reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Witam:-):-):-)

Saaraa bardzo fajny filmik:-) A z listą to chyba jest tak, że musimy się zgłosic do administratora forum o stworzenie osobnego działu "kwiecień2009" i tam możemy do woli otwierac sobie nowe wątki:tak:

Gosiaczek ja też się bardzo dobrze czuję, zero dolegliwości:confused: No i troche mnie to martwi bo porównuję z poprzednimi ciążami i czuję się dokładnie tak jak wtedy kiedy poroniłam:crazy:
Ech, człowiek jest tak głupio skonstruowany:sorry2::sorry2: Tak źle i tak niedobrze:-)

Magdaim powodzenia na wizycie i udanej zabawy na weselichu:-)

7ika nie wiem, które są z Warszawy ale wiem, że ja nie jestem;-):-p

Pozdrawiam Was cieplutko, Miłego dnia:-)
 
reklama
No to która zgłasza się na ochotnika, żeby napisać do adminki?

A mnie ciągle boli brzuch...ale nie podbrzusze tylko wyżej, tak jak przy wrzodach żołądka. Hmm czy to może byc reakcja na progesteron z luteiny? Tyle tylko, że ja ja biorę dopochwowo więc w sumie nie powinna mi drażnić żoładka :baffled:

A może to macica się powiększa i organy wewnętrzne przesuwają się szukając nowego miejsca ;-)i dlatego boli :confused:. Hmm pamietam, że z Darią na tym etapie też bolało, tylko, że wtedy myślałam, że winny jest duphaston i zmieniłam po jakimś czasie właśnie na luteinę. I chyba pomogło a może po prostu minął czas kiedy boli :confused:

Was nie boli brzuch?
 
cześć :-)
:confused: nie rozumiem, dlaczego Ci przykro? Przecież u mnie wszystko dobrze :tak:

no ,ze cie najpierw lekarz zestresowal, a moze zle zrozumialam :zawstydzona/y:

a u mnie nic, zaczynam sie bac, ze z dzidzia cos nie tak, ze zanych objawow
juz chyba bym sie lepiej czula jakby miala nudnosci albo jakies bole
Saaraa fajny filmik, rano obejrzalam
Niktosia a sie zwazylam i narazie jest mniej niz przez 1 ciaza, wkoncu! ;-) zeszla ponizej he he

Witam nowe mamuski!! gratuluje!!
 
A mi pani doktor powiedziała że mój pęcherzyk płodowy ma 2 cm ale nie pokazała mi jeszcze dzidzi chociaż udało się usłyszec bijace komory.Uspokoiła mnie że to zdrowa wczesna ciąża :laugh2:teraz nstępna wizyta 8 września :-) Teraz sprzątam a na 15 do pracy heh:-(
 
Witam!

Jestem w ciąży po raz drugi. Mam już córeczkę - Ania urodziła się w maju 2006. Początkowo chcieliśmy drugą dzidzię też na maj 2009, ale ostatecznie postaraliśmy się o miesiąc wcześniej. I w pierwszej i w tej ciąży udało mi się zajść w pierwszym cyklu.
Według różnych kalkulatorów termin wychodzi mi między 2 a 6 kwietnia.
!

mandarynka - to prawie identycznie jak u nas:tak::-D - tylko nasz Maks jest z marca 2006 i pojawił się po pierwszym miesiącu stosowania "naturalnych metod planowania rodziny" wspomaganych mniej naturalnymi gumkami:-D druga niespodzianka też w pierwszym cyklu nieśmiałego braku zabezpieczeń:zawstydzona/y:
termin też około 6 kwietnia - ale w piątek potwierdzę
Maks pojawił się trzeciego dnia po terminie - więc też licze na kwiecień:tak:
 
niktosia - też uwielbiam jesień - to moja ulubiona pora roku i tez już widze pierwsze oznaki - zapachy, wiatr, lekka mgiełka:happy:
 
Cześć Wam Nowe Kwietnióweczki:-)

Nenius - ja dziś prawie całą noc nie spałam ze względu na ból brzucha (tak pod żebrami, dość wysoko), więc nie jesteś odosobniona. Myślę, że to normalne, choć wydaje mi się, że trochę za szybko na te bóle. W pierwszej ciąży miałam takie dolegliwości, ale dopiero pod koniec 3 miesiąca.

Z innych dolegliwości to mam mdłości i ciężko mi się oddycha (taka jakaś "zasapana" ciągle jestem).

Jutro wizyta u ginekologa. Ciekawa jestem co ja zobaczę na ekranie i jak podrosła moja fasolka na foliku i witaminkach;-)

Pozdrowionka:-)
 
Niktosiaaa Ty mi nie rób nadziei z tą córeczką;-)
Masz rację, że nie z każdą ciążą wiążą się mdłości ale ja mam zupełnie tak jak Niczka:sorry2: Zero objawów, tak jakbym wcale w ciąży nie była:baffled:
 
reklama
Cześć dziewczęta, ja tak objawy ciąży to miałam jeszcze zanim test zrobiłam. Tydzień przed już nie mogłam się położyć na brzuchu bo mi jakoś nie wygodnie było, piersi bolesne i wrażliwe, ja warcząca i czepiająca się pierdół... A teraz od kilku dni dopadły mnie mdłości - masakra. Lodówki otworzyć nie mogę, bo od razu mi się wszystko cofa a młodemu śniadanie podać trzeba, zmywarki otworzyć nie mogę a tu góra naczyń rośnie. Wszystko przechodzi dopiero jak zasypiam ;-) No i spać mogłabym całymi dniami - ale to też mi nie dane.
Najprostszym sposobem zrobienia listy byłoby założyć nowy wątek, gdzie każda po kolei by się wpisała, ale to najpraktyczniej byłoby po założeniu osobnego działu....
 
Do góry