reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

:tak:Witajcie,
Tak pokrótce - ja już po badaniach, wszystko w normie, glukoza też, więc nie będę pić więcej tego świństwa :-). Od poprzedniej wizyty utyłam kilogram, teraz ważę 57 kg. Lekarz zbadał mi szyjkę, podobno jest ok i zamknięta. Z posiewu wynikło,że to co mnie zaatakowalo, to grzybica :baffled: - dostałam natamycynę.
Młody też ok, ale chyba zapiszę się jeszcze prywatnie na usg - będę miec pamiątkę, a poza tym może się wyjaśni, co z jego nerkami ( na karcie z badania napisano "widoczne obustronne pyelectazje - szer. 6mm" Co to, u licha jest?Google jest chyba za głupie, bo nic nie znalazłam)

Dalej kompletuję wyprawkę - doradźcie mi, dziewczyny, czy lepiej kupić rożek z usztywnieneim, czy bez? I czy warto kupić taki laktator - LAKTATOR RĘCZNY SILIKONOWY LOVI ODCIĄGACZ (510804957) - Aukcje internetowe Allegro
pozdrawiam i spadam na kebaba, bo mnie straszna ochota naszła :tak:
 
reklama
Kawka,to super wieści.
Rożek wg mnie bez usztywnienia,ja pamiętam,że wyjęłam.Dziecku niewygodnie.
A laktatora użyłam raz,jak jechałam na pogotowie ze sobą,ściągnęłam mleko,ale i tak się nie przydało,bo zdążyłam wrócić.Leży gdzieś w szufladzie,więcej nie używany.
 
Cześc dziewczyny,

famme bardzo dobrze zrobiłas, bo faktycznie dookoła sami ślepi są, mnie ostatnio facet prosił, czy mogę go przepuścić, bo ona matylko dwa chleby... fakt, że jest okres przedświąteczny, ale to co się ciśnie na usta, to tylko uberam w lepszą formę, i mówię, bo ludzie są okropni.

U mnie w domku już świąteczną atmosferę czuć, a teraz jestem u mamy, czekam na siostrę ze szawgrem, żeby się wreszcie przywitać - bo jeszcze od ich przyjazdu się nie widzieliśmy, no i będziemy ubierać choinkę, bo dla niego to abstrakcja.
 
kawka - co do laktatora to zależy kiedy zamierzasz wrócićdo pracy - u mnie był podstawowym narzędziem bez przerwy w użyciu i super przydatny bo po 4 mies. wróciłam do pracy i w pracy odciągałam mleko - a karmiłam rok - póki byłam w domu nie używałam w ogóle:happy:
 
Famme nie tylko Ty miałaś taki przypadek.Ja też ostatnio byłam w tesco i jakoś źle się czuła.Dotarłam do kasy z pierwszeństwem,a tam kilkanaście osób i to sami młodzi faceci i nastolatkowie z gorącymi kubkami :wściekła/y: Tak stoje i nikt nawet nidrgnoł.A ja jestem taka że nic nie powiem i wepchne sie na poczatek kolejki.Za mną staneła taka pani po 50 i akurat otworzyli kase obok i ta pani mnie tam wepchneła prawie i mówi że kto to widział zebym ja stała w takiej kolejce i to przy kasie z pierwszenstwem a nikt nawet nie drgnie.Zrobiło mi sie miło.
A drugi przypadek w Ikei jak przy kasie z pierwszenstwem stało przede mna 2 gości i też nawet sie nie ruszyli.ale mówie 2 to juz postoje.Noi zrobiła sie potem kolejka za mna i dwie panie w ciąży przeszły na poczatek i staneły za mna a jakas zaczeła sie awanturować ze niby z jakiej racji a one pokazuja ze dla kobiet w ciazy ta kasa to zrobiła taka mine ze szok.ale sie rozpislam.
A ja wrocilam od fryzjera,odebrałam torta dla mojego M bo ma dzisiaj urodzinyi zaraz biore sie za reszte przygotowan.
 
hej dziewczyny . Ja juz wszystko przygotowalam na swieta i czekam na jutro i wigilie u moich rodzicow. :-D a jesli chodzi o przywileje kobiet w ciazy to ludzie w kolejkach sa okropni szczegulnie duzo starsze panie , macie racje dziewczyny. u mnie nawet listonoszka patrzy krzywo jak przynosi pieniadze.:angry:w jej oczach widac nie chec
 
z Ta grzecznoscia to sie wcozraj spotkalm na poczekalni ludzi pełno same kobiety stalam juz ponad pol godizny i zadna nawet nie zaproponowala mi miejsca a byly w roznym wieku i mlodsze i babcie tylo sie zastanawialy po co ja w ciazy do lekarza od ginekologi operacyjnej i dosc glosno o tym dyskutowaly
wkoncu juz meczona staniem usiadlam na schodach i kobietka z portierni zauwazyla to i byla bardzo mila i podala mi krzeselko i postawila pod gabinetem i jeszcze zwrocila tamtym pania uwage :zawstydzona/y:
no przyszla kolej na mnie po 2.5 godizny czekania a babka co przyszla pol godziny wczesniej bardzo sie uniosla ze ona jest po chemi i ma pierwszenstwo :wściekła/y::wściekła/y:
juz mialm takiego nerwa ze szok i powiedzilam laskawie pani ze ja odsiedzialm swoje i mam juz dosc i nikomu sie w kolejke nie wcinam bo jej nie bylo jeszcze jak ja przyszlam i ze mam tak to gdizes czy ona jest po chemi czy nie bo skoro nikt nie poszanowal mojego stanu to ja tez nie bede :wściekła/y: i weszlam do gabinetu
 
reklama
Ja dzisiaj pierwszy raz wykorzystałam odmienny stan ;) Byłam na zakupach w Piotrze i Pawle, musiałam kupić wędlinę a tam kolejka na 15min stania. Więc podeszłam na początek kolejki spytałam się pani ekspedientki czy kobiety w ciąży mają pierwszeństwo - pani potwierdziła i zaraz mnie obsłużyła :)
Kawka co do tego laktatora to mi ostanio też go polecono w sklepie. Zapytałam się pani, który by mi poleciła bez względu na cenę, ponieważ prawdopodobnie parę dni po porodzie będę musiała wrócić do szpitala na małą operację, więc laktator na pewno będzie mi potrzebny. Pomyślałam, że zaraz mi poleci jakiś najdroższy, a tu pani poleciła mi właśnie ten.
 
Do góry