reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
hejka dziewczyny:)
co do ząbków ja używałam dentinox zel i bobodent. ale w sumie tak sporadycznie jak juz było naprawde źle i tak bolały mateuszka dziąsełka ze nic nie chciał jesc. W 6 miesiącu miał już 6 ząbków i taka dłuższa przerwa była aż do niedawna :tak: Jakoś tak w zeszłym tyg wyszła mu dolna dwójka i idzie kolejna więc zaraz już 8 ząbków będzie :)
zmykam, bo zaraz ksiądz rozpoczyna u nas bloku kolędowanie ;-) papa
 
witam Mamusie :-)
jestem mamą dwóch chłopców - rok po roku - Maksia i Olka :tak:
mogę czasem do Was zajrzeć? podzielić radością, smutkiem i doświadczeniem?
pozdrawiam!
 
witam Mamusie :-)
jestem mamą dwóch chłopców - rok po roku - Maksia i Olka :tak:
mogę czasem do Was zajrzeć? podzielić radością, smutkiem i doświadczeniem?
pozdrawiam!
Witaj!!!
Nawet nie czasem, ale zapraszamy najczęściej jak Ci dwaj kawalerowie pozwolą :tak:
Pewnie nie jest lekko z dwójką tak małych urwisów? Choć z drugiej strony to musi być wspaniałe, razem się bawią, jeden drugiego uczy...

Co do ząbków... Ej, nie straszcie z tymi kiełkami :baffled:
My, tzn Ania :-D ma wszystkie jedynki, na górze lewa dwójka też już jest, chyba prawa szykuje się do wyjścia. Jak patrzę, to chyba sporo maluchów ma podobnie, tylko górne dwójki - albo lewe, albo prawe.

A moja kruszynka dzisiaj cały dzień mówi : Mama, mamamama...
Miód na serce :-) .... tylko że ona tak mówi nie tylko na mnie, na naszą kotkę TEŻ:sorry2::szok:
Zobaczymy jak powie w poniedziałek... na TATĘ :-D;-)

Śpijcie dobrze!
 
Cześć. :-)
witam Mamusie :-)
jestem mamą dwóch chłopców - rok po roku - Maksia i Olka :tak:
mogę czasem do Was zajrzeć? podzielić radością, smutkiem i doświadczeniem?
pozdrawiam!
Witaj wśród Kwietniówek! :-)


Chłopaki mi posnęły, mały z nadmiaru brykania :-p, a duży przez chorobę. :dry: Julian przegnał chorobę tylko powędrowała w stronę rodziców: ja mam obłożone gardło i katar, a mój M nie nadaje się wogóle do życia. :dry:

Idę przypilnować muffiny, bo już piczenie dobiega końca. :-p

Miłej niedzieli. :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry