reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

moim zdaniem powiedz swojemu nowemu lekarzowi
ja mialam tez podobna sytuacje, bylam raz u gina z rejonu bo byl chamski i wulgarny.
Zrobili mi cytologie ale dobra wyszla
 
reklama
Witam!!
Dziweczynki ma pytanko a mianowicie we wrzesniu robiłam cytologie i dzisiaj dzwoniła spytać sie o wynik i pani powiedział mi że musze przyjść bo jest jakies zakazenie i skosultować sie z lekarzem tylko problem z tym że już d tego lekarza nie chodze byłam tam tylko raz i miałam robiona cytologie i teraz nie wiem czy mam tam iść żeby mnie badał czy powiedzieć o tym mojemu lekarzowi :baffled: czy to poprostu zostawić czy jak bo nie moge przecież być prowadzona przez dwóch lekarzy a ten u którego teraz jestem jest świetny co prawda chodze prywatnie a tanten to w ośrodku zdrowia ale ten lekarz (kobieta) niema dobrej opini o sobie :confused:
Idź tam i odbierz ten wynik bez wizyty u tamtego lekarza, muszą Ci wydać bo to Twój wynik. I pójdź z nim do tego, do którego chodzisz teraz i skonsultuj z nim co dalej. Ja bym tak zrobiła.
 
a wiecie co jeszcze od paru dni boli mnie podbrzusze i niekiedy tak troszke kuje z jednej strony, ale z tego co czytam na forum to wy też tak miałyście to chyba nie mam czym sie martwić czy mam a wizyte mam dopiero 17.11
 
a wiecie co jeszcze od paru dni boli mnie podbrzusze i niekiedy tak troszke kuje z jednej strony, ale z tego co czytam na forum to wy też tak miałyście to chyba nie mam czym sie martwić czy mam a wizyte mam dopiero 17.11
Ja też tak miałam, teraz już rzadziej ale czasem kłuje. Lekarz powiedział mi że to taka fizjologia ciąży i nie ma się czym martwić. Powiedział też, że niepokojące mogą być jedynie bóle, które pojawiają się cyklicznie czyli w podobnych odstępach czasowych, co może świadczyć o przedwczesnej czyności skurczowej i skracaniu się szyjki.
 
alpa witamy wsród kwietnówek z dobra pozytywna energią!!!:-)


ewelyn_m ja też bym wynik odebrała i w 4 literach miec tamtego lekarza, ma byc po Twojemu - trzymam kciuki!!!

a ja po spacerku własnie! cudo! las piękny...liscie...a teraz wybieram sie na zakupy :)
 
a co do tego przemeblowania to maz sie niezle ze mnie usmial.. stalam i praktycznie tylko mowilam co i jak ma przestawiac, a juz po wszystkim stwierdzilam ze sie strasznie zmeczylam i nawet mnie zadyszka zlapala:-D hi hi chyba od nic nie robienia tylko dyrygowania:-)
Ja tez tak mam :-) ostatnio z mężusiem sprzątaliśmy chałupkę. A że nie pozwala mi większości rzeczy robić. Więc sam sprzątała a ja stałam i dyrygowałam co jeszcze i w jaki sposób trzeba wykonać. Jak już skończył to rzuciłam się na fotel i stwierdziłam, że jestem strasznie zmęczona i więcej nie sprzątam :-D
Cześć Dziewczynki! Ja też jestem kwietniową mamą. Termin mam na 14 kwietnia podobnie jak gosiaczek1973. Mam już dwóch synów jeden ma 18 lat a drugi 16, a jestem po ślubie z mężem 11 miesięcy, staraliśmy się rok aż wreszcie się udało , jesteśmy bardzo szczęśliwi i nie możemy się doczekać naszej dzidzi. Pozdrawiam wszystkie przyszłe i obecne mamuśki:-)
Witam! Jakich masz dorosłych synków.To teraz zamówienie;-) na córeczkę było ?
czesc dziewczyny, jestem nowa, mam nadzieje ze mnie przyjmiecie do swojego grona ;)
Jasne że przyjmiemy :-) Witam serdecznie
Witam!!
Dziweczynki ma pytanko a mianowicie we wrzesniu robiłam cytologie i dzisiaj dzwoniła spytać sie o wynik i pani powiedział mi że musze przyjść bo jest jakies zakazenie i skosultować sie z lekarzem tylko problem z tym że już d tego lekarza nie chodze byłam tam tylko raz i miałam robiona cytologie i teraz nie wiem czy mam tam iść żeby mnie badał czy powiedzieć o tym mojemu lekarzowi :baffled: czy to poprostu zostawić czy jak bo nie moge przecież być prowadzona przez dwóch lekarzy a ten u którego teraz jestem jest świetny co prawda chodze prywatnie a tanten to w ośrodku zdrowia ale ten lekarz (kobieta) niema dobrej opini o sobie :confused:
Ja bym zabrała wynik i poszła do tego lekarza co aktualnie chodzisz. A jak będą robić problemy to idź do swojego lekarza i powiedz mu o tym .
a wiecie co jeszcze od paru dni boli mnie podbrzusze i niekiedy tak troszke kuje z jednej strony, ale z tego co czytam na forum to wy też tak miałyście to chyba nie mam czym sie martwić czy mam a wizyte mam dopiero 17.11
Mi też się czasem tak zdarza. Ale gin mnie zapewniał ze to jest normalne w ciąży i nie ma czym się martwić.
 
Nktośku!!!!! GRATULUJĘ Z CAŁYCH SIŁ :-D:-D:-D

Tobie i wszystkim Kwietniówkom znającym już płeć dziecka :-):-):-)

Wszystkie Nówki-Kwietniówki pozdrawiam serdecznie !!!
 
reklama
witam wszystkich w ten szaro-bury dzien.. ja dzis taka cos niepozbierana jestem od rana:zawstydzona/y: bylismy z sunia u weta i okazalo sie ze nie w polowie przyszlego tygodnia bedzie rodzic tylko lada chwila, takze ja juz cala roztrzepana jestem od rana i cochwila do niej lece zobaczyc czy wszystko wporzadku:-) dobrze ze T byl ze mna, bo wetka tlumaczyla nam co i jak a ja mimo ze pytalam po 3 razy o to samo, to i tak niewiele z tego wiem:baffled:
ewelyn_m ja tez mam takie klucie w podbrzuszu i lekaz powiedzial ze to normalne i zeby sie tym nie martwic:-)
margaret80 ja tez od samego poczatku jestem na L4 i z tego co wiem to sklada sie do ZUSu wniosek o zasilek rehabilitacyjny po tych 182 dniach, ale podobno to tylko czysta formalnosc, bo kobieta w ciazy przyznaja go od reki.. ja narazie jeszcze sie tym tak bardzo nie interesowalam, choc wczoraj wspomnielam do meza, ze pasuje sie za tym ruszyc, zebym pozniej sie nie zdziwila..