reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Czesc Mamuski,
macie racje,Mohery to najgorszy gatunek kolejkowo-autobusowy!!!!!!!!nie ustapia, nie przepuszcza i tylko patrza tymi pelnym zlosci oczetami :growl::growl::growl: szkoda gadac ale dziwne ze stare babska nie pamietaja jak same byly w ciazy ....:no:
no coz swiata nie zabawimy najwazniejsze ze to gorliwe katoliczki ktore co niedziela zasiadaja w pierwszych rzedach i bija sie w piersi w kosciele :eek:
no u mnie troche swiat wrezcie.Dwie salatki odciachane,sledzie zrobione,karp dokonal zywota i teraz spoczywa w cebuli.Tylko moglam troszke bardziej odsprzatac ale juz nie mialam jak.Poza tym chyba musze zaczac sie oszczedzac.Dzis w pracy zlapal mnie straszny bol brzucha i wlasciwe caly czas cos tam czuje :baffled::sad: Nie umiem stwierdzic czy jest to jescze ok czy juz to jakis sygnal ze cos sie dzieje...
No nic dziewczynki,jak by mnie tyu juz nie bylo to zycze Wam wszystkim cuuuudownej Wigilii,milej atmosfery rodzinnej i spokoju.Odpoczywajcie i cieszcie sie ze wspolnych chwil.Za rok bedzie jeszcze fajniej bo juz o jedna osobke wiecej:-):-):-)---ja sie juz nie moge doczekac, czemu ta ciaza taka dluuuuga??
 
reklama
Niech się spełnią świąteczne życzenia,
te łatwe i trudne do spełnienia.
Niech się spełnią te duże i te małe,
te mówione głośno lub wcale.
Niech się spełnią wszystkie krok po kroku,
niech się spełnią w Nowym Roku !
ZDROWYCH,SPOKOJNYCH,WESOŁYCH ŚWIĄT !!!
 
Hej dziewczynki :)
Mnie tak pochłonęły prygotowania do świat, że nie miałam czasu żeby coś do was napisać :tak:

Kolejki - wczoraj w Auchan nie wiadomo było gdzie sie kończą. Podeszłam do kasy uprzywilejowanej i stanęłam jako trzecia (przede mną dwie ciężarówki), a za mną kupa zdenerwowanych ludzi. No ale skoro stanęli w kasie dla inwalidów i kobiet w ciąży, mogli sie spodziewać, że bedą musieli kogoś wpuszczać, a krzywe spojrzenia nic nie dadzą. Ja o swoje dbam i nie będę męczyć dzieciątka tylko dlatego, że komuś to nie na rękę :-p

kawka - kebaby to jest ta rzecz, która wraz z ciążą stała się dla mnie nie do przejścia. Nawet zapach :dry:
Ale mam nadzieję, że smakował ;-)

Życzę dobrej nocki i zasłużonego odpoczynku :-)
 
Ostatnia edycja:
a ja mam dzisiaj zalatane popoludnie i dopiero teraz zajrzalam na chwile:-) u mnie wir swiatecznych przygotowan dalej trwa;-) ale wsumie samo gotowanie i prasowanie obrusu mi zostalo:-) takze mam nadzieje, ze zaniedlugo sie poloze, bo juz troche zmeczona jestem..
jesli chodzi o kolejki itd to ja musze powiedziec, ze poki co milo sie rozczarowywuje, mimo, ze brzuszka nie mam duzego;-) juz mi sie pare razy zdarzylo, ze w sklepie zalatwilam zakupy bez kolejki.. nio i nawet raz mnie w poczekalni na badania przepuscili ludzie, mimo ze kolejka byla naprawde spora.. nio ale fakt, mohery sa najgorsze:wściekła/y: zwlaszcza na poczcie i w banku.. inna sprawa, ze faktycznie pare razy mi sie zdarzylo postac w kolejce w kasie z pierszenstwem, a przedemna sami mlodzi ludzie byli:wściekła/y: nio coz, ale chyba tak juz musi byc, ze nasze brzuszki czesto sa niezauwazane..
nio nic dziewczynki zmykam narazie dalej gotowac;-) zajrze pewnie jeszcze jutro rano z zyczeniami swiatecznymi;-):-) a poki co dobranoc:-)
 
A ja choinkę ubrała,ogarneła sypialnie,pokłóciłam sie z moim M i już mam dosyć.On chyba wogóle nie rozumie tego że źle znosze te jego pretensje ale tłumaczyc tez już nie mam siły.:-(Tak sie wkurzyłam poszłam z psem na spacer a jak wrócłam to krew z nosa zamiast kataru.Do tego sie wystraszyłam bo poszłam siku i jak sie podcierałam to rozerwał sie papier i chyba sie zadrapałam,noi troszke krwi miałam na papierze...i teraz nie wiem czy to od tego czy cos złego sie dzieje....na szczescie brzuch mnie nie boli.Zobacze później co i jak.Mam nadzieje ze nic poważnego.Dobranoc moje drogie.
 
witam sie z wami swiatecznie:-)
wpadlam zlozyc wszystkim zyczonka;-):-)

Święta te na świecie całym,
niosą miłość, dużym, małym.
Niech więc cząstka tej miłości,
i u Ciebie też zagości.
Spokojnych, zdrowych,
wypełnionych ciepłem Świąt Bożego Narodzenia
życza

Sylwia z Maksymiliankiem


 
Witam kochane kwietnióweczki!!!

Dawno sie nie oddzywałam ale dużo pracy miałam przeprowadzka, szybki remont mam zrobiony tylko jeden pokój porządnie reszta to tak po łepkach. Ale cóż nie ma czasu śpie już na siedząco a dzisiaj jeszcze w pracy jestem:baffled: i te przygotowania do świąt też mnie przerosły ale już naszczeście wyrobiłam się ze wszystkim co prawda siedziałam do rana ale zrobiłam:dry: też spać mi sie chce a tu jeszcze pani dyrektor przyszła do pracy i nici z obijania:crazy:

Kochane dziweczynki zyczę Wam przede wszystkim dużo zdrowia, spokoju i jak najwięcej odpoczynku.
Życzę Wam by nie zabrakło w Waszym życiu obecności innych - znajomych i nieznajomych, bliskich i dalekich.
By każdy dzień oznaczał narodziny czegoś ważnego i potrzebnego.

 
W tym dniu radosnym, oczekiwanym, gdzie gasną spory, goją się rany, życzę Wam zdrowia, życzę miłości, niech mały Jezus w sercach zagości, szczerości duszy, zapachu ciasta, przyjaźni, która jak miłość wzrasta, kochanej twarzy, co rano budzi, i wokół pełno życzliwych ludzi.
Życzy Kasia z rodzinką
uwazajcie na siebie i swoje skarby w brzuszkach
do usłyszenia po swietach



ale sie rozpisalyscie po swietach postaram sie nadrobic:-)


 
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Wam żeby w tę Noc Betlejemską cały świat się pochylił i żeby wszyscy zaniemówili w świętym zdumieniu.
Żeby jeden drugiemu spojrzał w oczy inaczej...
Żeby w pokoju tej nocy pobladły troski i niepokoje zgasły. By żaden człowiek nie był obcy. Żeby nie było samotnych.By każdy z każdym dzielił się sercem jak wigilijnym opłatkiem – z dobrymi łzami w oczach. By drogi krzywe stały się prostymi.By ktoś przypomniał sobie nagle kolędę dawno zapomnianą.By ktoś przebaczył.Ktoś rozpłakał się nad winą darowaną.By ktoś zamknięte drzwi otworzył.
By wszyscy byli dobrej woli, a ponad światem był pokój – Boży Pokój...WESOłYCH ŚWIĄT!!!:-)
 
reklama
ania_g21 - jeśli robiłas to w nerwach, to o zadrapanie nietrudno. Wszystkie naczynia mamy rozpulchnione, nie martw się :-) A krew z nosa u mnie staje sie normalką :sorry2:

Życzę wam dziewczynki spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, dużo zdrówka, miłości i świątecznej, rodzinnej atmosfery wokół. I niech wam gwiazdka przyniesie wymarzone prezenty ;-)
 
Do góry