reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

A ja jestem śpioch i godzina nawet 7 to dla mnie środek nocy. Kładę się o 22 i śpię śmiało do 10 :-) jak dziecko 12 godzin :-)
A mój syneczek będzie nocny marek bo jak ja kładę się spać to ona zaczyna fikać. Ale potem śpi długo z mamusią i dopiero przy śniadanku się budzi :-)
Ja dziś piorę susze i się pakuje. W sobotę jadę do domku :-) jestem podekscytowana i pełna werwy :-)
aha83 już pewnie pojechała na badanie. Wiec trzymam kciuki byś się dowiedziała i od razu po powrocie daj znać.
 
reklama
Po wczorajszym usg stwierdziłam, że mam jakiegoś wrednego lekarza :baffled:
Nastawiłam się na to, że przyniosę zdjęcie dziecka mojemu M., a tu d.pa blada. Nie chciał mi wydrukować zdjęcia. Czy ja cholera muszę iść prywatnie, albo dać w łapę, żeby mieć pamiątkę? Bez sensu.
Chociaż chyba dla pewności pójdę prywatnie - dziecko rozwija się podobno prawidlowo, ale ten lekarz coś dlugo badał jego nerkę. Mowił co prawda, że nie ma powodów do niepokoju, że na tym etapie rozwoju chłopcy tak miewają, ale ja mu jakoś nie wierzę.
 
^kawka^ ja z moim lekarzem mam podobne przygody :wściekła/y: zdjęcia nie wydrukuje, płci nie poda, bo podobno ma kiepski sprzęt :crazy: a prywatnie na tym samym przyjmuje ;-) więc poszłam do innego - prywatnego, zbadał dzieciątko dokładnie, mam kilkanaście zdjęć na pamiątkę i jestem zadowolona :-)
 
ja wlasnie po obiadku odpoczywam i tak do was zajrzalam:-) mezusiowi sie spagetii zachcialo i tak sie objadlam, ze ledwo ruszac sie moge;-) niop ale plus jest taki, ze zaraz synus sie uaktywni:-Dhi hi

^kawka^ ale ty masz przeboje z tym swoim lekarzem:baffled: ja coprawda chodze prywatnie, ale lekarz jest naprawde wporzadku.. my za kazde usg musimy dodatkowo placic, a pare razy nam sie zdarzylo, ze nie policzyl nam za usg, tylko za wizyte:-) nio i niebardzo rozumiem dlaczego ci nie chcial tego zdjecia wydrukowac:szok:
marys16 fajne imie:-) ja mam pare kolezanek, ktore maja synusiow o tym imieniu:-) ale takie rozrabiaki, ze glowa przy nich moze rozbolec:-D hi hi
 
reklama
marys16 u nas jest tak samo:-) hi hi jak synus bedzie rozrabial tzn, ze ma to po tatusiu:-) hi hi po mamusi bedzie grzeczny;-) choc taka jest prawda, ze ze mnie tez niezle ziolko bylo jak bylam mala:baffled:
 
Do góry