reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
Wrobelek...Ty otwierałas ten watek...wiec moze zrobimy liste kwietnioweczek? Bo ja sie juz pogubiłam w liczeniu i nie wiem ile nas juz jest ;)
 
witam cieplutko


Sara, filmik cudny, ślicznie widać jak fasoleczka rośnie.


Jak samopoczucie dzisiaj reszty kwietnióweczek?? Bo moje ok, czuję się świetnie i nawet cycki już przestają mnie boleć.
 
Hej dziewczyny
ja dzis ide zobaczyc moje malenstwo ale sie denerwuje:)
pozdrawiam was i buziaki dla wszystkich... dzis wieczorem wyjezdzamy na morze na wesele i wraca 3 wrzesnia wiec ne bede pisac czas spedze z bratem i jego nowa zonka:)))
zycz udanyh dni
 
cześć :-)

Nenius tak mi przykro, ale jednak ciesze sie, ze z fasolka jest ok.

:confused: nie rozumiem, dlaczego Ci przykro? Przecież u mnie wszystko dobrze :tak:

Witam, z przyjemnoscia dolaczam do grupy kwietniowek-czesc dziewczyny:)

witaj, gratuluję :-)

czuję się w miarę, mdli mnie na szczęście tylko trochę ale za to nic mi się nie chce. A przecież w pracy jestem...
 
SaaRaa filmik suuuuuper, aż się popłakałam :) a z tym liczeniem to chyba będzie problem bo jest już nas naprawdę dużo:szok: Nie było mnie kilka dni i przewertowanie wszystkich wiadomości zajmie mi połowę czasu jaki możemy spędzać przy kompie :) a jeszcze praca ;)
Witam wszystkie nowe mamusie ;-):-)

A które dziewczyny są z w-wy, bo ja się już gubię :sorry2:;-)
 
No ja na szczęście ciąże przechodzę sobie spokojnie w domku, nie muszę nigdzie się śpieszyć i jak chce mi się spać to po prostu się kładę i śpię.

Nenius a gdzie pracujesz?? Co robisz??


Miłego dzionka
 
reklama
Do góry