reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Sylcia - a może córeczka wyczuwa Twoje zdenerwowanie? I też się martwi?

Klucha - a dajesz jej cos na ząbki? U nas też było nieciekawie, dostała Paracetamol, Ibufen i cud-dziecko. Dzisiaj jeszcze zel na dziąsła, zobaczymy jak nocka
 
reklama
Syllcia trzymaj się dzielnie !

U nas też idą zęby, tyle że zamiast górnych jedynek mamy dolne trójki :szok:

W domku w końcu spokój, a my pomału szykujemy sie na święta. Chatka ogarnięta z grubsza, bo na święta jedziemy do teściów na wieś. Liczę na dużo śniegu :tak:
Buziaki:rofl2:
 
Hej laski!
Nie mam jeszcze paseczków :sorry:.Witam się z wami po przerwie i z nowym wizerunkiem.
Szczęśliwa-jak rogaliki?:-pJesteś wspaniała:tak:
Diabliczko-gorąco całuję :-):-):-)
klucha - fajna z ciebie babka :tak:
 
:tak::tak:hej dziewczyny:))

a ja dzis zakupki w H&M -ie robilam, wyprzedaze juz są, zakupilam Haniołkowi czapke cieplejsz abo u nAS ZIMNO i wietrzenie...
u nas tez chyba kolejne ząbki w drodze, też mi wygląda jakby dolne trójki szły no ale zobaczymy, bpo to dziwna kolejność trzoszkę...
Sylcia- Diabliczka ma rację , dziecko czuje stres... tak więc więcej spokoju

Joasiu , fajnie że jestes:tak:;-);-)

miłego wieczorku
 
Hej laski!
Nie mam jeszcze paseczków :sorry:.Witam się z wami po przerwie i z nowym wizerunkiem.
Szczęśliwa-jak rogaliki?:-pJesteś wspaniała:tak:
Diabliczko-gorąco całuję :-):-):-)
klucha - fajna z ciebie babka :tak:

Hej kochana!
Teskniłyśmy bardzo i mocno trzymałyśmy kciuki za Ciebie!
Mam ndzieje, że szybko bedie dostęp do zamkniętego.
Buziaki dla dziewczynek!
Pa
 
Hej laski!
Nie mam jeszcze paseczków :sorry:.Witam się z wami po przerwie i z nowym wizerunkiem.
Szczęśliwa-jak rogaliki?:-pJesteś wspaniała:tak:
Diabliczko-gorąco całuję :-):-):-)
klucha - fajna z ciebie babka :tak:
WITAJ ZNÓW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-):-):-):-)

Sofik - a no, rosną, rosną... Teraz do nas cześciej zaglądaj :tak:

Sylcia - no i jak?

Dobranoc Dziewczyny!!!​
 
Klucha - a dajesz jej cos na ząbki? U nas też było nieciekawie, dostała Paracetamol, Ibufen i cud-dziecko. Dzisiaj jeszcze zel na dziąsła, zobaczymy jak nocka

ja na zabki daje tylko zel nie chcem za bardzo dawac nic mocniejszego, czasem jak juz mocno marudzi to dam nurofenu.
joasia witaj kochana
sofik zeczywiscie dawno cie tu nie bylo
 
reklama
Do góry