reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Kochane mnie grypa rozlozyla na lopatki tak samo jak mojego synka tykoz e on na antybiotyku i teraz walczy z goraczka ale dobrze ze śpi...
ale co tam pora na zyczenia

Wesołego jajka!
Oj,to nie ta bajka!
Przepraszam, pomyłka miała być choinka!
Więc...
Życzę karpia smacznego,
Mikołaja bogatego,
Szczęścia i radości,
Prawdziwej miłości
I uśmiechu od ucha do ucha
 
reklama
hej kwietniówki!

i ja Wam życzę radosnych i spokojnych świąt w gronie najbliższych i ślicznych zdrowych maluszków na wiosnę!:happy:
 
Wesołych Świąt!
Bez zmartwień,
Z barszczem, z grzybami, z karpiem,
Z gościem, co niesie szczęście!
Czeka nań przecież miejsce.
Wesołych Świąt!
A w Święta,
Niech się snuje kolęda.
I gałązki świerkowe
Niech Wam pachną na zdrowie.
Wesołych Świąt!
A z Gwiazdką!
Pod świeczek łuną jasną
Życzcie sobie - najwięcej:
Zwykłego, ludzkiego szczęścia


U nas tak sobie, wczoraj po wigilii wylądowaliśmy na pogotowiu, bo Anastazja miała temperaturę 40'c :szok: Okazało się,że to znów oskrzela :baffled:- powtórka sprzed 2 tygodni. Mała ma już 4 antybiotyk :zawstydzona/y:a ja już świruję:no: Święta czekają nas w domku, dziś u nas byli goście, jutro zostajemy we troje, a przez kilka godzin chyba we dwie, ponieważ teściowa nas nie odwiedzi:sorry2:, a mój mąż chciałby zobaczyć Mamę w Święta, więc sama zaproponowałam Mu wyjazd do Mamy. On nie bardzo chce mnie zostawiać z Anastazją, ale Mąż ma 6 rodzeństwa i jutro mają zjazd u Mamy więc nie mam serca prosić M aby nie jechał. A zresztą jutro poleniu****emy z Tuśką i pobawimy się prezentami a tych w tym roku dostała całą masę:-)

Pozdrawiam
 
Ja niestety też zaliczyłam wizytę w szpitalu. Od przedwczoraj bardzo słabo czułam ruchy maleństwa a dzisiaj od rana do 14 już wcale. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło, lekarz zrobił USG i okazało sie, że serduszko bije, dzidzia się cały czas rusza, tylko tak się ułożyła że ja tego nie czułam. Wystraszyła mnie okropnie.

Korzystając z okazji życzę wszystkim wesołych i spokojnych świąt :-)
 
Ja niestety też zaliczyłam wizytę w szpitalu. Od przedwczoraj bardzo słabo czułam ruchy maleństwa a dzisiaj od rana do 14 już wcale. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło, lekarz zrobił USG i okazało sie, że serduszko bije, dzidzia się cały czas rusza, tylko tak się ułożyła że ja tego nie czułam. Wystraszyła mnie okropnie.

Korzystając z okazji życzę wszystkim wesołych i spokojnych świąt :-)

ja czasami teznie czuje malej dzien czasem 2 ..ale ma jeszcze duuzo miejsca wiec mozliwe ze dlatego...pozatym jak porownuje pierwsza ciaze to syn byl roraiaka strasznym w brzuchu a ona jest leniuszkiem i to wielkie..ale jakpopukam w brzusio to odpowiada kopniaczkiem
 
cześć.ja też na momencik.CO do ruchów malenstwa to tez moj jest leniwcem i mialam 3 dni grozy bo niedawał znaku.Ale lekarka mi mowiła ze one sie ruszja tylko nie zawsze my czujemy bo moze inaczej lezec,albo nasza skóra nie jest w danym miejscu tak wrazliwa.Ja ostatnio czuje ruch najbardziej jak położe rękę na brzuszku.Inaczej zapewne mogłabym je przeoczyc.
 
witam wesolych swiat dziewczyny. ja tylko na chwile wogole nie mam czasu wczoraj wrocilismy od rodzicow. a dzis wizyta u tesciowej.:szok:ja tez czasami malo ruchow czuje wczoraj dodatkowo bolalo mnie w pachwinie ale minelo to chyba od siedzenia bo po odpoczynku mija:-)
 
reklama
Hej kwietniówki.Widze,że tu też choróbska (na wszystkich moich wątkach).No,ja nie mogę być gorsza i też mam chore dziecko:baffled:
Także zdrówka,spokoju,miłego dnia.Pa.
 
Do góry