reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Hej dziewczyny:)) Witam wszystkie nowoprzybyłe kwietniowe Mamuśki:), nie nadążam za wami, bo nie mam zabardzo czasu a tu się tyle dzieje i jest nas już tak dużo:-):-):-), u mnie jak narazie mdłości troszeczkę ustąpiły ale wstręt do jedzenia nie:(, pozatym też pobolewa mnie brzuch nawet dziś w nocy nie mogłam przez to spać, pozatym wszystko w porządku i już nie mogę doczekać się poniedziałkowej wizyty u ginka żeby posłuchać serduszka mojej malutkiej kruszynki:)). Wczoraj była u mnie koleżanka która jest w 12tc, termin ma na 3 marca i na zdjątku widać już główkę i rączki..cudnie to wyglądało:)) ja już nie mogę się takiego widoku doczekać..pozdrawiam wszystkich i papa:-):-)
 
reklama
Hej Dziewczyny!!
No to mam pierwszy dzień w pracy po urlopie za soba......nic mi sie nie chciało robić. Szef na Dzidziową niespodziewajkę zareagował ok, kazał sie oszczędzać i takie tam - ja pracuję w laboratorium to muszą mi trochę niektórych rzeczy ograniczyć. dalej jestem głodna, nie wymiotuję ale chudnę identycznie jak w pierwszej ciąży (w sumie wtedy porywajace +1,5 kilo, ale ja trochę miałam problemy z wątroba - cholestaza - to na diecie nie było na czym tyć. :-)). Przy poronieniu było fatalnie od początku więc chyba w sumie jestem dobrej myśli, ale coś tam "czuwa" we mnie...
Ale muszę się wziąć za przygotowanie Młodego do przedszkola.......w końcu to juz niecałe 2 tygodnie....... ;-)
Czy to sie trzeba prosić o to podforum Kwiecień 2009 czy jak??
Pozdrawiam serdecznie wszystkie Kwietnióweczki!!
 
Ale sie znów rozpisałyscie.... :D
U mnie narazie mdłosci nie ma (na szczescie - odpukac!!!) ;)
Jesli chodzi o kg to z 1 na 100% mam do przodu :) Mimo,ze brzucha nie widac....to jak siedze..to czuje,ze mnie spodnie cisną... ;)

u mnie jutro zaczyna się 8 tydzien :D
 
Cześć laski.A ja jestem bardzo chora.Czekam na wyniki krwi (jeszcze godzinę) i mam dzwonić do laryngologa.Mam się liczyć z tym,że wirus uszkadza płód.:zawstydzona/y:
 
Gabi co ty piszesz jak to ze uszkadza fasolke:-( przytulam mocno i trzymam kciuki.mam nadzieje, ze uda sie znalezc taki lek zeby nie zaszkodzil fasolce
 
Niczka,każda infekcja jest bardzo groźna na tym etapie,a szczególnie wirusowa.Leków to nie ma za bardzo na wirusy.Zatoki mam zawalone i gardło i uszy.A w maju miałam operację zatok,miałam nadzieję,ze sie znowu nie rozwalą.Ja już jedną ciąże straciłam...
 
Gabi najwazniejsze to się nie denerwować. Wyniki będą napewno bardzo dobre. Trzymam mocno kciuki. Nic złego juz się nie wydarzy.
 
reklama
Niktosiaa pewnie dlatego, że moja jest dwa tygodnie starsza:-)

A jeśli chodzi o liczenie to według mnie ja skończyłam siedem tygodni ciąży i zaczęłam ósmy. No bo jak zachodzimy w ciążę to jesteśmy w pierwszym tygodniu a nie zerowym:confused::confused: Przynajmniej mnie się tak wydaje.
Ale niech każdy liczy jak mu się podoba:-)

Saaraa sorki:zawstydzona/y::zawstydzona/y: Chciałam Cię pocieszyc, bo 9 tydzień brzmi bardziej dumnie niż 8;-):-)
 
Do góry