reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

frezja - gratuluję synka:happy:

alka - a Tobie gratuluję coreczki:happy2: w końcu jakaś dziewczynka się trafiła:-D ale skoro mamy podobne zachcianki to może i nam się trafi dziewczynka:confused::happy2:
dziś na kolację naszło mnie na fryki i słoik grzybków w occie do tego - jak o tym myślę z perspektywy czasu to ..... brrrrrr:sorry2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Aj ostatnio coś ze mną nie tak jest...mam takie humorki a dokładniej jeden i to zły. Jakaś jestem rozżalona. Humm może to z tęsknoty , już nie mogę się doczekać i odliczam dni do wyjazdu. Od dziś dokładnie za 5 tygodni będziemy w PL.

ech nie jesteś sama! ja chodziłam ostatnio jak na skrzydłach, a w tym tygodniu jestem rozbita w drobny mak:baffled: myśli mi się kotłują nie wiadomo o czym, skupić się w pracy nie mogę i bez sensu smętnie mi jakoś
......tylko jak tą moją bezustannie mówiącą, chudą i pachnącą kluskę wycałuję i wymęczę to mi lepiej:sorry2:
 
Witam.

Bardzo dziękuję za gratulacje, synuś tak pokazywał klejnotki jakby chciał żebyśmy w końcu wiedzieli, Tatuś jaki szczęśliwy był no i to "a nie mówiłem..." Cały czas mówiąc o Nim, mówił Bartuś :-D no i miał przeczucie, moje drugi raz zawiodło :dry:

alka303 moje gratulacje są tym większe że zwiększyłaś grono dziewczynek- w końcu :-) Właśnie wczoraj mówiłam mężowi że Tu u Nas na BB to prawie same chłopaki, a zazwyczaj to dziewczynki prowadzą :happy2:
Powiem wam, że od wczoraj jestem w skowronkach :tak:
 
.... i nie wiem czy to z wrażenia ale.... poszłam spać koło 23, a obudziły mnie siury o 4:30 i za cholerę nie mogłam zasnąć :wściekła/y: więc przez to, że po obudzeniu się prawie natychmiast muszę coś zjeść, więc śniadanie jadłam o 5:30 ;-) puźniej zasnęłam jeszcze na godzinkę łaskawie.

Miłego dzionka :-)
 
witajcie
jak ja uwielbiam takie super wiesci z rana az sie poplakalam :)

Frezja Gratuluje synka... no i Alka Gratuluje córuni w końcu kolejna dziewczynka...chlpcow juz 9 a dziewczynka dopiero 3 wiecmoze zaczna teraz pokazywac nam sie panienki
 
dzien dobry wszystkim:-)
najpierw moze zloze gratulacje alce i frezji :-) ale wam fajnie dziewczyny, ze wkoncu poznalyscie plec:-)
a ja dzisiaj niewyspana jestem.. najpierw moja sunia zaczela wariowac i o 4.30 zaczela biegac po domu.. pod lozkiem, na lozku i tak w kolko.. wkoncu mnie przebudzila i musialam z nia isc na pole:baffled: nie bylo nas chwile, a te male kuleczki zdarzyly sie pobudzic i czesc zaczela piszczec przerazliwie, a 4 wypelzly ze swojego poslania i znowu nocne poszukiwania.. wkoncu jakos sie uporalam ze wszystkim, przylozylam glowe do podusi z nadzieja ze jeszcze pospie i mezus wrocil z pracy i znowu po moim dosypianu bylo:-) hi hi tyle, ze on zmeczony po calej nocy, pogadal chwile i zasnal a ja juz sie zdarzylam rozbudzic calkowicie i po spaniu..
alka masz racje, takie psiaki male sa przekochane, ale niewiedzialam, ze tyle uwagi wymagaja:-) hi hi jak zaczna piszczec to caly dom na nogach:-) mi tez sie przypomnialo jak moja niunka byla malutka, tylko ze ona do nas trafila jak miala 8 tygodni, takze to juz toche co innego, bo maly diablik sie z niej robil.. jak sobie pomysle, ze jej potomsto tez bedzie takie, a juz zachwile zaczna byc troche bardziej 'komunikatywne', bo narazie tylko jedza, spia i piszcza, to troche przerazona jestem:-D hi hi zanim moja sunieczka "dorosla" to zdarzyla nam tak zdemolowac mieszkanie, ze malo kto by uwierzyl, ze maly slodki psiaczek to mogl zrobic:baffled: jeden pokoj nadawal sie do generalnego remontu, nie wspomne juz o przegryzionych kablach od internetu, kablowki i telefonu i mojej nowiutkiej mp3:-D hi hi uspokoila sie dopiero wtedy jak znajdka do nas trafila i teraz jest juz wmiare ok:-)
 
dziewczyny wydaje mi sie ze ominelam jakiegos maluszka i niedodalam w liscie mu obrazka..wiec mamusie ktore znaja plec prosze sprawdzcie czy wszystko jest ok..jesli nie to dajcie znac a zaraz poprawie
 
Cześć laski,ja tez dzisiaj w kiepskim nastroju.Mialam straszny koszmar dzisiaj w nocy..snilo mi sie ze moja dzidzia urodzila sie zawczesnie i zabrali mi ja i powiedzieli ze juz nie ma:-( strasznie sie czuje.Nie wiem skad temysli...moze dlatego ze do tej pory malenstwo czasem mnie zaczepialo a teraz tak zadko...fakt ze to nie byly jeszcze takie ruchy alezawsze cos....:-(

koncze sniadaniei ide z moim psem na spacer.buziaki
 
reklama
ania_g21 pociesze cie, ze nie tylko ty masz koszmary.. mi tez ciagle sie snia jakies glupoty.. podobno w ciazy to normalne, tym bardziej, ze podswiadomie martwimy sie czy z maluszkami wszystko ok.. mi sie np raz snilo ze urodzilam dzidzie w domu, a pozniej jakby nigdy nic pojechalismy z mezem do zakopanego i dopiero jak wracalismy uprzytomnilam sobie, ze nasze dziecko nic nie jadlo od narodzin i tak strasznie plakalam, ze zla matka ze mnie:baffled: a ostatnio mi sie np snilo, ze zabilam swojego brata wbijajac mu noz w serce i w plecy, a w nastepna noc, ze moj tata chcial zastrzelic mnie i mojego meza:baffled:
 
Do góry