reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Ma_Dunia u mnie identiko,tydzień spała pięknie a dziś obudziła się o 4 tyle że wieczorem butelki nie wypiła i dla tego pewnie ta pobudka:eek::eek::eek::eek:
 
reklama
zobacznie, jak to wiele zależy od "punktu siedzenia". Ja na przykład dziś rano wstałam szczęśliwa i w super humorze, bo Jaś zamiast 6-7 razy z krzykiem obudził się "tylko" 4 i to cicho....:-D
 
heja mamy witam sie i zegnam Chora jestem ;/;/;/

Dobranoc


A co do glutenu daje Nadii wszystko i jajeczko tez je :)) Nadinka to tzw smietniczek zje wszystko i czuje sie dobrze i nie ma zadnych wysypek i problemow z kupka
 
A co do glutenu daje Nadii wszystko i jajeczko tez je :)) Nadinka to tzw smietniczek zje wszystko i czuje sie dobrze i nie ma zadnych wysypek i problemow z kupka

U nas podobnie. Mały mógłby jeść i jeść. Jeśli chodzi o gluten to codziennie dostaje raz do wieczornej kaszki łyżeczkę manny. A pół żółteczka dajemy co 2 dni do obiadku.

Sylcia zdrówka życzę. wracaj szybciutko do siebie.
 
Cześć
a u nas z jedzeniem jest różnie. Mały wczoraj ładnie zjadł zupkę marchewkową z ryżem, aż byłam w szoku :laugh2: Lubi deserki, tarte jabłuszko uwielbia, jak ktoś z nas je jabłko to aż piszczy żeby mu dać troszkę :tak:Ale na noc nie chce nic bardziej treściwego kaszki mu nie przechodzą, dwie trzy łyżeczki i nic więcej, a później w nocy 2 - 3 pobudki na cyca.:cool2:
My siedzimy w domu już od tygodnia, dzisiaj mieliśmy pójść na spacer ale deszcz dosłownie wisi w powietrzu. Może później się uda. Idę po kawkę :sorry:
Sylcia zdrówka :tak:
 
Heja kochane :))

Dziekii za zyczonka zdrowka Kurcze za niedlug wyjazd a ja sobie choruje ... kaszle tak ze az gwizdze ;/

A u mnie byla ostatnio kolezanka i chyba wam to mowilam Byla na kawce a wieczorkiem rodzila Urodzila piekna coreczke o 2.22 Leah a dzis rodzii nastepna kolezanka Kurcze widzialam ja przed wczoraj i wszystko bylo ok a dzis juz na porodowce :))
 
Witam Kochane!!!!

Jest mi tak strasznie wstyd że was nie odwiedzam byłyście dla mnie takim wsparcie w ciąży, ale niestety nie mam czasu :-:)wściekła/y::-:)wściekła/y: na nic i jeszcze nie mam kompa w domu. Wiatm nowe dziewczyny i całuje "stare";-) u mnie dużoooo zmian. jestem w trakcie rozwodu bo ile można wytrzymać, także biegam praca dom, prac, dom.... w pracy do 16 i zanim do domu dojade jakies zakupy to jestem przed 17 z lenką na 3 godz i ona do spania a ja cos robie na drugi dzień i tak na okrągło:rofl2::rofl2:
duzo piszecie o swoich dzieciaczkach, moja córa teraz t jest jak aniołek kochana dziewczyna, wczesniej dała mamie popalic ale juz jej sie wszytsko zmienia, jeszcze jakby sie zmieniło ze spaniem w nocy to byłoby cudownie, ale cóż wszytsko stopnowo sie pouklada, swietnie siedzi, bierze sie do raczkowania a czołga sie wspaniale, uśmiech z twarzy jej nie schodzi, jej wszytsko bez problemów NIE CHORUJE, także wszytsko jest ok.
pozdrawiam serdecznie mam nadzieje ze bede miała kiedys wiecej czasu z wami popisać bo juz mi tego brakuje!!!
buziaki dla wszytskich
 
Witam!!!

Sylcia-zdrowiej...i na te ciężarówki tak się nie zapatruj,bo się jeszcze zarazisz:-D;-):-D;-)
ewelyn_m- dobrze że zdrówko dopisuje,cenna rzecz w tych grypowych czasach;-);-)...i świetnie że układasz sobie życie od nowa.Będzie dobrze!!!!

W domu mam całą ekipę dzieci zdrowych bo w szkole panuje wirus koszmarny i po konsultacji z nauczycielką mają siedzieć w domu bo i tak nic w szkole nowego nie wprowadzają bo klasy są łączone...takie łączone to razem 13 osób:szok::szok::szok::szok:
 
ewelyn_m
jak fajnie ze sie odezwalas, sporo dziewczyn po porodzie nie ma juz czasu na bb z wiadomo jakich przyczyn. szkoda ze taksie potoczylo i jestes w trakcie rozwodu ale z tego co pamietam mialas duzo klopotow ze swoim wiec moze to i lepiej dla ciebie i malej. odwiedzaj nas czesciej

sylcia007 zdrowka duzo zycze
 
reklama
Cześć.
A chciałam się spytać,czy wasze dzieci też kręcą główką jakby mówiły nie ? Bo mój kręci i piszczy przy tym z radości, że hej :tak:

u nas podobnie, mała tak robi juz od 3 m-ca, powoli przestaje a konto innych nawyków, zawsze nas to kręcenie główka bardzo bawiło ;D

heja mamy witam sie i zegnam Chora jestem ;/;/;/

Dobranoc
A co do glutenu daje Nadii wszystko i jajeczko tez je :)) Nadinka to tzw smietniczek zje wszystko i czuje sie dobrze i nie ma zadnych wysypek i problemow z kupka

sylcia zdrówka zycze
moja podobnie, mały smietniczek, co daje to wcina, rzadko wybrzydza, musi jej juz naprawde nie smakowac zeby pluła ;D i tez bez wysypek i dziwnych kupek

Heja kochane :))

Dziekii za zyczonka zdrowka Kurcze za niedlug wyjazd a ja sobie choruje ... kaszle tak ze az gwizdze ;/

A u mnie byla ostatnio kolezanka i chyba wam to mowilam Byla na kawce a wieczorkiem rodzila Urodzila piekna coreczke o 2.22 Leah a dzis rodzii nastepna kolezanka Kurcze widzialam ja przed wczoraj i wszystko bylo ok a dzis juz na porodowce :))

sylcia a moze ty kurde jakis katalizator jestes? ;-)

dzisiaj byłam az do 15 przekonana ze jest piątek, dopiero kolezanka wyprowadziła mnie z błedu, nie wiem cieszyc sie czy smucić?
wczoraj przysiadłam do pracy zaliczeniowej, no i jestem z siebie dumna niezmiernie, napisałąm AZ 10 zdań i strone tytułową!! :cool:
kompletny brak weny... nie ma ktos na sprzedaz? poprosze odrobinke
 
Do góry