reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
Cześć!
Malduję, ze u mnie ze zdrowiem trochę lepiej - paracetamol na gorączkę i masowanie piersi pomaga.

hej hej :-D:-D
ja tez jeszcze nie, ale nadal karmie jak noworodka - do 4 razy w nocy i 3 razy w dzien.
Diabliczko tort :-D? Wow! Pysznosci. Mamie złoż serdeczne życzenia
Z karmieniem i okresem mam identiko - czyli pierwsze na maxa, drugiego nie ma.

I złóż, proszę, Twojej Mamie życzenia urodzinowe! Podsyłam cała tonę zdrowia! :-)
Dziękuję wam obu! A tona zdrowia rzeczywiście się przyda :tak:


Ja wczoraj skrecilam noge w kostce zbierajac na czwoakach paprochy z dywanu a do tego jakis cham ukrał mi buty sprzed drzwi:wściekła/y:
Jakiś piątek 13-go czy co?? :szok: Mam nadzieję, ze noga nie bedzie Ci aż tak strasznie dokuczać, a buty były wyjątkowo niewygodne albo... przemakały ;-) MaDunia ma rację z tą wymówką - musisz teraz kupić nowe :-)
 
ostatnio czytalam ze takie maluchy odczuwaja bul jako nieskonczonosc poniewaz zyja terazniejszoscia wiec jezeli cos boli to tak jakby caly czas ich to mialo bolec. tu na bb jest ten artykol gdzies
 
ostatnio czytalam ze takie maluchy odczuwaja bul jako nieskonczonosc poniewaz zyja terazniejszoscia wiec jezeli cos boli to tak jakby caly czas ich to mialo bolec. tu na bb jest ten artykol gdzies

Oooo :(( Wiem ze dziecii pamietaja lub nagle im sie przypomnii cos nie milego i cierpia i placza ... Dziecko to cos nadzwyczajnego I jak je zrozumiec :))
 
teraz mojej wylaza dwie gorne dwujki i jest ryk napodlodze na kolanach w luzeczku, zel pomaga na 30 min

a jakiego zelu uzywasz tej bongella czy jakos tak ? ja mam z polski bobo-dent i jestem zadowolona Nadii juz prawie gorna prawa dwojka wyszla ale tak idzie idzie i wyjsc nie moze ;/;/;/ i czasem sobie posteka ale nadzwyczajnie placzliwa nie jest na szczescie
 
reklama
Do góry