkowo :-), oby ta też taka była :tak:
Ale co do witamin - mi ginka powiedziała, że dopiero po 12 tygodniu

Niktosia - co do syropu z czosnku to ponoc jego nadmiar nie jest wskazany w ciąży ;)

A ja mam w domu oscypki i chętnie bym sobie pojadła (nawet próbowałam) ale potem wyczytałam, że jako że są z niepasteryzowanego mleka nie są zalecane w ciąży, więc odstawiłam.
 
Ostatnia edycja:
Do góry