reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

MaLea GRATULUJE !!!:-):-):-)


malutka ale ci zazdroszcze psiaków...kocham takie malenstwa...przypomniało mi sie jak moja fionka była szczeniaczkiem też cały czas piszczała chcąc pieszczotek i bliskosci...

Madzia dobrze że sie oszczedzasz! przytulam Was na odległosc!:-)

a ja dzis byłam podobnie jak famme u fryzjera :-) cudnie sie czuję z zmiana :-) a dzis na 20 mam usg...tak sie cieszę!bo bede juz wiedziec na co z mężulkiem czekamy :-D:-D:-D trzymajcie kciuki!
 
reklama
Alka również trzymam kciuki żeby dzidzia się nie zawstydziła.

Ja mam skierowanie na USG i muszę się tylko umówić. Mam je mieć oczywiście w 18-20 tyg i sama nie wiem. Juz miałam dzwonić dziś i się umówić właśnie na poczatku 18 tyg ale zrezygnowałam hehe i może jednak się umówię troszkę później.

Sama nie wiem....bo boję się, że nie dowiemy się kto u mnie w brzusiu mieszka jak pójdę za wcześnie i będę musiała czekać aż teściu mi zrobi USG w święta :confused:

Aj ostatnio coś ze mną nie tak jest...mam takie humorki a dokładniej jeden i to zły. Jakaś jestem rozżalona. Humm może to z tęsknoty , już nie mogę się doczekać i odliczam dni do wyjazdu. Od dziś dokładnie za 5 tygodni będziemy w PL.

Jak pomyśle o świetach to od razu mi lepiej :happy:

Buzka dziewczynki i oszczędzajcie się!!!!
 
Famme,jejku jak zazdroszczę tego świata żywych.Jak ja sobie pomyślę,że jeszcze pól listopada,grudzień,styczeń,luty,marzec w łóżku:szok::zawstydzona/y::baffled:
 
Oj dziewczyny wystarczy nie wchodzić na forum kilka godzin i znowu 5 stron czytania :-)

Alka303 trzymam kciuki, żeby dzidzia pokazała co tam ukrywa no i przede wszystkim aby lekarz potwierdził, że wszystko jest jak najardziej w porządeczku !!!!!!!!!

Famme i Alka pozazdrościłam Wam teżnowych fryzur i mi się też zachciało:tak: Chyba się wybiorę....

Ma Lea gratulacje !!!! U mnie taż gin nie mógł zobaczyć i ganiał malucha po brzuchu aż w końcu ten łaskawie się przekręcił i nam pokazał :-D To samo co tobie :tak:

Gabi - ty jednak jesteś dzielna babka :tak: Co zaczynam ostatnio marudzić, że tego nie mogę i tamtego też nie to myślę o Tobie i o mojej kuzynce. Jest w podobnej sytuacji. 4-latek biega po domu i zawraca głowę (jak to dziecko) a jej lekarz klarze plackiem leżeć ....Ale i tak mówi, że jest lepiej niż w szpitalu :szok: Tak że w każdej sytuacji można zobaczyć jakieś pozytywne strony :tak:

U mnie dzisiaj bardzo spokojny dzień - leniwy nawet... Odprowadziłam córkę do szkoły a potem z powrotem do łóżeczka i spałam do 11 :szok::-D Potem szybki obiadek, lekcje z córką i poszłyśmy na wieczorny spacer po kilku sklepach. Moja córka jest tak zafascynowana moim stanem, że wybiera mi ubrania ciążowe, przegląda ciuszki dla maluchów oraz różne akcesoria i pilnuje mnie lepiej od lekarza :-D czasmi nie móię przy niej, że czegoś m nie wolno bo potem mogę być pewna, że będzie tego egzekwować...Jest bardzo kochana :tak:



 
Hejka kochane kwietniówki!!

U nas ok, tzn, tak sobie, zmęczona jestem, dziś cały dzień od rana zajęta czymś jestem, najpierw na 8 miałam pazurkową klientkę, potem pranie sprzątanie zakupy obiad, następnie znowu klientka i dokończałam sprzątanie.
Chyba mi odbiło bo ciągle bym sprzątała wszystko, chyba za wcześnie na syndrom wicia gniazda?? hihi.
Ja też w zeszłym tygodniu zmieniłam ciut ciut fryzurkę i kolorek na głowie, od razu lepiej się poczułam.

O, właśnie mąż przyjechał, idę jedzonko Mu podgrzać.

Trzymam kciuki żeby maluszki się pokazały co mają między nóżkami.
Moje maleństwo będzie we wtorek podglądane.
 
Gosiaczek to nie tylko tobie odbiło :-D ja mam to samo, ciągle wynajduję robotę, sprzątanie itp :tak:

Dziś byłam u gina, maluszek rośnie fajnie, wszystko z nim ok, rusza się i wierci, mimo że od kilku dni go nie czułam i.... będziemy mieć syna córcia chciała braciszka no i ma :tak:
 
KOCHANE BĘDĘ MIEC CÓRCIĘ :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

z niunią wszystko ok- rosnie wymiary ma w normie - jestem w szoku bo myslałam że to syn...te zachcianki na sledzie ogorki....ahhahaha a mój mąż jaką miał minę!:-D:-D:-D:-D

córa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Frezja GRATULUJE SYNA :-):-):-)
 
reklama
wreszcie dziewczynka :-) już się martwiłam, że nasi chłopcy nie znajdą sobie w przyszłości panienek :p gratulacje dla mamusi i tatusia :-)
 
Do góry