reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

no mnie troche te przygotowania swiateczne omijaja bo wszytko jest przygotowywane w babci wiec ja tylko troszke pomagam :zawstydzona/y:
a co do glukozy to ja tez nie lubie tego badania u mnie wyszlo podwyzszony cukier ale dostalam glukometr i mierze codziennie i sa w normie bo troche sie martwilam tym ze synek taki duzy a przy cukrzycy ciezarnych to wiem ze jak dizdizus jest duzy to jest nie dobrze ale rozmawialm z dwoma lekarzami i moze on wage miec podobna do tatusia tatusi sie urodzil 4500 :szok:
 
reklama
witam sie z wami kwietnioweczki:-)
ja od rana dopiero teraz mam czas cos napisac.. coprawda zalogowalam sie rano, zeby sie przywitac, nio ale moje "male obowiazki" mnie wezwaly i sie nie udalo.. ogolnie to dalej nie spie w nocy i chodze pozniej nie wyspana:baffled: nawet teraz siedze i jednym okiem patrze w monitor, a drugim czy czasem szczeniaki czegos nie zmaistrowaly;-):-)
my dzis od rana mielismy dosc aktywny dzien.. wsumie wstalam, zjadlam sniadanie i tyle mnie w domu bylo.. na zakupach nam tyle zeszlo:baffled: ogolnie to milo sie rozczarowalam, bo kolejek takich duzych nie bylo, ale wiadomo, ze trzeba bylo popatrzec, poogladac itd:baffled: troche wrocilam zla z zakupow, bo juz chcialam miec dzisiaj wszystko kupione, a tu sie okazalo, ze uszek nie dostalismy.. mam nadzieje, ze uda sie gdzies kupic, bo teraz nie wyobrazam sobie jeszcze klejenia uszek.. powiedzmy, ze narazie nie mamy warunkow w kuchni na takie rzeczy:-D hi hi bo glownie tam przesiaduja szczeniaki i strasznie placza sie pod nogami:baffled: takze w tym roku postanowilismy isc na latwizne:zawstydzona/y: nio i ryby tez nie kupilismy, ale to dlatego, ze byly takie kolejki, ze glowa boli.. chyba bysmy do wieczora stali za ryba:wściekła/y: takze zla jestem, bo jutro mialam w planach gotowanie, pieczenie ciasta a nie zakupy znowu.. nie wspomne juz o tym, ze do weterynarza na szczepienia mamy jechac i tez niewiem ile nam zejdzie..
nio i czywiscie przy swiatecznych zakupach nie obeszlo sie bez jedzeniowych miksow:baffled::zawstydzona/y: wlasnie jadlam ogorki kiszone z sernikiem i czuje, ze troche mi sie niedobrze robi:-( mezus patrzyl na mnie ze skwaszona mina jak to jadlam i ostrzegal, ze bedzie mi niedobrze, nio ale ja stwierdzilam, ze on sie nie zna i jadlam dalej.. teraz widze, ze chyba zna sie bardziej odemnie:-D hi hi
Gabi wspolczuje ci z ta glukoza:-(faktycznie mialas makabryczny poczatek dnia, ale mam nadzieje, ze juz sie lepiej czujesz.. nio a ja obawiam sie, ze mnie spotka to samo, bo ja nie wyobrazam sobie wypicia takiego ulepka z samego rana:-( na sama mysl, robi mi sie niedobrze:-(
Spaczyna mowilam, ze z pralka bedzie wszystko ok;-) nio i gratuluje uzdolnionego mezczyzny w domu:-) hi hi
^kawka^ nic sie nie przejmuj waga dzidziusia, bo wcale nie jest najmniejszy;-) nasz synus w 21tyg4dniu wazyl 408g, wiec troche mniej niz twoja dzidzia..
 
Odebrałam wyniki glukozy...mam po 1 godzinie 118 mg to chyba dobrze???!!! bo ja do końca nie wiem.Ide poodpoczywać troszkę .

Najlepiej porównaj sobie do norm - widełek danego labolatorium, bo każde ma swoje, ja patrzę na moje wyniki glukozy (50 gram) to na czczo 4,03 mmol/l norma 3,90-5,60, a po godzinie 5,31 mmol/l norma poniżej 7,80, także te nasze wyniki nijak idzie porównać.
 
wiecie babeczki, moj K. ma grype :-(
u mnie na szczescie czysto w pluckach, tylko kaszel mam i dostalam ziolka przeciwgoraczkowe i do tego krople od kaszlu.
One sa na bazie alkoholu ale chyba nie zaszkodzi mi te 10kropel na szklanke wody co? :-(
ze akurat teraz musialam chorowac, jak jutro na tydz za granice jedziemy.
No ale nic, mam nadzieje ze bedzie OK.
Staram sie domowymi sposobami jak najwiecej leczyc, mleko, miod, czosnek, czosnek z oliwa, zobaczymy...
trzymajcie kciuki :-)
 
Asia,a co Ci jeszcze o tej szyjce powiedzieli?
no narazie nic sie nie zmienilo ani sie nie skraca ani nie rozwiera :rolleyes2:
przez tydzien musze bardzo na siebie uwazac po tyg czyli 30 grudnia wizyta kontrolna
no i ze teraz bezpieczniej ale bez dzwigania przemeczania sie
no i w 38 tyg bede miala zdejmowane to czyli jak policzylam po 13 marca
teraz oby szczesliwie donosic do 38 tyg

no i za tydzien bedize wiadomo co sie z szyjka dzieje czy zostalo w miejscu czy postepuje :baffled:
 
reklama
ania_g21, Spaczyna widze, ze macie roznice w wynikach.. niewiem jak wam to wytlumaczyc najprosciej i fachowo, ale z tego co sie orientuje wynik ani powinien byc podzielony przez 18.. to chyba zalezy od sprzetu na jakim wykonano badanie.. moj tata np ma glukomet taki, gdzie sam musi otrzymany wynik podzielic wlasnie przez to 18.. zabardzo niewiem z czego to wynika, bo nigdy mnie to wsumie nie interesowalo.. niechce wprowadzac was w blad, ale jakby to 118mg podzielic na 18 to wychodzi 6,55.. i wtedy by pasowalo z normami Spaczyny.. hmm.. chyba troche to zakrecilam:-:)zawstydzona/y::baffled:
a ja wlasnie sie troche zdenerwowalam:wściekła/y: chodzi o szczeniaki ktore wydalismy.. dziewczyna, ktora je wziela powiedziala narzeczonemu, ze to sa czyste i rasowe psy:baffled: nio i on dzwonil i sie wypytywal o to i mu powiedzialam prawde tak jak jest, czyli ze nie sa rasowe itd.. nio i teraz sie martwie co z nimi bedzie, czy w takim razie nie beda chcieli sie ich pozbyc:-:)-:)-(
 
Do góry