reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Margaret dasz rade, ja leżałam bite 3 miesiące, jedynie co to jezdzilam do lekarza co 2 tygodnie. I sie dało, co nie znaczy ze było łatwo. Ale sie opłaciło bo teraz juz coraz lepiej i nareszcie moge chodzic. Wiec głowa do góry, dacie rade.
 
reklama
nadii1 gratuluję różowej niespodzianki :-) teraz trzymaj się dzielnie, żeby nic nie wypaplać przed czasem ;-)
Bubasek Tobie również gratuluję córeczki :-)
aha83 a ja dopiero teraz zauważyłam, że jesteś z Ełku :-) też tam kiedyś mieszkałam i nadal mam większość rodziny :-)
Za wszystkie zestresowane przed usg trzymam kciuki, żeby dzieciaczki były zdrowe i pokazały co tam chowają między nóżkami :-)
 
dziewczynki gratuluje poznanie plci dzieciaczkow:-) widze, ze coraz wiecej dziewczynek sie ujawnia:-)
nadii1 wszystkiego dobrego oczywiscie;-):-)
Margaret80 i Gabi, ale jestescie dzielne;-) dacie rade napewno.. a w kwietniu zobaczycie, ze sie oplacilo:-):-):-)
a ja w trakcie remontu jestem.. nudzi mi sie troche, bo mnie do pokoju nie wpuszczaja, bo tam jest pelno pylu.. nio i niemam sie do kogo odezwac wsumie:baffled: ale zmeczona juz jestem, a to dopiero 2 dzien, a gdzie tam do konca:baffled: zaraz pewnie sie wybiore z piesami na pole, zeby mi czas jakos zlecial..
 
witam wszyskie brzuchate kwietnoweczki:)
na poczatek moje gratulacje dla wszystkich ktore poznaly juz pledz dzidzi oraz zyczenia cierpliwosci dla tych ktore jeszcze nie znaja:)

u mnie dzien mija spokojnie choc caly czas boli mnie brzuch juz Julki nawet niemoge podniesc, w poniedzialek ide na kontrole to pogadam z lekarzem o tych moich dolegliwosciach.
Dzis wreszcie zalatwilam wszystkie sprawy i od dzisiejszego dnia mam we wszystkich dokumentach moje nowe nazwisko:)mimo slubu caly czas paniejskiego uzywalam:)

Julka biega i rozrabia mezus wziol pieska na spacer a ja odpoczywam, zaraz ma przyjsc moja mamusia na kawke a potem zabiera Julie na spacerek, smiac mi sie chce bo mama jak wychodzi z julka na spacery to ludzie mysla ze to jej corka (mama ma 42lata i dobrze sie trzyma). Julia cos marudzi ze chce na noc do babci wiec moze bede miala dzis swieto i super spokojny wieczor:-)
milego dnia i wieczoru wszystkim
 
:-)
aha83 a ja dopiero teraz zauważyłam, że jesteś z Ełku :-) też tam kiedyś mieszkałam i nadal mam większość rodziny :-)

Hej MaLea miło usłyszeć, że ktoś jest z moich kochanych stron.

Ja w Ełku to można powiedzieć, że też juz bywam tylko od świeta.
Całe studia mieszkałam w Kielcach a po studiach ślub i od razu przeprowadzka do Holandii.

Ale teraz na świeta jedziemy z mężem ( bo on też z Ełku) do Ełku, bo rodzice i rodzinka i znajomi i nasz kochany piesek, ktorego narazie nie mozemy zabrac, jeszcze tam są. A i poza tym uwielbiam nasze miasteczko. :tak:
 
nadii1 gratuluje córeczki :-)

wcinam pomaranczki i własnie rozmawiałam z moim meżem, że strasznym leniuszkiem sie zrobiłam...dzis miałam tyle rzeczy zaplanowanych a spałam pół dnia... to sie nazywa aktywność:-D
 
Margaret,najgorszy pierwszy dzień.Ja pamiętam pierwszy dzień leżenia w ciąży z M jakby to było wczoraj,a nie 4 lata temu.I teraz też pierwszego dnia ryczałam,wkurzałam się,myslałam,że nie wytrzymam do wieczora.A teraz luzik.
Zrobiłam sobi dzisiaj suwaczek do końca 37 tyg.:-D Chociaż dzidzius urodzony po 34 tyg. już sam oddycha.a w ogóle to spoko to 40 wytrzymamy:tak:
A to dla tych co już mają dzieci.Mój Misiek obejrzał z przejęciem,a potem tatusiowi tłumaczył:-D
YouTube - Krecik i Narodziny Zajączków
Pa.
 
reklama
wiem, ze na to czas...ale naczytałam sie o porodzie i już sie boję...bólu. tak mnie wzieło na myslenie o tym jak to będzie...ech...idę spac miłej nocki kwietnówki:-)
 
Do góry