reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2009

Ja chodzę do Hoppe,zresztą od wielu lat.Mam do niego zaufanie,bo niejedne kłopoty ciążowe już zaliczyłam:sorry2:
 
reklama
Niktosiaaaaa ;-) to masz miłe sny:-p:-p:-p

Ja to najgorsze miałam przed porodem:szok: Kilka razy śniło mi się, że wychodziłam z domu i nie wracałam przez kilka godzin a moja dzidzia leżała grzecznie w łóżeczku i czekała aż mama wróci i na karmi:-( A ja o niej zapominałam:-( Bosh jak ja wtedy przeżywałam te sny:szok: Ryczałam przez pół dnia. A wszystko wywodziło się z tego, że zastanawiałam się czy będę dobrą mamą, czy sprostam zadaniu:sorry2:

Nienius dobrze, że wszytsko ok:-)

Ania czekamy na wieści:tak:
 
Witajcie,jestem już z powrotem.Pani potwierdziła ciąże i wg USG to 6 tyg i 1 dzień zestawionego wieku ciążowego,a 6 tygodni i 5 dni od ostatniej miesiączki(niewiem czemu kalkulator na tej strone pokazał że to juz prawie 8 tydzień).Ale nic ważne że wszystko jest dobrze.Nawet udało się usłyszeć bicie serduszka:-) pani się śmiała że ma fasolka ma dużą siłę przbicia :-D hahaha.następna wizyta za 3 tygodnie ;-) Aaaa pęcherzyk ma 2,02 cm.O ile dorze przeczytałam .:laugh2:
 
Ania to się jeszcze okaże, bo USG nie miałam:-)
Ja do niedawna karmiłam piersią i zanim zaszłam to miałam tylko trzy @ i to bardzo nieregularne, a jka wiadomo według OM wylicza się przy w miarę regularnych cyklach:crazy:
Ale to się okaże dopiero za kilka tygodni:-)
 
Witam!
Teraz mam chwilę czasu i mogę więcej napisać o sobie.

W międzyczasie pojawiły się nowe mamusie, które serdecznie witam!

Jestem w ciąży po raz drugi. Mam już córeczkę - Ania urodziła się w maju 2006. Początkowo chcieliśmy drugą dzidzię też na maj 2009, ale ostatecznie postaraliśmy się o miesiąc wcześniej. I w pierwszej i w tej ciąży udało mi się zajść w pierwszym cyklu.
Według różnych kalkulatorów termin wychodzi mi między 2 a 6 kwietnia.
Dwie kreseczki na teście zobaczyłam 27 lipca, a 29 byłam na beta HCG i wynik był 226. W ubiegły czwartek byłam u mojego gina i zrobił mi USG. Widziałam już więc pęcherzyk i bijące serduszko. W karcie ciąży mam wpisany termin 5 kwietnia.
Zobaczymy. Ania urodziła się dokładnie w dniu wyznaczonego terminu.
W każdym razie nastawiam się na rodzenie w kwietniu (marzec odpada ;-))

Miłego wieczoru!
 
reklama
Do góry